Google od iduće godine u potpunosti na obnovljivoj

poruka: 4
|
čitano: 751
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google od iduće godine u potpunosti na obnovljivoj".
12 godina
offline
Google od iduće godine u potpunosti na obnovljivoj

Nasi briljantni RH politicari, u eri obnovljivih izvora energije, pokusavaju mojoj regiji nametnuti elektranu na UGLJEN! :D

debilni HRVATSKI politicari i manageri :)))))))

 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Google od iduće godine u potpunosti na obnovlj
LudaRajcica kaže...

Nasi briljantni RH politicari, u eri obnovljivih izvora energije, pokusavaju mojoj regiji nametnuti elektranu na UGLJEN! :D

debilni HRVATSKI politicari i manageri :)))))))

 To je cisti iliti ekoloski ugljen.

12 godina
offline
Re: Google od iduće godine u potpunosti na obnovlj
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...

Nasi briljantni RH politicari, u eri obnovljivih izvora energije, pokusavaju mojoj regiji nametnuti elektranu na UGLJEN! :D

debilni HRVATSKI politicari i manageri :)))))))

 To je cisti iliti ekoloski ugljen.

 hehehehe, uzas je sto ljudski rod uspije "izmisliti" :D (mislim na te koji provode propagandu)

9 godina
neaktivan
offline
Google od iduće godine u potpunosti na obnovljivoj

A mi gradimo nove elektrane na ugljen i plin. Umjesto da stare termoelektrane koje rade na mazut i lož ulje koje se zatvaraju za nekoliko godina zamijenimo čistim vjetroturbinama i solarnim panelima mi gradimo nove. Budućnost je u projektima poput Vis Viva koja ima jednu plinsku elektranu koja može brzo nadomjestiti nedostatak vjetra i reverzibilnim hidroelektranama koje mogu pohraniti puno energije koja se proizvodi kada ima puno vjetra i sunca i onda se troši kasnije. Hrvatska treba više reverzibilnim hidroelektrana kako bi mogli graditi energetsku mrežu za niskougljično gospodarstvo.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice