Grammy za Stevea Jobsa

poruka: 120
|
čitano: 9.799
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Grammy za Stevea Jobsa".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
pero456 kaže...

Nabijem ja i tebe i tvoje "lijepe" mobitele i stevea jobsa

  Standardan doseg jednog hejtera.

13 godina
protjeran
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Random. kaže...

  Ja sam prije iPhonea imao hrpu smartphoneova na kojima je čitav ekran bio touch screen. Na tim sam telefonima za sve radnje bez problema koristio prste.

 

Također svi ti moji smartphoneovi prije iPhonea su imali "dućane" sa stotinama tisuća igara i programa.

 

Vidiš, Apple nema s tim veze. Sve je to bilo i prije. Da. Je.

kao što rekoh, čovjek je znao popeglat tuđe inovacije i dobro ih izreklamirat i naplatit, ali nemojte mi ga nazivat inovatorom jer to nikada nije bio.

14 godina
offline
Grammy za Stevea Jobsa

Mnogi ljudi nisu htjeli slušati glazbu prije izuma ipoda. Ja sam recimo odbijao slušanje glazbe. Meni su mnogi, mnogi ljudi nudili: daj poslušaj ovo, daj poslušaj ono. Ali ja nisam htio. Ništa nije bilo toliko dobro i dostojno reproduciranja audio umjetnosti.

Da nema ipoda svijet bi bio ružno mjesto.

Moj PC  
2 39 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa

Postujem covjeka i njegove sposobnosti bilo da je nesto izumio ili jednostavno dobro izreklamirao te prodao ali Ezio tvoja izjava je cisto preseravanje razmazenog Apple fanboya. I sam imam Iphone i Macbook ali ne slusati muziku sem preko ipoda.. smijesno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 14:36 (anabolicaa).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
pojam inovacije u informatici je prostituiran na više razina. od dizanja ruku na skupštinama dioničara, do tužbi za patente. imam stav o tome, loco, što je po tebi inovacija?
13 godina
protjeran
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Ezio kaže...

Mnogi ljudi nisu htjeli slušati glazbu prije izuma ipoda. Ja sam recimo odbijao slušanje glazbe. Meni su mnogi, mnogi ljudi nudili: daj poslušaj ovo, daj poslušaj ono. Ali ja nisam htio. Ništa nije bilo toliko dobro i dostojno reproduciranja audio umjetnosti.

Da nema ipoda svijet bi bio ružno mjesto.

drugim riječima, ne slušaš glazbu jer ti ona nešto znači u životu nego zato što je ipod 'in'? *thumbs up*

 

a na ovo 'Ništa nije bilo toliko dobro i dostojno reproduciranja audio umjetnosti' ću ti uputit samo jedan veliki prijateljski {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Ezio kaže...

Mnogi ljudi nisu htjeli slušati glazbu prije izuma ipoda. Ja sam recimo odbijao slušanje glazbe. Meni su mnogi, mnogi ljudi nudili: daj poslušaj ovo, daj poslušaj ono. Ali ja nisam htio. Ništa nije bilo toliko dobro i dostojno reproduciranja audio umjetnosti.

Da nema ipoda svijet bi bio ružno mjesto.

Ti bi trebao na lijecenje ici.

12 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
pero456 kaže...
Ezio kaže...

Mnogi ljudi nisu htjeli slušati glazbu prije izuma ipoda. Ja sam recimo odbijao slušanje glazbe. Meni su mnogi, mnogi ljudi nudili: daj poslušaj ovo, daj poslušaj ono. Ali ja nisam htio. Ništa nije bilo toliko dobro i dostojno reproduciranja audio umjetnosti.

Da nema ipoda svijet bi bio ružno mjesto.

Ti bi trebao na lijecenje ici.

nadajmo se da je bio sarkastičan.. {#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
florijan kaže...
pojam inovacije u informatici je prostituiran na više razina. od dizanja ruku na skupštinama dioničara, do tužbi za patente. imam stav o tome, loco, što je po tebi inovacija?

e sad si me uhvatio. sve sam čekao kad će netko :D

 

istina, po definiciji on je inovator, samo mi idu na živce ovi fanboyi koji brkaju inovaciju i invenciju ;)

izmislio touch screen. pffff.

 

ma mene muči što ni jobs nije vidio distinkciju između te dve stvari... masovno unaprijeđivao tuđe izume i onda optuživao druge za isti postupak. licemjerno govno od čoeka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 14:53 (Loco).
15 godina
neaktivan
offline
Grammy za Stevea Jobsa

kad će iTunesi za glazbu u nas?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
diablo2211 kaže...

kad će iTunesi za glazbu u nas?

 

Pravo pitanje je jesmo li mi spremni za itunes?

15 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Ezio kaže...

Mnogi ljudi nisu htjeli slušati glazbu prije izuma ipoda. Ja sam recimo odbijao slušanje glazbe. Meni su mnogi, mnogi ljudi nudili: daj poslušaj ovo, daj poslušaj ono. Ali ja nisam htio. Ništa nije bilo toliko dobro i dostojno reproduciranja audio umjetnosti.

Da nema ipoda svijet bi bio ružno mjesto.

Daj ne seri.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
14 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Epl je smece. htc je bolji.
jobs izumio touch screen,haha. dobro sam se nasmijao danas!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Loco kaže...
florijan kaže...
pojam inovacije u informatici je prostituiran na više razina. od dizanja ruku na skupštinama dioničara, do tužbi za patente. imam stav o tome, loco, što je po tebi inovacija?

e sad si me uhvatio. sve sam čekao kad će netko :D

 

istina, po definiciji on je inovator, samo mi idu na živce ovi fanboyi koji brkaju inovaciju i invenciju ;)

izmislio touch screen. pffff.

 

ma mene muči što ni jobs nije vidio distinkciju između te dve stvari...

 

 

slažem se s tobom, inovacija nikad nije bila samo primjena nove i poboljšane ideje, pa ni ergonomija koja osigurava lakoću upravljanja. ali ima jedna žalosna činjenica da je apple jedina firma koja je alternativa (nažalost, nikad manje). informatika je danas, jedna od najkonzervativnijih grana industrije uopće. 

14 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Ezio kaže...

Mnogi ljudi nisu htjeli slušati glazbu prije izuma ipoda. Ja sam recimo odbijao slušanje glazbe. Meni su mnogi, mnogi ljudi nudili: daj poslušaj ovo, daj poslušaj ono. Ali ja nisam htio. Ništa nije bilo toliko dobro i dostojno reproduciranja audio umjetnosti.

Da nema ipoda svijet bi bio ružno mjesto.

Na kojim si ti drogama? ajde molim te pročitaj si jos jedanput post pa razmisli i odgovori mi 

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
13 godina
protjeran
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
florijan kaže...
 informatika je danas, jedna od najkonzervativnijih grana industrije uopće.

 

 

i bit će još konzervativnija s appleovim pristupom tipa 'ja sam unaprijedio nečiji izum i koji kuki sad vi imate to isto radit'...

 

bemti, da smo tako funkcionirali do sad imali bi još uvijek kamene kotače...

 

drugim riječima, neka oni rade što hoće sa svojim iProizvodima, ali, brate, pusti i druge da rade isto to. a ne da tužakaš druge jer se bojiš da će to možda napravit bolje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 15:47 (Loco).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
diablo2211 kaže...

kad će iTunesi za glazbu u nas?

 

Mislim da bi rijetko tko sa ovih prostora kupovo glazbu.

Dok više od 50% Amerikanaca kupuje orginal software, za nas Balkance je i dalje sve free.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 15:39 (Edge).
13 godina
neaktivan
offline
Grammy za Stevea Jobsa

Jobs nam oduzeo štapiće za korištenje smartphonea, koje nam Samsung pokušava prodat kao nešto jako praktično, zato ga mnogi mrze. {#}

Kad ne spavam budan sam
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
florijan kaže...

informatika je danas, jedna od najkonzervativnijih grana industrije uopće. 

 

slažem se. sva sreća pa postoji firma poput applea sa hrabrim ljudima na čelu. ljudima koji su spremni otrgnuti se iz okova konformizma i raditi revoluciju a ne samo evoluciju.

15 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Ezio kaže...

 

slažem se. sva sreća pa postoji firma poput applea sa hrabrim ljudima na čelu. ljudima koji su spremni otrgnuti se iz okova konformizma i raditi revoluciju a ne samo evoluciju.

Kako su se svi ovi apple vjernici pretvorili u trollere. Više nije niti fora čitati njihove izjave. Trolling maximus.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
forzzuk kaže...

Jesam li ja jedini kojem se ovaj čovjek gadio i za života?

Nisi! {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
protjeran
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Ezio kaže...

slažem se. sva sreća pa postoji firma poput applea sa hrabrim ljudima na čelu. ljudima koji su spremni otrgnuti se iz okova konformizma i raditi revoluciju a ne samo evoluciju.

revoluciju u sudskim tužbama?

15 godina
neaktivan
offline
Grammy za Stevea Jobsa

jobs je bio covik koji je znao iskoristiti ono sta ima i to lipo zapakirati i prodati... i po tome je bio inovativan

 

 

Ali hvalit ga za neke izume to je cista glupost...

 

 

covik se prilagodija potraznji svijeta, i svaka mu cast.

bez njega nebi imali ovake lijepe uredjaje, nego bi ih samo imali.....

 

respekt coviku!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
sudy_freak kaže...
forzzuk kaže...

Jesam li ja jedini kojem se ovaj čovjek gadio i za života?

Nisi! {#}

Više nas je{#}

13 godina
neaktivan
offline
Grammy za Stevea Jobsa

Steve Jobs je najznačajnija osoba u IT industriji, a taj epitet bi mu se mogao pripisati u glazbenoj i telekomunikacijskoj također, pa je svaka nagrada priznavanje lika i djela čovjeka koji je zauvijek promijenio nekoliko grana industrije, odnosno kompletnu svjetsku ekonomiju.

Jobsa bi se lako moglo nazvati ocem informatike. Naravno, postojala su računala i prije njega, no samo u teoriji i laboratorijima za razvoj, što je na kraju potpuno beznačajno dostignuće.

 
0 27 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Sinatra kaže...

Steve Jobs je najznačajnija osoba u IT industriji, a taj epitet bi mu se mogao pripisati u glazbenoj i telekomunikacijskoj također, pa je svaka nagrada priznavanje lika i djela čovjeka koji je zauvijek promijenio nekoliko grana industrije, odnosno kompletnu svjetsku ekonomiju.

Jobsa bi se lako moglo nazvati ocem informatike. Naravno, postojala su računala i prije njega, no samo u teoriji i laboratorijima za razvoj, što je na kraju potpuno beznačajno dostignuće.

hebeš isusa, jobs je naš spasitelj, jel? {#}

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Borostef kaže...
Danny_HR kaže...

Tač skrin?
Da nije đobsa sad bi svi tipkali po zastarjelim hardverskim tipkovnicama na ružnim mobitelima.

 

BTW sasvim zaslužena nagrada.

Ajd fala bogu nekog normalnog...

IPod... do tada si da bi došao do pjesme koju želiš slušati na mp3 playeru morao

prolaziti zilion title menija, pa malo u root meni, pa nije tamo, pa nazad u drugi meni...

Kad se sjetim tih playera, tolko komplicirano da mi se više nije ništa ni slušalo...

A onda IPod...jednostavno, user friendly i radi!

iPod 2001 godine

da bi došao do pjesme koju želiš slušati na mp3 playeru morao

prolaziti zilion title menija, pa malo u root meni, pa nije tamo, pa nazad u drugi meni...


12 godina
neaktivan
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Sinatra kaže...

Steve Jobs je najznačajnija osoba u IT industriji, a taj epitet bi mu se mogao pripisati u glazbenoj i telekomunikacijskoj također, pa je svaka nagrada priznavanje lika i djela čovjeka koji je zauvijek promijenio nekoliko grana industrije, odnosno kompletnu svjetsku ekonomiju.

Jobsa bi se lako moglo nazvati ocem informatike. Naravno, postojala su računala i prije njega, no samo u teoriji i laboratorijima za razvoj, što je na kraju potpuno beznačajno dostignuće.

Evo šta se dešava kad pobrkaš snove i javu. probudi se Sinatra, pod hladan tuš da krv malo procirkulira i dođe do mozga.

16 godina
offline
Re: Grammy za Stevea Jobsa
Psiho246 kaže...

Ako je Obama dobio Nobela za mir, ovo uopce vise nije ni cudno ni strasno.

Ma kaj se tiče Obame i nejgovog, Nobela to niti Pes s maslom ne bi pojel kakve budalaštine za ponevjerovat ili Nobel u Zoni Sumraka jel.{#}{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
protjeran
offline
Grammy za Stevea Jobsa

Joj ljudi, pa šta vam je? Sjećate li se kad je onaj tip iz Sony-a dobio Grammy jer je izmislio Walkman?

 

Ni ja.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
11 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice