Ford odustaje od BlackBerry smartphona

poruka: 22
|
čitano: 3.076
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ford odustaje od BlackBerry smartphona".
14 godina
neaktivan
offline
Ford odustaje od BlackBerry smartphona

meni nije jasno zašto jednostavno ne uzmu lumije, jeftinije su i dolaze s officom 

 
7 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Ford odustaje od BlackBerry smartphona

To ti se zove podmićivanje vrha tvrtke. 

 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
intel97 kaže...

meni nije jasno zašto jednostavno ne uzmu lumije, jeftinije su i dolaze s officom 

Zato kaj svi oce iPhone? 

9 godina
protjeran
offline
Ford odustaje od BlackBerry smartphona

Uobicajno evolutivno ponasanje.Na kraju budu presli na Lumije,kako je sada trend i medju obicnim korisnicima.

 
0 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Deawood kaže...

To ti se zove podmićivanje vrha tvrtke. 

Vidim ti sve znas. Inace prodaja iphonea je tako losa, da Apple nije znao kuda sa 3300 komada.

 

Jel ti bar malo lakse nakon sto takav post napises ili su bas i iskljucivo kompleksi u pitanju?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
intel97 kaže...

meni nije jasno zašto jednostavno ne uzmu lumije, jeftinije su i dolaze s officom 

Office imaš i na iOS-u, a Lumije imaju ozbiljan problem: dolaze na Windows Phoneu, sustavu koji kasni za Androidom i iOS-om cca. 2 godine. Trebaju im pouzdani uređaji, a s obzirom na hrpu sigurnosnih propusta u Androidu, izbor je jednostavan.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
iPhone je jedini ociti izbor. Kompanije poput forda bi trebale paziti na sigurnost, ne na office. Mislim, bila bi katastrofa kad bi neko nekom radniku haker provalil u android i ukral najcuvanije tajne, skupa sa selfisima, zgodama sa Stefovog rodjendana, tajne emailove ljubavnicama i slicno. Uostalom, sa zlatnom verzijom nitko takvog radnika nece smatrati ozbiljnim pa ce vecina potencijalnih hakera odustati i okrenuti se ranjivom androidu. WP nece ni pokusati kad je to jos djeciji os, smrkli mu cure, pa da ne ispadne pedofilija mi je najmilija. :)
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
14 godina
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona

Na tom iphonu nemres attach u mail dodat, nesto sto je za poslovni mail neophodno...

13 godina
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Kako je lijepo kada ignoriramo sve propuste u iOS-u.
Koliku su ih samo puta otkrili
robimarko@gmail.com
10 godina
protjeran
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Ja najnormalnije saljem attachmente, svih vrsta i oblika sa iPhonea i iPada i to mailom
9 godina
protjeran
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
skilly kaže...
Deawood kaže...

To ti se zove podmićivanje vrha tvrtke. 

Vidim ti sve znas. Inace prodaja iphonea je tako losa, da Apple nije znao kuda sa 3300 komada.

 

Jel ti bar malo lakse nakon sto takav post napises ili su bas i iskljucivo kompleksi u pitanju?

Uopce nije u pitanju broj komada,niti prodaja Ajfona,Lumije,Blackberija,nego vrhunska reklama koju dobiva brend koji bude sluzbeni Fordov smartfon..

Da ti jos pojednostavim..imas neki svoj proizvod,dobar ili los,nebitno,ali tek ako ga neka firma,ili ustanova uzme kao sluzbeni,tek onda ti slijedi uspon..

Kompleksi..?? Sto je to??{#}

10 godina
protjeran
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
I kakve to ima veze sa podmicivanjem, to jos objasni...
11 godina
neaktivan
offline
Ford odustaje od BlackBerry smartphona

Logičan potez iphone je ipak klasa za sebe koplje ispred androida dva ispred WP a da ne govorim da ce ti mobiteli primat redovite updejte o kojim Android samo može sanjat ( ako nije nexus ili motorola) jer tu svako zase travu pase...

Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
skilly kaže...
I kakve to ima veze sa podmicivanjem, to jos objasni...

Kakovo podmicivanje?Nisam ga spomenuo,zato mi to ne trpaj u usta..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
skilly kaže...
Ja najnormalnije saljem attachmente, svih vrsta i oblika sa iPhonea i iPada i to mailom

Da, nije mi baš jasno što muči ovu ekipu koja izmišlja gluposti...

Horatio_Hornblower kaže...

Logičan potez iphone je ipak klasa za sebe koplje ispred androida dva ispred WP a da ne govorim da ce ti mobiteli primat redovite updejte o kojim Android samo može sanjat ( ako nije nexus ili motorola) jer tu svako zase travu pase...

Mislim da je s WP 8.1 MSFT obećao instantne nadogradnje, ali nisam siguran. Sam OS je još uvijek nezreo...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Horatio_Hornblower kaže...

Logičan potez iphone je ipak klasa za sebe koplje ispred androida dva ispred WP a da ne govorim da ce ti mobiteli primat redovite updejte o kojim Android samo može sanjat ( ako nije nexus ili motorola) jer tu svako zase travu pase...

 

da... jer pustim tim menadjerima treba klasa mobitela u obliku super kamera i aplikacija, da ne govorim o updateovima koje azuriraju performance i dodavaju emoticone?

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Abomb kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Logičan potez iphone je ipak klasa za sebe koplje ispred androida dva ispred WP a da ne govorim da ce ti mobiteli primat redovite updejte o kojim Android samo može sanjat ( ako nije nexus ili motorola) jer tu svako zase travu pase...

 

da... jer pustim tim menadjerima treba klasa mobitela u obliku super kamera i aplikacija, da ne govorim o updateovima koje azuriraju performance i dodavaju emoticone?

 

 

U SAD-u mobiteli nisu skupi kao u Europi, a iPhone košta praktički isto kao i svaki drugi flagship telefon. S obzirom da svakoga košta $199, ne postoji niti jedan razlog da državu ne košta $50 na tu količinu. Sasvim dobra cijena za najbolji uređaj na tržištu.

 

Najbitnija im je sigurnost i pouzdanost, a tu je iOS odnosno iPhone i dalje daleko na vrhu.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Tonči kaže...

U SAD-u mobiteli nisu skupi kao u Europi, a iPhone košta praktički isto kao i svaki drugi flagship telefon. S obzirom da svakoga košta $199, ne postoji niti jedan razlog da državu ne košta $50 na tu količinu. Sasvim dobra cijena za najbolji uređaj na tržištu.

 

Najbitnija im je sigurnost i pouzdanost, a tu je iOS odnosno iPhone i dalje daleko na vrhu.

 

U tim dvijema kategorijama bas nebi rekao da je velika razlika , dapace mislim da Iphone zaostaje za BB-om... Steta nemamo nekakvu kvalitetnu usporedbu...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona

BB je mrtav. Nema tu za čime zaostajati. A i ne vidim po čemu?

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Tonči kaže...

BB je mrtav. Nema tu za čime zaostajati. A i ne vidim po čemu?

Pa kao sto rekoh SVE usporedbe ne govore tako... stvarno je steta sta nema nikoga tko ce napravit nekakvu kvalitetniju usporedbu malo naprenijih funkcija nego se svi baziraju na kameru, skoralnje menu-a i web browsing te suporedba pisanih karakterisitka tipa "uuu... ovaj broj je veci od tog broja pa onda i mora da je bolji"....

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Ford odustaje od BlackBerry smartphona
Covjek te lijepo pita, onda lijepo odgovori
11 godina
neaktivan
offline
Ford odustaje od BlackBerry smartphona

BB je bio sinonim za poslovni telefon u dane kada se iphone tek pojavio i kada su svi ostali tapkali u mraku sto se tice poslovnih korisnika. Sve ono sto je izdvajalo BB nekoc iz mase ga danas pokapa. Prvo su BB serveri za mail, specijaliziran software itd ...

Vecina korporacija koristi ms exchange, outlook, itd ... Nitko ne zeli lotus notes i BB mail servere ... I kada se korporacija pozeli maknuti od tako necega ostaju iphone, android i windowsi.

Windowse u startu prekrize kao nedovoljno zrel OS za poslovnu uporabu. Android je pun rupa a i ne znas koga hvatati za glavu u koga za rep jer jedna tvrtka pravi HW a druga SW. Kao jedini relativno siguran izbor namece se apple sa iphoneom.

Relativno dobar support, sve pod jednim krovom, zatvoren os koji dopusta pregrst security featurea itd ...

Nisam neki osobiti ljubitelj iphonea ali za poslovnu uporabu po meni trenutno nema alternative ...

battlelog: b4stardo_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice