HAKOM: nova pravila za operatore i prava za korisn

poruka: 4
|
čitano: 1.695
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HAKOM: nova pravila za operatore i prava za korisn".
15 godina
neaktivan
offline
HAKOM: nova pravila za operatore i prava za korisn

sto znaci "ne moze redovito isporucivati..."?

 

koja je definicija redovitog?

 

ili pak jedanan slucaj kada sam prijavio smanjenu brzinu i coko sa druge strane me pita kako znam da je smanjena? Ja kazem na speedtestu gledao.

a one meni da to nije sluzbeni nacin mjerenja brzine.

 

 

 

ova ideja sa sa mogucnosti raskida ugovora je odlicna ali bi i dodao da ukoliko te zove prodajni agent i preko telefona nesto dogovorite, onda mora postojati nacin da i raskines nesto preko telefona.

E kako bi kape padale...

 

sve u svemu pozitivan pomak, ali kao i sve ostalo, dosta toga nedefiniranoga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
HAKOM: nova pravila za operatore i prava za korisn

mogli su implementirati i zabrane protiv bandwidth throttlinga jer uprato to najviše radi VIP/Bnet/Amis i džabe mi veza 100/100mbit kad je to pristup prema VIP-u a od vipa prema svijetu je valja 1/1mbit

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HAKOM: nova pravila za operatore i prava za ko
Abomb kaže...

sto znaci "ne moze redovito isporucivati..."?

 

koja je definicija redovitog?

 

ili pak jedanan slucaj kada sam prijavio smanjenu brzinu i coko sa druge strane me pita kako znam da je smanjena? Ja kazem na speedtestu gledao.

a one meni da to nije sluzbeni nacin mjerenja brzine.

 

 

 

ova ideja sa sa mogucnosti raskida ugovora je odlicna ali bi i dodao da ukoliko te zove prodajni agent i preko telefona nesto dogovorite, onda mora postojati nacin da i raskines nesto preko telefona.

E kako bi kape padale...

 

sve u svemu pozitivan pomak, ali kao i sve ostalo, dosta toga nedefiniranoga.

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1144

nemam za potpis
11 godina
offline
HAKOM: nova pravila za operatore i prava za korisn

ali koliko vidim kod ht-a se puno toga neće promjeniti bar ne u download smislu jer im svi turbo paketi osim turbo 10 u tom rangu i imaju minimum 70 posto max brzine jedino im je upload manji

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 12:57 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice