Gear Fit rasprodan u 10 dana

poruka: 9
|
čitano: 1.160
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gear Fit rasprodan u 10 dana".
11 godina
offline
Gear Fit rasprodan u 10 dana

Haha. Hipsteri svijeta ujedinite se. :p

Nebi ovo na ruku stavio ni besplatno.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gear Fit rasprodan u 10 dana

Šljamsung opet isporuke naivnom narodu prezentira kao prodane uređaje?

Šta nije ovu stvar Gizmodo proglasio za katastrofu epskih razmjera?

14 godina
offline
Re: Gear Fit rasprodan u 10 dana
metallic kaže...

Haha. Hipsteri svijeta ujedinite se. :p

Nebi ovo na ruku stavio ni besplatno.

samo si ljubomoran!

 

gadget je skroz ok i prihvatljiv.

ima samo dvije mane u mojim ocima:

-nemam samsung smartfon

-cijena mu je daleko iznad 100$, sto je meni prihvatljiva cijena za takav tip i namjenu uredjaja

11 godina
offline
Gear Fit rasprodan u 10 dana

Ljubomoran na što?! Na komad plastike duginih boja. Wau!!

 

Kada treniram, ne želim ništa nepotrebno imati uz sebe, niti se gubiti u sitnicama.  Tko želi visiti na smartphone-u, napravit će to bolje prije ili poslije treninga. lp.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gear Fit rasprodan u 10 dana
metallic kaže...

Ljubomoran na što?! Na komad plastike duginih boja. Wau!!

 

Kada treniram, ne želim ništa nepotrebno imati uz sebe, niti se gubiti u sitnicama.  Tko želi visiti na smartphone-u, napravit će to bolje prije ili poslije treninga. lp.

pa upravo u tome i jest poanta. stavis na ruku i to je to. sve ostalo se radi nakon treninga. ocito nisi bas najbolje shvatio namjenu...

13 godina
offline
Re: Gear Fit rasprodan u 10 dana

Katastrofa je u tome sto ovo nije ni pravi sportski uredjaj,a bome po cijeni ni svjetovni.Sportski uredjaji su tipa Garmina(koji apsolutno vlada u tom svijetu satova za sportove),Sunto ili Polar.To su pravi uredjaji namjenjeni za treniranje i pracenje svega bitnoga za trening,cijenom su slicni ovome Gear Fit-u.A da ne kazem koliko nude i njihovi softweari i pomazu da se poboljsaju treninzi.

 

 

Gear Fit je za wanna be neke sportase il' hipstere.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Gear Fit rasprodan u 10 dana
ivanoile kaže...

Katastrofa je u tome sto ovo nije ni pravi sportski uredjaj,a bome po cijeni ni svjetovni.Sportski uredjaji su tipa Garmina(koji apsolutno vlada u tom svijetu satova za sportove),Sunto ili Polar.To su pravi uredjaji namjenjeni za treniranje i pracenje svega bitnoga za trening,cijenom su slicni ovome Gear Fit-u.A da ne kazem koliko nude i njihovi softweari i pomazu da se poboljsaju treninzi.

 

 

Gear Fit je za wanna be neke sportase il' hipstere.

ides, sve neki profi sportasi ovdje. ja sam amater ili kak se hipsterski veli: wonabi neki sportas, pa bi meni slican komad hardveraja bio sasvim ok.

 

no ocito nisam bio dovoljno jasan u prvom komentaru, nemam samsunga niti ga imam namjeru nabaviti pa sigurno necu nikada koristiti ovaj uredjaj. tim vise sto mu je i cijena paprena.

sama ideja uredjaja kao takvog; narukvica, povezana telefonom, sto cuda, senzora, djidje-baje je ok.

izvedba, kao i sve ostalo samsungovo sto nije iskopirao od drugih, slampava i nedoradjena. koliko moras biti pohlepan da napravis uredjaj koji radi samo sa tvojim, drugim, hrpu novaca vrijednim uredjajem, i jos isti opet kosta nezanemarivu hrpicu novaca? ne dao bog da kazes evo rajo hardvera pa pisite aplikacije ako imate ideje, koristite, juzajte i abjuzajte...jok! nema majci labavo da ce neki tukac iz garaze napisat superfora aplikaciju za par dolara i bogatit se na nasem visokovrijednom samsung hardveru.

14 godina
offline
Gear Fit rasprodan u 10 dana

Itko tko je ozbiljan u svojim treninzima nema uza sebe tih sranja i điđa-miđa gadgeta, rukavica, torbica, privjesaka, patkica.

Oni koji imaju su uglavnom početnici koji s vremenom shvate da je koncentracija na sam trening bitnija od praćenja kojekakvih pyzdarija.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gear Fit rasprodan u 10 dana
EZY-E kaže...

Itko tko je ozbiljan u svojim treninzima nema uza sebe tih sranja i điđa-miđa gadgeta, rukavica, torbica, privjesaka, patkica.

Oni koji imaju su uglavnom početnici koji s vremenom shvate da je koncentracija na sam trening bitnija od praćenja kojekakvih pyzdarija.

kao sto rekoh, sve profesionalci na ovom forumu...

interesantno je jedino da ja, kao amater, vidim prednosti kvalitetne analize treninga, te kvalitetno i tocno pracenje napretka, kao i zamjecivanje slabih tocaka u treningu.

sad jebiga, ocito da pravom profesionalcu stvarno smeta, remeti koncentraciju i rusi vrhunske rezultate jedna 30-60 gramska narukvica koju uopce ne moras gledati, dirati, milovati ili bilo sto tome slicno...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice