G.Skill RipJaws 4

poruka: 10
|
čitano: 1.289
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "G.Skill RipJaws 4".
15 godina
offline
G.Skill RipJaws 4

ma nema šta tražit pokraj ddr3 koji je dosta jeftiniji uz niže latencije i podjednake brzine

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 11:18 (dery).
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: G.Skill RipJaws 4
dery kaže...

ma nema šta tražit pokraj ddr3 koji je dosta jeftiniji uz niže latencije i podjednake brzine

Nisi mi bas jasan. Gdje nema sta traziti? Na maticnoj za DDR3 memoriju? Ili na onoj za DDR4?

12 godina
neaktivan
offline
G.Skill RipJaws 4

Moj Patriot Extreme perfomence DDR3 na 1800Mhz 7-7-7-20 pomete pod sa tim RipJawso-m,hehehe

Za sve one koji mi daju TD,nebitni ste!
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
G.Skill RipJaws 4

Uvijek je to tako sa novim DDR modulima. Ali naravno da će kroz godinu-dvije biti daleko brža, bolja i jeftinija od DD3...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: G.Skill RipJaws 4
3n3m1 kaže...

Moj Patriot Extreme perfomence DDR3 na 1800Mhz 7-7-7-20 pomete pod sa tim RipJawso-m,hehehe

Opet glupost. Jesi li ih usporedio?

15 godina
offline
G.Skill RipJaws 4

no da. ja kupio (za gigabyte ploču z87) njihov kit 2x4 gb na (kao, uz čak mogućnost overklokanja) 1600 mhz, "posebno dizajniran" za z čipsete. i u biosu postavim 1600 (umjesto defaulta 1333) i svako malo bsod pri butanju. u uputama ploče se ne navodi gskill kao isproban na tom čipsetu. proradilo bez frke tek na 1400 mhz. glupo ali blesavo {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 14:17 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: G.Skill RipJaws 4
Ajar kaže...

no da. ja kupio (za gigabyte ploču z87) njihov kit 2x4 gb na (kao, uz čak mogućnost overklokanja) 1600 mhz, "posebno dizajniran" za z čipsete. i u biosu postavim 1600 (umjesto defaulta 1333) i svako malo bsod pri butanju. u uputama ploče se ne navodi gskill kao isproban na tom čipsetu. proradilo bez frke tek na 1400 mhz. glupo ali blesavo {#}

 

 

Probaj podići napon - meni isto na defaultnom taktu memorija nija htjela raditi. Stavio sam mali ventilator da na nižim okretajima malo puše preko njih i radi ko metak. A prvih tjedan dana bsod svako malo. Slom živaca sam dobio. Stavi na 1.6 V i nemaš brige...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: G.Skill RipJaws 4
3n3m1 kaže...

Moj Patriot Extreme perfomence DDR3 na 1800Mhz 7-7-7-20 pomete pod sa tim RipJawso-m,hehehe

Naravno, pogotovo na tom up-to-date phenomovom mem.kontroleru. Koliki score imas u maxxmem, 11-12 GB/s {#}?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 15:36 (dzejmshr).
15 godina
offline
Re: G.Skill RipJaws 4
BlueMax kaže...
dery kaže...

ma nema šta tražit pokraj ddr3 koji je dosta jeftiniji uz niže latencije i podjednake brzine

Nisi mi bas jasan. Gdje nema sta traziti? Na maticnoj za DDR3 memoriju? Ili na onoj za DDR4?

Kad bude jeftinija uz popratnu konfiguraciju onda da."Namjenjena gamerima" ma daj, ddr5 će možda unijeti neke razlike.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 17:28 (dery).
12 godina
neaktivan
offline
Re: G.Skill RipJaws 4
dzejmshr kaže...
3n3m1 kaže...

Moj Patriot Extreme perfomence DDR3 na 1800Mhz 7-7-7-20 pomete pod sa tim RipJawso-m,hehehe

Naravno, pogotovo na tom up-to-date phenomovom mem.kontroleru. Koliki score imas u maxxmem, 11-12 GB/s {#}?

S tim da sam spusto sa 1800(2.1v) na 1600Mhz(1.85v) radi manjeg forsiranja s naponom.

 

Za sve one koji mi daju TD,nebitni ste!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice