Google+ otvoren za sve

poruka: 19
|
čitano: 4.210
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google+ otvoren za sve".
15 godina
suspendiran
offline
Google+ otvoren za sve

To je propala stvar, ja imam otvoren račun, a zapravo sam i ja i svi moji prijatelji stalno na facebooku, to nisam tjednima otvorio. To je društvena mreža na kojoj nema društva, društvo je na facebooku, eventualno oni s puno vremena napravo copy paste s facebooka na google+. 

 
12 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google+ otvoren za sve

Pricas gluposti. Zato kaj ti to ne koristis pa je to propala stavar?  

13 godina
protjeran
offline
Google+ otvoren za sve

Mislim da će se tek sad počet širit..

Ja sam prije samo čuo za to i čitao nešto, a sad kad sam ulazio na gmail dobio sam popup sa informacijama za login.. zaintrigirao me i ulogirao sam se da vidim malo.. Nisam mogao vjerovat da je na njemu već toliko ljudi..

 

A onaj face mi se gadi više.. Taman srede privatnost bar donekle, a onda stave novu opciju "close friends" - čim prdneš, 156 ljudi dobi notifikaciju!, pa čak i na mail da si prdnuo -.-'

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google+ otvoren za sve

Kolko god google+ bio super,nevjerujem da bude to zazivilo jer kad pogledas danas je 90% mobtela optimizirano da ima facebook app.I jos postoji 0 facebook,tesko da se bude takva ekipa nagovorila da predu na nes novo,kaj nije besplatno i nije optimizirano za njihov dummy telefon.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve
kach kaže...

Kolko god google+ bio super,nevjerujem da bude to zazivilo jer kad pogledas danas je 90% mobtela optimizirano da ima facebook app.I jos postoji 0 facebook,tesko da se bude takva ekipa nagovorila da predu na nes novo,kaj nije besplatno i nije optimizirano za njihov dummy telefon.

Jos bolje koji ce mi djavo ljudi kojima je facebook sve :D Ovako imam grupu ljudi koji su spremni da idu naprijed a ne da se drze fb-a ko pijan plota :D

http://vgm.tv/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve

Buduci da je Android google-ov OS, mislim da ce google+ odlicno raditi sa mobitelima koji "vrte" Android (a takvih je mnogo).

15 godina
offline
Google+ otvoren za sve

Business lova uvijek bira ono gdje su korisnici, a to je trenutno face no googleova/microsoftova snaga je ogromna pozadina prepuna rješenja za sve što poželiš i to i u offline modu (aplikacije poput Picasse, MS Officea, kalendar....). Ovo face nije pokrio tako da mogu biti sretni što su na kratko dobili priliku da se uzdignu no veći igrači će ih po meni vrlo brzo progutati.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google+ otvoren za sve

Ja ga koristim i uspjesno prebacujem face ekipu na google+, nego mene zanima kako da chat kontakte sa gmail odvojim od chat kontakta na google+?

TD za glupost
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve
TNTCharge kaže...

Buduci da je Android google-ov OS, mislim da ce google+ odlicno raditi sa mobitelima koji "vrte" Android (a takvih je mnogo).

 Da ali vecina ekipe ne koristi smartphonove,i svaki dummy telefon ima facebook app na sebi...Tak da ako se google+ optimizira za 90% mobitela i ako operateri stave 0.google+ onda bu to zazivilo,ovak NEMA SANSE!

15 godina
neaktivan
offline
Google+ otvoren za sve

I da posto je danas osvanuo i novi izgled FB-a i zato sto stalno nesto mjenjaju a nema nikakvu funkcionalnost dosta mojih prijatelja prelazi na G+ :D Tako da FB sam sebe ukopava glupim izmjenama XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve
rjakopec kaže...

To je propala stvar, ja imam otvoren račun, a zapravo sam i ja i svi moji prijatelji stalno na facebooku, to nisam tjednima otvorio. To je društvena mreža na kojoj nema društva, društvo je na facebooku, eventualno oni s puno vremena napravo copy paste s facebooka na google+. 

 

facebook je propala stvar, imam ja otvoren račun, a zapravo sam i ja i svi moji prijatelji stalno na g+, to nisam tjednima otvorio. To je društvena mreža koja nema mog društva, svo društvo mi je na g+, eventualno oni s puno vremena naprave copy paste s g+ na facebook.

 

*vidiš može i obrnuto. glupo je mislit da je tvoje/moje mišljenje/iskustvo jedino, da se svijet okreće oko nas i svi drugi nemaju pojma. vrijednost na burzama skače, al šta oni znaju http://www.profitiraj.hr/funky-business-2/decki-s-wall-streeta-vjeruju-google-plusu-%E2%80%93-vrijednost-tvrtke-skocila-za-20-mld/

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve
Trenutno ne vidim razlog da otvorim G+ profil jer mi je facebook sasvim dovoljan za ono za što mi treba,ali valja pričekati da vidimo kako će se stvar razvijati.Konkurencija je uvijek dobra,ljudi žele alternativu.
alrighty then
13 godina
offline
Google+ otvoren za sve

Gledam po facebooku svi komentiraju kako je Google + dobar, prijatelji mi na chatove šalju imaš google+ itd. Prepoznali su kvalitetu. Onaj fejs mi se gadi, nemogu normalno pogledat naslovnicu da mi ne iskoči ovome se sviđa ovo, ovome ono itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve
Vapor kaže...

Onaj fejs mi se gadi, nemogu normalno pogledat naslovnicu da mi ne iskoči ovome se sviđa ovo, ovome ono itd.

Ti lako možeš sakriti sve što drugi objavljuju.Nakon malo kopanja po settingsima i opcijama,facebook je relativno fleksibilan što se tiče personalizacije.Ja još od nikog poznatog nisam dobio nikakav feedback o G+.Vjerojatno zato što im je još nepoznat ili im se nije dalo saznati više o njemu.Ja sam ova druga skupina ;).

alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2011 23:54 (dncrmt).
16 godina
offline
Google+ otvoren za sve

Da barem ubace nešto kao geni.com pa da povezuješ familiju i radiš obiteljsko stablo, takva stvar bi me definitivno zainteresirala.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google+ otvoren za sve
hrvooje kaže...

 

*vidiš može i obrnuto. glupo je mislit da je tvoje/moje mišljenje/iskustvo jedino, da se svijet okreće oko nas i svi drugi nemaju pojma. vrijednost na burzama skače, al šta oni znaju http://www.profitiraj.hr/funky-business-2/decki-s-wall-streeta-vjeruju-google-plusu-%E2%80%93-vrijednost-tvrtke-skocila-za-20-mld/

 

Trenutno je g+ u rastu no samo će ga prisutnost korisnika potjerati na daljnji rast, a za korisnika nema aplikacija jer developeri ne razvijaju za platforme koje nisu popularne (čitaj:ne nose profit investitora). Jedina šansa za G+ je Google kao pozadina i povezivost sa postojećim gmail/picassa/youtube...servisima.

 

A da su privukli nešto ulagača, to je logično jer je ipak riječ o google-u no vidjeti ćemo kroz koji mjesec koliko će se taj balon održati.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve
genije_čudo_prirode kaže...

Trenutno je g+ u rastu no samo će ga prisutnost korisnika potjerati na daljnji rast, a za korisnika nema aplikacija jer developeri ne razvijaju za platforme koje nisu popularne

Meni nikada nije bila jasna ta potreba za aplikacijama na drustvenim mrezama. Mislim wtf to je drustvena mreza, tu si da bi komunicirao s drugima a ne igrao farmville. No opet, ja nisam korisnik drustvenih mreza tako da mozda jednostavno ne vidim "pravi put".

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ otvoren za sve
genije_čudo_prirode kaže...
hrvooje kaže...

 

*vidiš može i obrnuto. glupo je mislit da je tvoje/moje mišljenje/iskustvo jedino, da se svijet okreće oko nas i svi drugi nemaju pojma. vrijednost na burzama skače, al šta oni znaju http://www.profitiraj.hr/funky-business-2/decki-s-wall-streeta-vjeruju-google-plusu-%E2%80%93-vrijednost-tvrtke-skocila-za-20-mld/

 

Trenutno je g+ u rastu no samo će ga prisutnost korisnika potjerati na daljnji rast, a za korisnika nema aplikacija jer developeri ne razvijaju za platforme koje nisu popularne (čitaj:ne nose profit investitora). Jedina šansa za G+ je Google kao pozadina i povezivost sa postojećim gmail/picassa/youtube...servisima.

 

A da su privukli nešto ulagača, to je logično jer je ipak riječ o google-u no vidjeti ćemo kroz koji mjesec koliko će se taj balon održati.

google ima gmail i appse. na njima servira svoje reklame preko adsense. ne vidim razloga za neke posebne ulagače u g+.  100 milijuna ljudi koji koriste gmail udaljeni su od g+ dva klika.  sasvim dovoljna brojka za jedan servis. sad ih imaju oko 45 milijuna. 

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
16 godina
neaktivan
offline
Google+ otvoren za sve

od sad ima i hangouts video chat na iphoneu. konkurencija facetimeu?

 

http://www.macstories.net/news/google-for-ios-update-mobile-hangouts-new-notification-settings-and-more/

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice