I Google testira bespilotnu dostavu

poruka: 5
|
čitano: 886
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Google testira bespilotnu dostavu".
16 godina
offline
I Google testira bespilotnu dostavu

Kao i gomila drugih firmi. Zasto je ovo u vijestima?

 

Kod Amazona je to vijest jer im je prodaja pa i dostava core biznis.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
I Google testira bespilotnu dostavu

Ovdje je fora što će usput slikat high-res fotke krovova i ako ti je krov u lošijem stanju, slat ti reklame za Tondach

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I Google testira bespilotnu dostavu

MOŽE!

 

Po lijepom vremenu

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
I Google testira bespilotnu dostavu

Svaka čast google-u!

"Za razliku od Amazonovih planova za komercijalnu dostavu paketa, Google svoj Wing razvija primarno za dostavu manjih tereta poput lijekova ili baterija na područja pogođena prirodnim katastrofama."

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: I Google testira bespilotnu dostavu
qwertzii kaže...

Svaka čast google-u!

"Za razliku od Amazonovih planova za komercijalnu dostavu paketa, Google svoj Wing razvija primarno za dostavu manjih tereta poput lijekova ili baterija na područja pogođena prirodnim katastrofama."

Bilo bi super kada bi imali i takvu poštu, mislim da bi takva pošta bila puno bolja od par poštara. Tj recimo znam da poštari imaju tri dostavna područja,

Uže - ide svaki dan ( to je uglavnom u gradu u blizini pošte) 

šire - ide svaki drugi dan (malo dalje) 

najšire - ide svaki 3 dan (još dalje do ruba grada) 

 

U biti onosto zelim reći, kod mene u mojem gradu ima 3- 4 poštara koji imaju hrpu posla, ajmo recimo da postoje takvi dronovi, poštari bi samo u pošti morali razvrstavati robu koju se strojno nemože, pa bi za sve pošiljke  bez obzira u kojem su dostavnom području već odma dostavili isti dan. 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice