Hrvatski robotičari – rasturaju

poruka: 14
|
čitano: 1.528
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski robotičari – rasturaju".
16 godina
odjavljen
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

Hrvati u svemu rasturaju, a nemamo za germu.

 

Bitno je da je rodjo dobio poso u HEP-u, a mijesa mjernu jedinicu izmedju struje i napona.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 19:33 (Edge).
 
10 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

Kako djeca iz prvog razreda srednje idu na takmičenja u Kinu? I još osvajaju zlata.

 

Ja u prvom razredu nisam imao sve knjige niti sam znao dalje od Ohmovog...

 

Sad u Finskoj, Danskoj i ostalim glupim zemljama govore: "Hm, možda bi trebali uvesti hrvatski sustav školovanja".

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

Edge moraš znati i da dosta "bezveznih" natjecanja dobije medijsku pozornost. Kao što je negdje prije bilo na bugu kako su gimnazijalci neke zagrebačke gimnazije osvojili jedno od tri mjesta na natjecanju u Americi

Naravno natjecanja dobiju respekt čim su u Americi, radno mjesto je dobro čim je u Njemačkoj itd.

 

Otišao sam na stranicu natjecanja (dizajn Kolindine stranice je premija naspram tog) i pogledao sam prijavnicu. U zadnjoj stavci bio je naveden novčani iznos koji moraš uplatiti (po tome se vidjelo da se cilja na imućnije kandidate) i još sam vidio da je na natjecanju bilo samo 10ak ekipa, od kojih niti jedna nije poznatija

 

Mislim svaka čast i tim dečkima, ali...

You have to be odd to be number one
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski robotičari – rasturaju
Top Bugovac kaže...

Edge moraš znati i da dosta "bezveznih" natjecanja dobije medijsku pozornost. Kao što je negdje prije bilo na bugu kako su gimnazijalci neke zagrebačke gimnazije osvojili jedno od tri mjesta na natjecanju u Americi

Naravno natjecanja dobiju respekt čim su u Americi, radno mjesto je dobro čim je u Njemačkoj itd.

 

Otišao sam na stranicu natjecanja (dizajn Kolindine stranice je premija naspram tog) i pogledao sam prijavnicu. U zadnjoj stavci bio je naveden novčani iznos koji moraš uplatiti (po tome se vidjelo da se cilja na imućnije kandidate) i još sam vidio da je na natjecanju bilo samo 10ak ekipa, od kojih niti jedna nije poznatija

 

Mislim svaka čast i tim dečkima, ali...

 Želiš reći da moje srebro u latino-američkim plesovima na Svjetskom kupu u Sarajevu 2006. kad sam ga dobio u konkurenciji od jednog para ne vrijedi?

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
14 godina
offline
Re: Hrvatski robotičari – rasturaju
Isključivo sentimentalna vrijednost je u pitanju.
Iako nisam siguran kome je sentimentalno vrijedan.
Optimizam je nedostatak iskustva.
9 godina
neaktivan
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

svi bi vi uzeli posao preko štele da vam se nudi

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hrvatski robotičari – rasturaju
hanteed kaže...

svi bi vi uzeli posao preko štele da vam se nudi

 Razmisli koliko će trajati ta firma koja nudi posao preko "štele"

You have to be odd to be number one
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski robotičari – rasturaju
Top Bugovac kaže...
hanteed kaže...

svi bi vi uzeli posao preko štele da vam se nudi

 Razmisli koliko će trajati ta firma koja nudi posao preko "štele"

 mislio sam na drzavne kao elektroprijenos,posta i sl.

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
13 godina
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

Neće ni država još dugo...

You have to be odd to be number one
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

ja sam bio visoko među prvih 10 ševaca jedne svoje bivše (prema njezinoj izjavi) iz splita, u konkurenciji mnogo stotina kandidata iz preko nekoliko država, a nitko o tome nije pisao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

Ali hrvati su i inače roboti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

Bice su napravili nesto od lego kockica, pa da mi srednjoskolci tu osvajaju nesto i onda ih zovemo "hrvatski robotičari" , i to prvi razred srednje skole... a kladim se da nezna ohmov zakon nijedan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

roboti su pametniji od hrvata,a meni su roboti draga bića i volim vise njih nego većinu hrvata :)

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatski robotičari – rasturaju

Najlakše je lupetati o stanju u državi na neki tekst o čijem sadržaju se pojma nema

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice