Hibridni Radeon HD 6970

poruka: 11
|
čitano: 3.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hibridni Radeon HD 6970".
16 godina
neaktivan
offline
Hibridni Radeon HD 6970

Ah, kako podsjeća na staru X800 Pro IceQ. {#}

Moj PC  
18 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hibridni Radeon HD 6970

to ce biti stvarno dobra kartica, ali ce sigurno zbog hladenja kostat dosta vise od trenutnih referentnih modela. mogli su ju i najavit prije, a ne sad kad je 6970 vec dossta dugo na trzistu

Gle ko je iza tebe!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridni Radeon HD 6970
Penryn kaže...

Ah, kako podsjeća na staru X800 Pro IceQ. {#}

Imao sam takvu! Ostala mi je lijepa uspomena na nju {#} Meni dragi komad hardvera.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 19:19 (Riker).
15 godina
offline
Re: Hibridni Radeon HD 6970
Riker kaže...
Penryn kaže...

Ah, kako podsjeća na staru X800 Pro IceQ. {#}

Imao sam takvu! Ostala mi je lijepa uspomena na nju {#} Meni dragi komad hardvera.

 

 

Pored nje nisi trebao paliti radio.  Rondala je do bola ...

13 godina
offline
Hibridni Radeon HD 6970

His je inace jako pouzdan i dobar brand, samo sto ga nema u Hrvatskoj.

Slobodno stisnes Hvala :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 19:51 (Brega55).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hibridni Radeon HD 6970
Penryn kaže...

Ah, kako podsjeća na staru X800 Pro IceQ. {#}

  Yep super kartica, samo je imala velikih minus naspram konkurencije (nvidije) zbog ne podrške za Shaderski model verzije 3.0

Sve što sam napisao je moje osobno mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Zakona Republike Hrvatske koje jamči slobodu izražavanja misli i osjećaja.
13 godina
offline
Hibridni Radeon HD 6970
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 20:15 (dustY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hibridni Radeon HD 6970
Ranko Kukumar kaže...
Penryn kaže...

Ah, kako podsjeća na staru X800 Pro IceQ. {#}

  Yep super kartica, samo je imala velikih minus naspram konkurencije (nvidije) zbog ne podrške za Shaderski model verzije 3.0

Pff.

Kad se samo sjetim radeon x serije...

Jos uvijek cuvam doma staru x300 sa 128mb DDR1 memorije {#}

Slobodno stisnes Hvala :)
14 godina
neaktivan
offline
Hibridni Radeon HD 6970
čuvam ja Cirus Logic sa vlb sabirnicom i 128 kb rama :-))
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Hibridni Radeon HD 6970

E kad bi AMD počeo stavljat kvalitetnije referentno hlađenje na Radeone ...nebi mi trebali više kupovat ovakve nereferentne grafe. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 20:55 (hellbyte0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridni Radeon HD 6970

 

Iako veoma slične kartice, wrong... http://www.eteknix.com/graphics/his-radeon-hd-6970-mix-2gb-graphics-card-review-1537/

 

A što se samog članka tiče, again sth wrong, no na to smo več navikli, svejedno hvala na skretanju pažnje u moru informacija... :)

 

"HIS have brought out the HD 6970 IceQ MIX, which is just like your usual 6970 but with some added extras. We firstly get a card with the IceQ cooler that we're all familiar with, but with a few tweaks in regards to the design and copper heatpipe functionality, though this isn't the main point of this card.

 

The main aspect all comes down to the "MIX" part of it. HIS have created this card with Eyefinity users in mind who don't want to spend mass amounts of money on expensive DisplayPort monitors but instead have the use of DVI and HDMI to power their triple screen setup.

 

MIX also applies to a new technology that HIS have implemented to CrossSLI or SLIFire (which do you prefer?) making use of the LucidLogix technology, enabling users to mix an AMD and Nvidia based graphics card together, giving the user the best performance and features from both competing brands."

 

 

Budget Eyefinity, like ^^

 

cheers

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice