Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

poruka: 39
|
čitano: 5.321
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?".
12 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

Bob Wallace

Kasnije je preselio u Kaliforniju i bavio se istraživanjem psihodeličnih droga.

My man .

 

 
30 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
A gdje su naši hr najuspješniji ljudi.Kupuju vile i danas kradu,lažu i nebriga ih za naše ljude.Amerika je bog.
+++ AMD Zen +++
12 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Svaka čast na ovako interesantnom tekstu za nedjeljno prijepodne! Pravo osvježenje. Nadam se da će biti još ovakvih trivia članaka u budućnosti.
Moj PC  
21 0 hvala 0
15 godina
online
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

i bug trese member berries groznica

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

A gdje su prvi Bugovci? :D

 
8 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
mGT kaže...

Bob Wallace

Kasnije je preselio u Kaliforniju i bavio se istraživanjem psihodeličnih droga.

My man .

 

 Vidiš da je jedini pokojni, nije to baš bio zdrav život...

Dex.pwn kaže...

A gdje su prvi Bugovci? :D

 Bio je jedan osvrt na tu temu, u tiskanom izdanju, nedavno... U broju 100... 

...
16 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

mislim da bi to trebalo updateat 

 

Miro jel Patrik Pencinger radio ili suradjivao svama ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 11:44 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Miro kaže...
mGT kaže...

Bob Wallace

Kasnije je preselio u Kaliforniju i bavio se istraživanjem psihodeličnih droga.

My man .

 

 Vidiš da je jedini pokojni, nije to baš bio zdrav život...

 Ma daj nemoj zezati , možda se uzdignuo u treće stanje svijesti

 

 

15 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

prve je mikromačiće trebalo u vodu baciti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
4mal kaže...

mislim da bi to trebalo updateat 

 

Miro jel Patrik Pencinger radio ili suradjivao svama ?

 

Nije li Patrik radio za ljute konkurente - Hacker ?

14 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

Kaže vic: "Pitao Biil Gates Melindu nakon prve bračne noći kako da nazove svoju novu firmu. Ona ga pogleda, kiselo se nasmiješi i kaže Micro - Soft"  (za one koji ne znaju, tak se stvarno i zvao u početku).

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

je ali brijem i za Bug 

9 godina
protjeran
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Miro kaže...
mGT kaže...

Bob Wallace

Kasnije je preselio u Kaliforniju i bavio se istraživanjem psihodeličnih droga.

My man .

 

 Vidiš da je jedini pokojni, nije to baš bio zdrav život...

 Kakve veze ima upala pluca sa pshiodelicima, nije to domaca brlja.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
učo kaže...

Kaže vic: "Pitao Biil Gates Melindu nakon prve bračne noći kako da nazove svoju novu firmu. Ona ga pogleda, kiselo se nasmiješi i kaže Micro - Soft"  (za one koji ne znaju, tak se stvarno i zvao u početku).

 Bilo je također viceva u mojoj mladosti koji su išli :D 

 

Koliko je Bill Gatesa potrebno da se zamjeni žarulja ???? 

- nijedan

- On sazove sastanak i mrak proglasi standardom. 

 

-------------------

 

Došel je Bill Gates na benzinsku (još dedesetih godina) 

Pita ga čovjek 95 ili 98 ??? 

Veli Bill Gates - 98 (pritom nije mislio na benzin nego na svoje windowse) 

--------------------------

 

Otišao Bill Gates u ribolov.

Ulovi on zlatnu ribicu, ali pošto je bila mala vrati je u vodu.

Kaže ribica: "A tri želje?"

Reci prvu: "Kaže Bill."

--------------------------

 

Došli Clinton, Jeljcin i Bill Gates kod Boga i on im da priliku da mu postave jedno pitanje o tome šta će se dogoditi u budućnosti.
Clinton ga pita kad ce Amerika biti najveća svjetska sila i izađe uplakan, kao on to neće doživjeti.
Jeljcin ga pita kad će Rusija konačno prebroditi krizu i izađe sav uplakan, kao no on to neće doživeti.
Bill ga upita kad će Windowsi konačno biti bez bugova i izađe.
Ova dvojica ga pitaju šta mu je Bog rekao.
Bill: Ništa, još plače.
--------------------

 

 

14 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Miro kaže...
mGT kaže...

Bob Wallace

Kasnije je preselio u Kaliforniju i bavio se istraživanjem psihodeličnih droga.

My man .

 

 Vidiš da je jedini pokojni, nije to baš bio zdrav život...

 Sigurno zdraviji od svakodnevnog konzumiranja nikotina, kofeina i alkohola što se danas smatra pod normalnim.

Možda zvuči malo ludo ali činjenica je da je znanstveni svijet bio fasciniran otkrićem LSD-a i samo u prvoj godini nakon otkrića je nastalo preko 2000 znanstvenih radova na tu temu. Toliko je to otkriće bilo zanimljivo da je puno školovanih i visokointeligentnih ljudi dragovoljno probalo tu "drogu". Pod navodnike jer to uopće nije droga u smislu da se osoba osjeća dobro zbog forsiranog lučenja dopamina kao što je to slučaj sa "pravim" drogama, nego supstanca koja daje toliku koncentraciju satima da onaj budistički svećenik koji cijeli život vježba meditaciju je k... kad se usporedi sa koncentracijom osobe na LSD-u :D Vjerovalo se da je to ključ za razvoj ljudskog uma. To je nenormalno jaka supstanca - jedan dec je dovoljan za natripat 1500 ljudi a možda svu onu stvaralačku renesansu u 60-tim i 70-tim godinama možemo zahvaliti tome.

11 godina
neaktivan
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

"Andrea Lewis postala je spisateljica znanstvene fantastike i novinarka –što i nije čudo jer je u Microsoftu bila zadužena za pisanje korisničkih uputa"

Hehehe, svida mi se ova povezanost pisanja znanstvene fantastike i korisnickih uputa :)

 
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

Primjećujem da dosta njih pokreće "obiteljsku dobrotvornu fondaciju".

U čemu je fora? Porez, dojam u javnosti, zna li netko?

 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

mozda ljudska dobrota ! oni imaju pa zele dati kojima nemaju i porebno a pri tom ne gledaju korist ili samopromociju 

jedan od njih iako se ne radi u informatici a odlicni su prmjer istog bob gledof , bono vox i oprah.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 23:57 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Koliko kužim, netko tko samo želi dati potrebitom, to da nekoj xy organizaciji, ponekad i u tajnosti da izbjegne hvalu kao razlog davanja. A ovi daju novac SVOJOJ organizaciji, dakle sami sebi, ne nekoj xy organizaciji. I onda se tim hvale da su x milijardi darovali u dobrotvorne svrhe. Dio možda i ode nekom u potrebi ali ne cijeli taj iznos. I pitanje kako se to porezno reflektira. A pošto nije u tajnosti, beru poene u društvu. Zato mi je malo čudno. Ne izgleda mi da ih je uhvatio masovni napadaj dobročinstva. Dobro bi to bilo, no moguće da su neki drugi razlozi.
 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Pogotovo kad vidiš da ima i moć i plan napraviti depopulaciju Zemlje, nešto što su nacisti zadnji probali napraviti (dr Mengele): https://m.youtube.com/watch?v=8BobKXkrt8M
 
2 9 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Čemu downvote? Ako vam se ne sviđa što Bill govori o svom cilju depopulacije stanovništva, komentirajte, dont klil the messenger. Poslušajte ga, na više videa je izjavio da planira napraviti depopulaciju i kojim stedstvima. Nije to moja ideja, ja sam zgrožen kao svaki normalan čovjek. On si je uzeo za pravo odlučit koja žena će rodit a koja neće. Užas.
 
3 8 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
4mal kaže...

mozda ljudska dobrota ! oni imaju pa zele dati kojima nemaju i porebno a pri tom ne gledaju korist ili samopromociju 

jedan od njih iako se ne radi u informatici a odlicni su prmjer istog bob gledof , bono vox i oprah.

 Da nije samopromocija, ti sad ovo ne bi imao razloga napisati

Spija
15 godina
offline
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Slično je napravio i cukerberg. Medijski najavio kako donira puste milijarde u dobrotvorne svrhe - sam sebi! Tj dobrotvornoj organizaciji kojoj je on vlasnik. Dobričina.
 
1 3 hvala 0
16 godina
online
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Keso kaže...
Pogotovo kad vidiš da ima i moć i plan napraviti depopulaciju Zemlje, nešto što su nacisti zadnji probali napraviti (dr Mengele): https://m.youtube.com/watch?v=8BobKXkrt8M

 

Pročitaj ovo jadni teoretičaru zavjere i ne širi laži okolo:

 

In a nutshell, Mr. Gates thinks that vaccines and better healthcare have the net effect of reducing population growth because people have fewer children when they expect them to survive. This is supported by data linking increasing health with a decrease in birth rate. The most dramatic demonstration of this is in many European countries where standard of living is high and population growth has dropped below what is necessary to maintain the population. So by increasing worldwide health using vaccination and healthcare we can in the long term decrease population growth. Increased access to reproductive health care can also facilitate this.

It's critical to note that Mr. Gates is not proposing A) killing people or B) using vaccines to sterilize people. I work on vaccines and I've never heard of any commercial vaccine impacting people's ability to reproduce. Please don't listen to the conspiracy theorists who are suggesting this. Demand extraordinary evidence for extraordinary claims.

 

Source:

https://www.quora.com/What-does-Bill-Gates-mean-when-he-says-that-we-can-reduce-world-population-through-vaccines-healthcare-and-reproductive-health-services

 

15 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

To nije on rekao. On je govorio je o cilju redukcije stanovništva. A to će postići sredstvima tim i tim...

 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

Dobro su napisali u jednoj mudroj knjizi. Imaju zdrave oči, a ne vide. Imaju uši, ali ne čuju. Dodao bih: imaju mozak, ali nekorišten, badava im. Nije ovo jedina tema na kojoj vidim potpuno sljepilo ljudi. Čudim se kako nam u državi nije i gore. Jer ako je ovo naša inteligencija, kakvi su tek ostali? Nije to moje društvo. Moja ekipa je sve više vani, na žalost, a i moj mindset odnosno način razmišljanja. A vi pljujte i dalje, sretno s time.

 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

Pa lijepo je Gates na nekom video objašnjavao da imaju previše djece i da ih treba educirati da imaju manje i da trebaju koristiti lijekove, higijenu, kontracepcijska sredstva i to je to. Treba ih regulirati ipak su to crnci. Čudno da nije otišao u Kinu provoditi svoju zamisao.

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?

Fora u SAD-u s tim dobrotvornim udrugama je u tome što se na sav novac koji se donira u dobrotvorne svrhe ne treba platiti porez. Pa svi oni lijepo osnuju svoju dobrotvornu udrugu i onda sami sebi doniraju novac na koji nece platiti porez. Legalno pranje novca.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
2 1 hvala 2
16 godina
online
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
Keso kaže...

Dobro su napisali u jednoj mudroj knjizi. Imaju zdrave oči, a ne vide. Imaju uši, ali ne čuju. Dodao bih: imaju mozak, ali nekorišten, badava im. Nije ovo jedina tema na kojoj vidim potpuno sljepilo ljudi. Čudim se kako nam u državi nije i gore. Jer ako je ovo naša inteligencija, kakvi su tek ostali? Nije to moje društvo. Moja ekipa je sve više vani, na žalost, a i moj mindset odnosno način razmišljanja. A vi pljujte i dalje, sretno s time.

 

Ti još ne kužiš..

 

Ako je Gates rekao da je cilj smanjenje populacije, nije rekao da treba ubijati ljude ni raditi cjepiva kojima će se to postići.

 

On govori kako u nerazvijenim zemljama ljudi rađaju više djece zbog manje vjerojatnosti preživljavanja,

u razvijenim zemljama gdje je stopa smrtnosti manja (zbog razvijene medicine - cjepiva, itd.) rađa se manje djece.

 

Mislim da je njegov konačan cilj dovesti ove nerazvijene zamlje na razinu razvijenih zemalja a to onda znači i smanjenje populacije.

U tom kontekstu (a u tom kontekstu on i govori) može se reći da je cilj smanjenje populacije!

 

No naravno lakše je čovjeka nazvat nacistom (pogotovo ako je bogat - a priori je kriv) nego malo proučiti o čemu se radi.

 

Pogotovo mi nije jasno po kojoj logici se čovjeku koji je na čelu dobrotvorne udruge mogu pripisivati takve stvari!?

Pa da stvarno proizvodi cjepiva za POVEĆANJE smrtnosti i da o smanjenju populacije govori u onom kontekstu za koji ga se optužuje bio bi u zatvoru pobogu..

 

Ja pak ne dijelim njegovo mišljenje, mislim da bi neke trebalo streljat - teoretičare zavjera i pseudoznanstvenike!

 

16 godina
online
Re: Gdje su i što danas rade prvi Microsoftovci?
nj0fra kaže...

Fora u SAD-u s tim dobrotvornim udrugama je u tome što se na sav novac koji se donira u dobrotvorne svrhe ne treba platiti porez. Pa svi oni lijepo osnuju svoju dobrotvornu udrugu i onda sami sebi doniraju novac na koji nece platiti porez. Legalno pranje novca.

 

A odakle mu taj novac koji uplaćuje/donira, nije li na njega već platio porez kad ga je zaradio?!

Da li ti plaćaš porez kad si uplatiš novce u banku pa digneš kasnije, zoveš li to pranjem novca?!

 

Pranje novca bi bilo moguće jedino da NETKO DRUGI njemu uplaćuje novce u tu udrugu na konto nekog obavljenog posla, što je smiješno i ilegalno i otkrilo bi se odmah.

 

Za izbjegavanje poreza, odn. plaćanje manjeg poreza se koriste offshore tvrtke i banke, a ne dobrotvorne udruge.

 

No to je Bill Gates, kad je već milijarder, sigurno je i nacist i sigurno laže i krade i ne plaća porez, a u zatvoru nije zato što ima novaca pa je platio suce i policiju...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice