Google zarađuje i na besplatnom Androidu

poruka: 36
|
čitano: 5.651
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google zarađuje i na besplatnom Androidu".
13 godina
neaktivan
offline
Google zarađuje i na besplatnom Androidu

pa njihova je cijela politika takva...zato i plivaju u lovi  Cool

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google zarađuje i na besplatnom Androidu

Adware

Symantec, riječ koja opisuje mentalni sklop Laze forumaša
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google zarađuje i na besplatnom Androidu
SupremeCommander kaže...
r

  Onaj link je jako zanimljiv koncept, ali nebi bas rekao da to ide. Ne samo da mi se cini da u zadnje vrijeme "box" verzije ne samo programa, nego i igrica (a za djecu je poznato da vole velike sarene kutije Smijeh)   polako izumire, tesko mi je vjerovati da ima puno ljudi koji bi dalo $$$ za nesto sto moze skinut sa neta, i to potpuno legalno samo zbog kutije. Mislim, sigurno ima i takvih, ali ne mozes temeljiti ekonomiju na par pojedinaca...

 

  Al sad smo skrenuli s teme, ovdje se zapravo radi o besplatnom softveru koji se naplacuje reklamama. Da li je opensource ili nije je manje vazno...

 

  Inače (Dragi Bože ali tonu stvari pogrešno tumačiš ovih dana) Open source ne znaci besplatno... Ti mozes nesto releasati open source ali da se opet plaća... mislim open source != besplatno...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
RE: Google zarađuje i na besplatnom Androidu
EnlightenedPhoenix kaže...

 

  Al sad smo skrenuli s teme, ovdje se zapravo radi o besplatnom softveru koji se naplacuje reklamama. Da li je opensource ili nije je manje vazno..

  Inače (Dragi Bože ali tonu stvari pogrešno tumačiš ovih dana) Open source ne znaci besplatno... Ti mozes nesto releasati open source ali da se opet plaća... mislim open source != besplatno...

 Neznam na sto mislis, ali podsjetio bih te da se tema zove: "Google zarađuje i na besplatnom Androidu" a ne "Google zarađuje na open sourcu".

A "linuxuser' je krenuo s tim opensource i besplatno, njemu se zali... Nevinašce

Think locally, act globally...
15 godina
offline
Google zarađuje i na besplatnom Androidu

Sta vi stvarno ocekujete da ce google ista izdat a da nema zarade u tome?

Pa makar turnili reklamu velicine pixel x pixel...

Biljezim se sa stovanjem...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google zarađuje i na besplatnom Androidu
tnakir kaže...

Sta vi stvarno ocekujete da ce google ista izdat a da nema zarade u tome?

Pa makar turnili reklamu velicine pixel x pixel...

Pa google nigdje nije turnio reklamu, turnu ih developeri u svojim appovima, i onda od njih svi oni imaju profit. Belji se

Stoja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice