Facebook Phone – definitivno stiže?

poruka: 34
|
čitano: 4.125
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook Phone – definitivno stiže?".
16 godina
odjavljen
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Slijedeće - pašteta!

Freak Show Inc.
 
35 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Bilo bi zanimljivo da bude na WP-u...

Ain`t nothin` else like L.A.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
Nema sanse, facebookOS FTW.
16 godina
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Shvatili su da ako zele opravdati vrijednost tvrtke trebaju nesto i proizvoditi a ne samo prodavati maglu... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
22 0 hvala 1
13 godina
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?
bio bi vrhunac da bude na androidu i da ona usrana facebook aplikacija ni tamo ne radi kak se spada
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
Featuri:Ultimativna FB aplikacija
Besplatan pristup fb u preko te aplikacije.
12 godina
neaktivan
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Ovo će biti mobitel samo za ku**enje, i ništa drugo. Svi drugi smartphoni već imaju FB aplikaciju, po čemu će ovaj biti poseban? Kupit ću ga samo ako mi bude radio kavu ujutro.

The world is your playground.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
Medikus kaže...

Ovo će biti mobitel samo za ku**enje, i ništa drugo. Svi drugi smartphoni već imaju FB aplikaciju, po čemu će ovaj biti poseban? Kupit ću ga samo ako mi bude radio kavu ujutro.

Možda će aplikacija zapravo raditi za razliku ove na iOSu.

11 godina
protjeran
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
SupremeCommander kaže...

Shvatili su da ako zele opravdati vrijednost tvrtke trebaju nesto i proizvoditi a ne samo prodavati maglu... {#}

 

Konacno netko pametan.

clock2much
13 godina
protjeran
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Brijem da će taj mobitel podržavat reklame na fejsu!{#}

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Kud ovo sve vodi...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
royalhero kaže...

Kud ovo sve vodi...

U propast Facebooka ;)

16 godina
neaktivan
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

s obzirom da apple ima iPhone, onda bi facebook triba ovaj nazvat fPhone, pa fPad, pa fXXX

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
wifi kaže...

s obzirom da apple ima iPhone, onda bi facebook triba ovaj nazvat fPhone, pa fPad, pa fXXX

f=fail?

Cogito Ergo Sum
14 godina
neaktivan
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Ne kužim zašto svi na spomen FaceBook mobitela osjete potrebu popljuvat isti !?

 

Ne kužim u čem je fora ?

 
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
woodgamesfx kaže...

Ne kužim zašto svi na spomen FaceBook mobitela osjete potrebu popljuvat isti !?

 

Ne kužim u čem je fora ?

Nitko ne pljuje mobitel. Naime, jednako bi mi smiješno bilo i da Konzum izda svoj aparat, tako da možeš naručivati online sa specijaliziranim aparatom i aplikacijom {#}


Osobno me zaboli šta izbacuju, samo pokušavam shvatiti poantu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
eevek kaže...

Nitko ne pljuje mobitel. Naime, jednako bi mi smiješno bilo i da Konzum izda svoj aparat, tako da možeš naručivati online sa specijaliziranim aparatom i aplikacijom {#}


Osobno me zaboli šta izbacuju, samo pokušavam shvatiti poantu.

 

Pa koliko je kužim poanata je u tome da se zgrne lova, oni očito misle da mogu na tome nešto zaraditi jer inače sumnjam da idu raditi iz dosade ili da ciljano stvore gubitak :)

14 godina
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
woodgamesfx kaže...
Pa koliko je kužim poanata je u tome da se zgrne lova, oni očito misle da mogu na tome nešto zaraditi jer inače sumnjam da idu raditi iz dosade ili da ciljano stvore gubitak :)

U tom je kvaka. 

Taj mobitel morat će ići sa vrlo niskom cijenom, a isplativost je više nego upitna, kada govorimo o čistoj zaradi na aparatu.

 

Doduše, koliko vidim, ionako troše novac na gluposti. Stvar je u tomu da je takav aparat potpuno nepotreban jer Facebook se ionako "samoodržava" na navikama ljudi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
eevek kaže...

U tom je kvaka. 

Taj mobitel morat će ići sa vrlo niskom cijenom, a isplativost je više nego upitna, kada govorimo o čistoj zaradi na aparatu.

 

Doduše, koliko vidim, ionako troše novac na gluposti. Stvar je u tomu da je takav aparat potpuno nepotreban jer Facebook se ionako "samoodržava" na navikama ljudi.

 

AHA onda kužim reakaciju, samo ako su ovi ljudi koji meni stišću TD u ovoj temi i oni koji gore s cinizmom kritiziraju u biti FaceBookovi stockholderi pa se brinu za vlastitu dobit , ono boje se pada vrij. dionica, gubitka dividende etc... cool {#}

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
woodgamesfx kaže...
AHA onda kužim reakaciju, samo ako su ovi ljudi koji meni stišću TD u ovoj temi i oni koji gore s cinizmom kritiziraju u biti FaceBookovi stockholderi pa se brinu za vlastitu dobit , ono boje se pada vrij. dionica, gubitka dividende etc... cool {#}

 

Ovdje je sasvim jasno da je samo riječ u sakupljanju ljudi, ništa više. Jednaka stvar kao nakaradno čudna kupovina Instagrama.


To je ono što je meni osobno smiješno, jer korisnike prikupljaš ponudom i novim stvarima, a ne tako da ih kupuješ i da ih mamiš glupostima.

 

Ali to je Facebook. Sam koncept je već smiješan, ali očito funkcionira :D

15 godina
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Nekoliko opcija.

Vjerojatno će morati uzeti Android kao OS, MS-u ne treba još jedna Nokia, samostalni OS bi bio promašaj.

Ako naprave mobitel koji bi konkurirao  boljim modelima ostalih proizvođača, biti će preskup za neprovjerenu kvalitetu. Moguće su i neke "dječije bolesti".

Ako žele veliku razinu kvalitete treba im već provjereni partner, od velikih proizvođača preostaju samo LG, kao tvrtka bez stabilne pozicije (HTC, Sony, prije svega Samsung) ili velikog partnera (Nokia, Motorola), spomenuo bih i Huawei.

Ako bi mobitel bio jeftiniji (da bude pristupačan onima koji najviše "troše" fejs, djeci i kućanicama) morati će se opravdati zašto njihova aplikacija radi bolje nego na drugim platformama. Ova na Androidu je pužolika i nezgrapna, još nisam shvatio kako vidjeti komentare ispod slike. Vidim da se i iOSovci žale.

 

Facebook sam po sebi nije dovoljan za stvaranje prednosti nad konkurencijom jer ono što bi taj mobitel činilo posebnim - odlična povezivost sa FB-om, nije nimalo posebno.

Što se drugih iznenađenja na tom mobitelu tiče, već sada mi sve radi odlično, na najnovijim mobitelima još i bolje, dok se baš FB aplikacija, kao primjer jedne od najbitnijih i najvećih aplikacija, ističe kao lošija.

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Ovo je previše. Ovo sve radi zelja za novcem. Najprie neka porade na fb verzijama za android i iOS. a ONDA NEK izdaju svoj vlastiti smartphone.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
Gale92 kaže...

Ovo je previše. Ovo sve radi zelja za novcem. Najprie neka porade na fb verzijama za android i iOS. a ONDA NEK izdaju svoj vlastiti smartphone.

Moj prika, to ti se zove kapitalizam... Zar očekujete da oni ovo rade za nas?

Ništa nije mukte u životu.

Kako bi ono rekli:"Nema đabe ni u stare babe."

15 godina
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Definitivno moraju aplikaciju srediti...na iOS-u jedino na 4S-u radi ok, dok se na četvorci vuće ko puž...a još je zanimljivija fora što nakon mjesec dana korištenja vam zauzima pola gige prostora u mobu?! 

 

Nek im sa srećom, ali po meni onda bi morali složiti deal sa operatorima da njihov mob ima besplatan pristup face-u i svim mogućim pratećim uslugama, znači ne ko facebook-zero di imaš inbox, pregled statusa i novosti, nego da možeš uploadati slike i sl poptuno besplatno. E onda bi onima kojima se internet promet svodi na "fejsanje" bio interesantan jer bi si smanjili račun za mob{#}

 

Ali opet, neka optimiziraju aplikaciju, a ne da dvojezgreni proc treba da aplikacija ne bi bila spora{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?

Vidla žaba gdje se konji potkivaju pa i ona digla nogu!!!{#}

15 godina
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

aha, a zato Samsung korigira plavu boju na GS3 {#}

best regards, Maks_Bilogorski
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook Phone – definitivno stiže?

Ovo konstantno širenje facebooka nikako nije dobro.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
thuglife kaže...

Ovo konstantno širenje facebooka nikako nije dobro.

look on the bright side, bar vasa generacija uskoro nece bit najgora, kad slijede jos mnogo gore :-)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?
wifi kaže...
thuglife kaže...

Ovo konstantno širenje facebooka nikako nije dobro.

look on the bright side, bar vasa generacija uskoro nece bit najgora, kad slijede jos mnogo gore :-)

Ma to ide samo od sebe, da nije face bilo bi nešto drugo, više me zabrinjava monopol koji će facebook ostvariti kroz kojih 5-10 godina ( ako nekim čudom ne propadne, ili mu barem padne popularnost, u što sumnjam, uz konstantne nadogradnje ), jednostavno neće imati konkretnu konkurenciju na niti jednom polju kojeg se uhvati, upravo zbog mlađih generacija koje ga populiziraju.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 21:53 (thuglife).
12 godina
offline
Re: Facebook Phone – definitivno stiže?

Interesantno, ovoliko komentara a nigdje ni jednog tračka informacije kako šta gdje i koliko. Uhvatili se kako je smeće aplikacija, kako je bez veze kupio Instagram, kako ovo kako ono. Pa nemojte koristiti i tačka. Odeš na FB preko kompjutera i gotova stvar. Ili nemoj uopšte koristiti. Sve neko trolanje ne valja ovo, ne valja ono. Čovjek ubio milijarde a ljudi i dalje seru kako ne valja. Govore kako je G+ dobar, meni je smeće. Jeste neke stvari Fejs pokupio od njih ali brate sveukupno mi je fejs bolji. Onog momenta kad mi dojadi odhebaću ga kao i ostale stvari. 

 

A to da svijet odnosno tehnika propada zbog fejsa i generacija je totalno sranje. Niko drugi nije te generacije napravio nego mi sami (mislim na naša godišta a ne direktno nas).

 

Ovaj forum se sve više pretvara u trolanje o nekim totalno nebitnim stvarima a ne o tehnologiji...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice