Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

poruka: 13
|
čitano: 3.542
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere".
15 godina
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

To bi trebalo ugraditi, pogotovo u Srbiji, jer onuda kad prolazim samo 5-10 eurića u vozačku ili nema osobne nazad. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 11:54 (razer1911).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

Oduševljeni su

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

šteta kaj su im tak priheftane da si nemreju snimati sebiće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

Koje koristi od kamera kada ih imaju i u americi pa opet istresu okvir u leđa nenaoruzanim ljudima i produ bez kazne.Tako ce biti i ovdje,kao nedavno kad je murja udarila zavezanog covjeka nogom u glavu i on udario glavom u beton jedva je prezivio a kakve ce posljedice imat o tome se ne izvjestava javnost.A murja opet nije kriva.I kakve ovo sve spodobe zaposljavaju(po rodbinskoj vezi), jbt vidi ove zenske desno na slici 45 kila zive vage.Punkes je samarom ima da ode mami kuci placuci.I takva traba da stiti narod, pa ona nemoze zastitit samu sebe.Muriji treba oduzet  pistolje i dat ih narodu pa neka svako sam sebe stiti.

 
1 12 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

1984

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere
THK kaže...

1984

Pa sad, nije bas toliko daleko otislo. Bar ne kod nas.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

Pozdravljam novinu.

Jedino mi nije jasno zašto naši policajci stoje kao kauboji prije okršaja kod OK korala?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere
BarbaVeli kaže...

Pozdravljam novinu.

Jedino mi nije jasno zašto naši policajci stoje kao kauboji prije okršaja kod OK korala?

 zato jer to na ovom divljem zapadu i jesu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere
Firef0X kaže...

Koje koristi od kamera kada ih imaju i u americi pa opet istresu okvir u leđa nenaoruzanim ljudima i produ bez kazne.Tako ce biti i ovdje,kao nedavno kad je murja udarila zavezanog covjeka nogom u glavu i on udario glavom u beton jedva je prezivio a kakve ce posljedice imat o tome se ne izvjestava javnost.A murja opet nije kriva.I kakve ovo sve spodobe zaposljavaju(po rodbinskoj vezi), jbt vidi ove zenske desno na slici 45 kila zive vage.Punkes je samarom ima da ode mami kuci placuci.I takva traba da stiti narod, pa ona nemoze zastitit samu sebe.Muriji treba oduzet  pistolje i dat ih narodu pa neka svako sam sebe stiti.

Amerika je ušminkani perverzni divlji zapad, na drugoj strani i kod Rusa ima radnih čudesa, ali kaj se tiče oružja tu je Rusija kao neki dječiji vrtič.Ameri su ludi za oružjem, a njihova Policija(više izgleda kao vojska) ima dozvolu za brzo pucanje a tek kasnije postavljaju pitanja.Open Carry je fakat super jel, večina je propisno naoružana i nema frke.

 

http://net.hr/danas/svijet/ferguson-efekt-strahoviti-porast-broja-ubojstava-u-najvecim-americkim-gradovima/

 

 

 

 

S kamerama ili bez kamera, naša murija je ograničena debelim zakonima pa pucaju samo u krajnjoj nuždi.Kaj ti vrjedi tih "čak 200 kamera", pa kolko ono ima naših pandura malo više od dvjesto jel.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 18:33 (rambox).
9 godina
protjeran
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

Bolje anarhija nego ovo: http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/policijska-brutalnost-policajac-silovito-pretukao-zenu-pred-njezino-dvoje-djece---411411.html

U anarhiji bar znas na cemu si,a kod drzave zivis u uvjerenjeu da te stiti pa onda gledas ovakve scene.I onda normalnom covjeku nije nista jasno.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

bit će zanimljivo kad odu pišat, pa snimke procure na jubitubi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

Zašto ti policajci sa slike izgledaju kao balkanski bobovi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hrvatski policajci dobivaju nosive kamere

5milja za 50kamera i malo softwera?

ah da - hrvatska...

...i tako dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice