Galaxy S IV kao Note?

poruka: 32
|
čitano: 5.166
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S IV kao Note?".
11 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

Molim Boga da se ove pretpostavke ne ostvare.

 
14 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

nek se vrate na recimo 4,3 incha što je po meni, subjektivno odlična veličina ekrana, ne mora svaki galaxy sve veći i veći biti iako se svemir i galaxija šire no oni ipak ne moraju...

 
8 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

Galaxy S V od 5.5",  zatim Galaxy S VI od 6" i tako u nedogled. Televizor u džepu, 18 jezgara procesor, 35 megapiksela kamera, a Anroid i dalje šteka i laga. Kakve gluposti, mobitel 5" ekran.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 9:37 (MiH).
Moj PC  
14 22 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
nele'ba kaže...

Molim Boga da se ove pretpostavke ne ostvare.

Radiš u Apple-u? ;)

16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

spen je super isto kao i veliki ekran. ovo kuckam sa notea 1 i mogu samo ereci kapa dole samsungu za koncept. odavno su najavljivali da ce mobiteli postati pravi racunari samsung sa noteom se tome najvise priblizio

 
6 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
Kaj vam smeta velicina ekrana? Kao da izbor ne postoji vec se mora imati SGS4 obavezno. Rasturat ce i svima ce biti genijalno tih 5 incha s fullHD rezolucijom. Inace, android ne steka, vec ima povremen pad fpsa zbog losije optimizacije. To je minorno i obicno se desava kad imas 100 notifikacija, 632 widgeta aktivna, 213 pokrenutih aplikacija itd.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?
Ja ne znam za vas ali se svaki put prepadnem kad vidim Galaxy. Sto je veliko, veliko je. A alternativa? Nema je. Mini je po performansama zaista mini.
Dajte mi Galaxyjasi recite, di ga drzite? Pogotovo ljeti.
Meni HD2 knap ulazi u dzepove zimske jakne, a po ljeti pokusam ga ne imat. Jedino mi stane u prednje dzepove hlaca, a i tada strsi.
 
2 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
ukay1000 kaže...
Kaj vam smeta velicina ekrana? Kao da izbor ne postoji vec se mora imati SGS4 obavezno. Rasturat ce i svima ce biti genijalno tih 5 incha s fullHD rezolucijom. Inace, android ne steka, vec ima povremen pad fpsa zbog losije optimizacije. To je minorno i obicno se desava kad imas 100 notifikacija, 632 widgeta aktivna, 213 pokrenutih aplikacija itd.

 

Pa gledaj prijatelju, znaš da se uglavnom u te mobiteline ugrađuje ono najbolje, a da ovi s manjim ekranima imaju sve lošije od ovih.

Počevši od kvalitete ekrana, kamere, brzine, performansi itd da ne nabrajam jer to svi znamo.

 

Nema veze koliko je aplikacija pokrenuto ili koliko widgeta ima, Android je još uvijek štekav malo.

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
offline
Galaxy S IV kao Note?

Što ste se uskokodakali?

Gotovo je sigurno da će Note III biti 5,3".
Mislite da bi si Samsung 2 tržišta stapao u jedno?

Osim kamere, rezolucije i procesora - sve su ostalo naklapanja.
A i nekako sumnjam da će biti predstavljen u travnju. 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
Drazen kaže...
Ja ne znam za vas ali se svaki put prepadnem kad vidim Galaxy. Sto je veliko, veliko je. A alternativa? Nema je. Mini je po performansama zaista mini.
Dajte mi Galaxyjasi recite, di ga drzite? Pogotovo ljeti.
Meni HD2 knap ulazi u dzepove zimske jakne, a po ljeti pokusam ga ne imat. Jedino mi stane u prednje dzepove hlaca, a i tada strsi.

One x je 4.7" i nosim ga u prednjem zepu traperica, zimi isto tako, ili u zepu na rukavu jakne, ljeti u kratkim hlačama isto u zepu... I nikakvih problema. Za auto imam drzac za staklo, ali kad ne vozim daleko imam ga opet u zepu traperica. I nikad nikakvih problema. A meni su hlace ono ne velike nego taman ili malo manje i opet ne smeta u zepu.

 

Ja ne znam kakve vi jakne i hlače nosite, jer ja tih problema nemam.

 

Jedino bi bilo dobro da dijagonala ide gore a dimenzije ostaju iste, koliko je to god moguće, jer sve teže postaje rukovat jednom rukom.

hobi:moj-android.net
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 21:23 (nsoul).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
nsoul kaže...
Drazen kaže...
Ja ne znam za vas ali se svaki put prepadnem kad vidim Galaxy. Sto je veliko, veliko je. A alternativa? Nema je. Mini je po performansama zaista mini.
Dajte mi Galaxyjasi recite, di ga drzite? Pogotovo ljeti.
Meni HD2 knap ulazi u dzepove zimske jakne, a po ljeti pokusam ga ne imat. Jedino mi stane u prednje dzepove hlaca, a i tada strsi.

One x je 4.7" i nosim ga u prednjem zepu traperica, zimi isto tako, ili u zepu na rukavu jakne, ljeti u kratkim hlačama isto u zepu... I nikakvih problema. Za auto am drzac za staklo, ali kad ne vozim daleko imam ga opet u zepu traperica. I nikad nikakvih problema. A meni su hlace ono ne velike nego taman ili malo manje i opet ne smeta u zepu.

 

Ja ne znam kakve vi jakne i hlače nosite, jer ja tih problema nemam.

 

Jedino bi bilo dobro da dijagonala ide gore a dimenzije ostaju iste, koliko je to god moguće, jer sve teže postaje rukovat jednom rukom.

 

Da, jer od 4,3" pa nadalje većina ljudi ne može ulovit gornji suprotni vrh ekrana

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
MiH kaže...

Galaxy S V od 5.5",  zatim Galaxy S VI od 6" i tako u nedogled. Televizor u džepu, 18 jezgara procesor, 35 megapiksela kamera, a Anroid i dalje šteka i laga. Kakve gluposti, mobitel 5" ekran.

 

jesi ti isprobao ICS ili još bolje JB???

 

gluposti pišeš bzvz!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

Not gonna happen. Samsung bi sam sebi s time napravio konkurenciju, s-pen je rezerviran za note seriju i tako će i ostat do daljnjeg. Nije Sammy glup.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 13:02 (rbalic).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
Bakaluar kaže...
nele'ba kaže...

Molim Boga da se ove pretpostavke ne ostvare.

Radiš u Apple-u? ;)

glupost, i ja bih sebi zelio uzeti nasljednika galaxya s3, ali mi smeta veliki ekran

 

ja jos cekam na jedan pravi telefon s androidom od 4 incha 

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
15 godina
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
explorer 4 kaže...
nsoul kaže...
Drazen kaže...
Ja ne znam za vas ali se svaki put prepadnem kad vidim Galaxy. Sto je veliko, veliko je. A alternativa? Nema je. Mini je po performansama zaista mini.
Dajte mi Galaxyjasi recite, di ga drzite? Pogotovo ljeti.
Meni HD2 knap ulazi u dzepove zimske jakne, a po ljeti pokusam ga ne imat. Jedino mi stane u prednje dzepove hlaca, a i tada strsi.

One x je 4.7" i nosim ga u prednjem zepu traperica, zimi isto tako, ili u zepu na rukavu jakne, ljeti u kratkim hlačama isto u zepu... I nikakvih problema. Za auto am drzac za staklo, ali kad ne vozim daleko imam ga opet u zepu traperica. I nikad nikakvih problema. A meni su hlace ono ne velike nego taman ili malo manje i opet ne smeta u zepu.

 

Ja ne znam kakve vi jakne i hlače nosite, jer ja tih problema nemam.

 

Jedino bi bilo dobro da dijagonala ide gore a dimenzije ostaju iste, koliko je to god moguće, jer sve teže postaje rukovat jednom rukom.

 

Da, jer od 4,3" pa nadalje većina ljudi ne može ulovit gornji suprotni vrh ekrana

Ma 4.5" je ok, ovo sad od 4.7" je malo teže ali je ok. No ovo od 5" bi valjda bio problem, jedino ak kuciste ostane isto.

 

hobi:moj-android.net
16 godina
offline
Galaxy S IV kao Note?

i nije u travnju nego u sijecnju ..u travnju ce doc kod nas !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
MiH kaže...

Galaxy S V od 5.5",  zatim Galaxy S VI od 6" i tako u nedogled. Televizor u džepu, 18 jezgara procesor, 35 megapiksela kamera, a Anroid i dalje šteka i laga. Kakve gluposti, mobitel 5" ekran.

 

SGSII, Jelly Bean, 4.1

 

 

 

Sve šteka da mi krv ide na oči.

(sarkazam)

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 17:30 (Unix).
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

Iskreno se nadam da ce ostat na 4.5" max, inace imam iphone 4 i dobio sa peticu te je prodo isti tjedan jer sam se iskreno zagrijao za sg IV, posto je trojka stvarno super, ali stvarno uz toliki ekran trbat ce mi torba za notebook. 

Jbg mogu i ja obuc siroke hlace 3 broja vece pa nosit u dzepu laptop... 

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

Predvidjam:

 

Zbog Googleovog pokusavanja oduzimanja Androida samo za svoju Mototolu mislim da bi Samsung polako mogao ostaviti jaci Note 3 na Androidu a S4 mozda izadje na Tizenu...

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
toninho kaže...

Iskreno se nadam da ce ostat na 4.5" max, inace imam iphone 4 i dobio sa peticu te je prodo isti tjedan jer sam se iskreno zagrijao za sg IV, posto je trojka stvarno super, ali stvarno uz toliki ekran trbat ce mi torba za notebook. 

Jbg mogu i ja obuc siroke hlace 3 broja vece pa nosit u dzepu laptop... 

Nosim uske hlace i opet mi note 2 sa maskicom stane u svaki džep...

11 godina
protjeran
offline
Galaxy S IV kao Note?

sgs 4-phablet
sgs 5-tablet
sgs 5-latpotp
sgs 6-smart tv 

Moj PC  
3 8 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?

nis

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 16:22 (cr8).
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

Samsung se pretvara u Apple. Svake godine izbacuje novi model, a poboljšanja su minimalna. Mislim da bi bilo bolje da uzmu više vremena za razvijanje energetski učinkovitijih mobitela. Iako S III ima relativno dobar vijek baterije, ima i oko 15% veću bateriju od HOX i skoro 50% veću bateriju od iP5. Ne želim ni zamišljati koliko će gutati S IV i kolika će biti mrcina iz koje će crpsti snagu.

 

Špekulira se da će glavna karakteristika S IV biti 5" ekran u Full HD-u. Taj Full HD je glupi marketinški trik koji nema smisla ugrađivati u ekran dijagonale od samo 5", a samo će uvelike povećati potrošnju pošto sitniji pixeli trebaju jače pozadinsko svijetlo + mob će imati ogromni ekran. Kamera od 13 MP je također overkill. Đabe su svi ti megapixeli kad mobitel zbog fizičke ograničenosti nije u mogućnosti parirati ni kompaktnim fotoaparatima, a za prosječnog korisnika je dobra kamera i s manje MP od kamere na S III. Oni koji traže više trebaju razmotriti kupnju fotoaparata.

 

Sve u svemu, pitanje je koliko su korisna poboljšanja na S IV, kao što je bilo pitanje koliko su korisna poboljšanja na iP5 u odnosu na 4S.

Get pissed and slapped my bitch right in her dirty pudding.
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

naravno da android nekad ima trzavice.. nije isto radit softver za "100"  hardverom razlicitih mobitela ili samo za jedan.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 18:34 (=xfact=).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?
Najveci problem je software koji je bugovit i neoptimiziran. WP radi fluidnije i zato WP telefoni imaju dual core. Sto da jedan Samsung ugradi u novi uredjaj? Novi proc, vise rama, vecu kameru i vise pixela na ekranu. Sve to zahtjeva prostor (mozda razlog veceg ekrana) i vise struje, a baterije ostaju tam di jesu. Jos su i nekvalitetnije jer prije krepaju. O totalnom gubitku telefonskih funkcionalnosti da ne govorim.
Da bi S3 imao demo grafiku zahtjeva puno rama, brzi proc i brzi GPU. Vecinom beskorisno i ubrzo krene ic na jetra. Evo, gledam notice na WP, treba 10 sekundi da si izanimira podanje notica na plocu. Lijepo, ali mi ide na jetra.
 
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
=xfact= kaže...

naravno da android nekad ima trzavice.. nije isto radit softver za 100 hardverom razlicitih mobitela ili samo za jedan.. 

Da, ali Android je open source OS, pa Samsung i slične firme ne moraju razvijati OS iz nule nego samo trebaju prilagoditi Android svojim mobovima. Ne može biti izlika da Android ima pravo biti spor zato što ga koriste stotine mobova. To je kao da kažeš da su Windowsi superiorniji od OSX-a zato što su na tisućama različitih računala. A koliko se ulaže u razvoj službenih OS-ova za mobove na Androidu govori činjenica da su custom ROM-ovi u pravilu brži od službenih...

Get pissed and slapped my bitch right in her dirty pudding.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
i_rambo_plache kaže...
=xfact= kaže...

naravno da android nekad ima trzavice.. nije isto radit softver za 100 hardverom razlicitih mobitela ili samo za jedan.. 

Da, ali Android je open source OS, pa Samsung i slične firme ne moraju razvijati OS iz nule nego samo trebaju prilagoditi Android svojim mobovima. Ne može biti izlika da Android ima pravo biti spor zato što ga koriste stotine mobova. To je kao da kažeš da su Windowsi superiorniji od OSX-a zato što su na tisućama različitih računala. A koliko se ulaže u razvoj službenih OS-ova za mobove na Androidu govori činjenica da su custom ROM-ovi u pravilu brži od službenih...

naravno.. zato bi se trebali bazirati vise na softver a ne na nove uredjaje.. ali treba mlatit paru..

xfact
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S IV kao Note?
i_rambo_plache kaže...
=xfact= kaže...

naravno da android nekad ima trzavice.. nije isto radit softver za 100 hardverom razlicitih mobitela ili samo za jedan.. 

Da, ali Android je open source OS, pa Samsung i slične firme ne moraju razvijati OS iz nule nego samo trebaju prilagoditi Android svojim mobovima. Ne može biti izlika da Android ima pravo biti spor zato što ga koriste stotine mobova. To je kao da kažeš da su Windowsi superiorniji od OSX-a zato što su na tisućama različitih računala. A koliko se ulaže u razvoj službenih OS-ova za mobove na Androidu govori činjenica da su custom ROM-ovi u pravilu brži od službenih...

Glavni je problem custom UI proizvođača (Samsungov TouchWiz, HTC-ov Sense i sl.) koji dosta uspori OS, što je bilo posebno vidljivo kod starijih Androida koji nisu bili toliko optimizirani i nisu imali HWA za GUI.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
16 godina
offline
Galaxy S IV kao Note?
Čim neki mobitel treba stylus za uporabu, to više nije mobitel.
 
2 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S IV kao Note?

Galaxy S4 koncept ;)

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice