Europska komisija: ugasite Facebook račune!

poruka: 25
|
čitano: 4.057
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europska komisija: ugasite Facebook račune!".
15 godina
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Post sam obrisao sa razlogom, a vi koji ste mi lupili TD evo vam na:


Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 15:55 (razer1911).
 
0 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Da mi nije do komunikacije sa kolegama na faksu najradije i bih izbrisao facebook profil.I nekih kontakata iz inozemstva.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

sorry, komisijo, ne da mi se sad otvarat account da bih ga odmah potom brisao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 3 hvala 0
14 godina
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

FB account se ne moze obrisat :P

Moj PC  
0 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: Europska komisija: ugasite Facebook račune!
esko kaže...

FB account se ne moze obrisat :P

 https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

16 godina
protjeran
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

ugasite  mobitele,internet mreze,spalite dokumente ... ma bjezite u  kojekakve pustare,planine,spilje... mozda netko uspije  sacuvati privatnost/anonimnost.

 

Ovi europski paranoicni politicari su gori od zlih kompanija koje prodaju podatke svojih klijenata .

 

Danas ne postoji privatnost!

 

 
14 3 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Hebala vas privatnost i anonimnost. Ako nekome zapneš za oku znat će više o tebi nego ti sam. Iskreno koga boli uho za nekakve pacijente koji svaki dan stavlja ujutro kakve mu je boja "stolice". Jedini je problem što netko zarađuje na podacima a netko nekoga nije podmazao. 

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Pa ništa krivo nisu rekli, činjenica je ako imaš FB račun da ti je privatnost prilično mala ili nikakva. Ovisi naravno i o tome šta dijeliš s drugima ali svejedno si na FB koji sve to čuva na nekom serveru kojemu pristup ima tko zna tko. Isto tako je i dokazana činjenica da FBI, CIA, NSA, ili koja već agencija, konstantno gomilaju podatke o svima na Internetu.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Ova europska komisija je prekomična, koje oni savjete dijele...

 

"...izjavio je kako bi građanima EU bilo najbolje da ugase svoje račune na Facebooku, žele li zaštititi svoje privatne podatke.".

 

Jel oni znaju da se cijeli koncept fejsbuka zasniva na otkrivanju svoje privatnosti?

Baš je nekome ko ima FB account stalo do privatnosti, daj ajde...

 
16 1 hvala 0
12 godina
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Faktat su genijalci ovi u EK,

 

ako želite zaštiti svoju privatnost, ne koristite facebook,

ako ne želite da vas zgazi auto, ne hodajte po cesti...

 

 

Stvarno zarade svoje plaće od 10k eura.

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Europska komisija: ugasite Facebook račune!
LOL....

ovo je nista drugo nego rusenje dionica :)

ekonomija 101
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
neaktivan
offline
Re: Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Neda mi se

11 godina
offline
Re: Europska komisija: ugasite Facebook račune!
bill_jobs kaže...

Ova europska komisija je prekomična, koje oni savjete dijele...

 

"...izjavio je kako bi građanima EU bilo najbolje da ugase svoje račune na Facebooku, žele li zaštititi svoje privatne podatke.".

 

Jel oni znaju da se cijeli koncept fejsbuka zasniva na otkrivanju svoje privatnosti?

Baš je nekome ko ima FB account stalo do privatnosti, daj ajde...

Ja ne znam zasto i komentari ovdje i sam clanak pripisuje ove izjave Europskoj komisiji.
Ovo uopce nije izjavila EK, vec odvjetnik Schremsa koji je podnio tuzbu, dok EK suti i treba pojasnit svoj stav do 24.6.
Ne kuzim kako se iz toga doslo do zakljucka da je "EK je zauzela stav prema kojem ..."

 

Koncept facebooka je otkrivanje privatnih/javnih podataka onima za koje zelis da ih vide. Inace ne znam kojeg smisla po tebi imaju opcije "Friends Only", "Friends of friends"...

14 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Internet i privatnost ne idu zajedno i točka!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 22:32 (PlayMaker10).
 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Kojesta..Pa u Europi,u najjacim clanicama,ne mozes otvoriti prepaid racun bez da ne das sve moguce podatke o sebi..

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Joj, nemojte, ako preko interneta pricam s nekim to treba biti jednako tome kao i da toj osobi to pricam dok je pored mene.

A ne da kasnije kojekakvi kmrljko pregledava nekakve transkripte da negdje slucajno ne bi pisalo "bomba".

 

Sto se FB-a tice, ako ti sam stavljas kojekakve stvari, nema problema. Dapace, prije adventa FB-a to smo zvali osobne web stranice ili blog. Samo si u to vrijeme ipak morao imati odredenu informaticku pismenost i vjestinu da podignes svoju stranicu i da ju izgradis da na nesto lici pa je sadrzaj jos na nesto i licio, s blogovima se to olaksalo - sadrzaja je bilo i dobrog i loseg, a danas s FB-om... bozesacuvaj.

 

Ono sto je njesra s FB-om ako se netko jos sjeca onog pracenja preko kolacica koje stranice korisnik otvara. I slicni pokusaji pracenja sto korisnik pretrazuje.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 23:06 (1domagoj1).
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Čujem da u španjolskoj nemožeš kupiti glupu sim karticu bez putovnice^^

www.mmo-balkan.com
16 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Europi nije problem što se prati, nego što netko drugi prati.Pa svi naši telekomi imaju dužnost čuvanja podataka neko vrijeme. Njemačkoj ni dan danas ne daju u FiveEye. Da, da i tata bi sine ...

There is no job like cron job!
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Imam ja bolji savjet: Ono što želite zadržati privatnim ne objavljujte na internet.

 

Nema veze ni Facebook ni bilo koji drugi servis veze sa tim što vi svojevoljno objavljujete na njemu...

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Jap, ili objavi lažne stvari, pa da vidimo sta ce iz toga vidjeti?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

ne sicam se kad sam zadnji put procitao nesto pametno kad je u pitanju politika i internet...

Clanovi EK znaju o FB-u ka one ludache iz wc-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

Privatnost na Facebooku je ozbiljno ugrožena!!! Pazite što dijelite! Ako niste dovoljno oprezni, možda vam netko sa sličnim interesima pošalje zahtjev za prijateljstvo ili neka zgodna cura privatnu poruku!!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 19:42 (DragonShit).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Europska komisija: ugasite Facebook račune!

aha, kaže "ugasite". znači, moraju biti upaljeni prije toga. dakle, što se čeka? palite, piromani - gasite, vatrogasci! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Europska komisija: ugasite Facebook račune!
Ajar kaže...

aha, kaže "ugasite". znači, moraju biti upaljeni prije toga. dakle, što se čeka? palite, piromani - gasite, vatrogasci! 

Ajar jel ti tko kad rekao da se previše trudiš? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice