"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

poruka: 23
|
čitano: 3.319
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar".
12 godina
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

sigurno nesto novo, revolucionarno, sto nikada nije postojalo na ovome planetu :D

 
11 1 hvala 0
16 godina
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Jedino revolucionarno što se još može dogoditi je da predstave računala koja uopće nemaju USB portova (ili pak laptope bez ekrana, svejedno je).

 

Da se razumijemo, nisam protiv Applea, ali mi već lagano ide na neku stvar ovo forsiranje riječi "revolucionarno". Posljednjih nekoliko generacija njihovih proizvoda ni po čemu nije revolucionarna i smeta mi forsiranje takvog opisivanja njihovih uređaja.

 

Svaka njima čast na kvaliteti, dizajnu i vjernim kupcima, ali brate mili... Dosta je revolucija!

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
31 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Sprema da - neviđeni broj donglova po pristupačnoj cijeno od 100$ po komadu.

 

Za normalno korištenje svih periferija preporučuju bar 3 komada.

 

Offtopic: dajte malo popratite info da nisu svi ajfoni isti (hint: ovi sa većim kapacitetom pohrane imaju puno bolje write speed, i malo bolji read speed, zli jezici bi rekli da škrtare ili na kontroleru ili na flashu). 

 

 
5 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Oni ce reinvent touch. Dok svi ostali imaju touch na zaslonima oni ce reinvent toucha, imat ce ga iznad tipkovnice.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
Jedva čekamo!
bor4c - human geek, level 36, technosexual, neutral good
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Bit ce samo novi Macovi i mozda satovi, o cemu trkeljaju bugovci.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
cro_blue kaže...

Jedino revolucionarno što se još može dogoditi je da predstave računala koja uopće nemaju USB portova (ili pak laptope bez ekrana, svejedno je).

 

Da se razumijemo, nisam protiv Applea, ali mi već lagano ide na neku stvar ovo forsiranje riječi "revolucionarno". Posljednjih nekoliko generacija njihovih proizvoda ni po čemu nije revolucionarna i smeta mi forsiranje takvog opisivanja njihovih uređaja.

 

Svaka njima čast na kvaliteti, dizajnu i vjernim kupcima, ali brate mili... Dosta je revolucija!

 Apple o revoluciji, a Božo Petrov o reformama i o: "Nama nisu bitne fotelje", a lik se uvalio u fotelju predsjednika sabora s osmjehom kao da ga je sam Bog pomazio za jaja. Da se vratim na temu, jednostavno ljudi "puše" te isfurane fraze u kojem god kontekstu dolaze i zato se stvara toliki hype, a od svega doga ništa...

9 godina
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
Naravno da ne!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Prvi korak do revolucije nek bude baterija u smartfonu za kojim nećeš morat vući akumulator

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 12:26 (gamer_101).
 
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Powerbook G5 konacno

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
cro_blue kaže...

 

Svaka njima čast na kvaliteti, dizajnu i vjernim kupcima, ali brate mili... Dosta je revolucija!

Tako je! Sada neka se okrenu ka napretku.

 

Bas me zanima sto ce biti s procesorima, jer nekako mi se ne cini da im je Intel ispod pulta isporucio Kaby Lake, sto ce znaciti da ce kroz 2 mjeseca po izlasku postati outdated (po pitanju procesora).

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 13:10 (kerum).
8 godina
odjavljen
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci

outdated po cemu? Pa i sad se veselo vrte procesori od prije 10 godina....

15 godina
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

jamčano će pr(e)dstaviti računaljku po cijeni automobila više klase, s OS-om uvezenim u kožu madagaskarskog leptira i tipkama od ti(p)kovine. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 4 hvala 0
12 godina
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Vracaju se na mc68k? :)

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
Torent kaže...

outdated po cemu? Pa i sad se veselo vrte procesori od prije 10 godina....

 Po procesorskoj arhitekturi. S obzirom na cijenu koja se placa za MBP, smatram da je neprihvatljivo ne imati aktualnu generaciju procesora.

15 godina
neaktivan
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Ovaj prvi imac je definitivno najljepša mašina u povijesti računalne industrije, bar za mene.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
gamer_101 kaže...

Prvi korak do revolucije nek bude baterija u smartfonu za kojim nećeš morat vući akumulator

 To znas iz svog iskustva, iskustva nekog bliznjeg ili eto samo pricas?

13 godina
neaktivan
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
kerum kaže...
Torent kaže...

outdated po cemu? Pa i sad se veselo vrte procesori od prije 10 godina....

 Po procesorskoj arhitekturi. S obzirom na cijenu koja se placa za MBP, smatram da je neprihvatljivo ne imati aktualnu generaciju procesora.

 U globalu bi se slozio, ali u praksi su razlike izmedju dvije generacije procesora toliko minimalne da prosjecan korisnik ni ne skuzi razliku. Meni osobno su bitnije ostale (poboljsane) stvari.

 

primjerice imam u mac miniju i macbooku pro prakticki istu seriju i5 procesora , jedan je haswell na 2,6 a drugi broadwell na 2,7 i razlike cak ni u benchamrkingu skoro pa i nema tj tolka je mala razlika da bi se moglo i pripisat malo vecem taktu broadwella

13 godina
neaktivan
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
Revolucionarno će biti:
- nema utora za slušalice
- nema USB-a
- nema video out-a u bilo kojem obliku
...itd

Umjesto toga ceka vas pregršt adaptera i kabela u protuvrijednosti čisto da ne propadne firma
 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
brada09 kaže...
kerum kaže...
Torent kaže...

outdated po cemu? Pa i sad se veselo vrte procesori od prije 10 godina....

 Po procesorskoj arhitekturi. S obzirom na cijenu koja se placa za MBP, smatram da je neprihvatljivo ne imati aktualnu generaciju procesora.

 U globalu bi se slozio, ali u praksi su razlike izmedju dvije generacije procesora toliko minimalne da prosjecan korisnik ni ne skuzi razliku. Meni osobno su bitnije ostale (poboljsane) stvari.

 

primjerice imam u mac miniju i macbooku pro prakticki istu seriju i5 procesora , jedan je haswell na 2,6 a drugi broadwell na 2,7 i razlike cak ni u benchamrkingu skoro pa i nema tj tolka je mala razlika da bi se moglo i pripisat malo vecem taktu broadwella

Hardverski encoding za H.264, HEVC Main10/10-bit i VP9 8-bit (volio bi da je 10-bit) video te nativna USB 3.1 gen 2 podrska su poprilicni razlozi da uredaj koji sada kupujes po paprenoj cijeni bude future proof. Nisu niti konstantna pobojsanja po pitanju potrosnje energije za odbaciti.

14 godina
neaktivan
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Još jedna vijest s hrpom komentara. Aha, Apple je u pitanju

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: "hello again" – sprema li Apple nešto revoluci
Jedva cekam nove imacove
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"hello again" – sprema li Apple nešto revolucionar

Najvjerojatnije ce maknuti:

- standardni USB prikljucak

- SD card slot

- HDMI

- audio prikljucak

 

I staviti 4 nova USB porta, i napraviti brdo adaptera...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice