Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

poruka: 25
|
čitano: 3.468
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatskom timu nagrada za KiDnect".
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Koji sretnici!

Naravno, zasluženo!

 
3 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Zar nije na naslovnoj fotografiji - "Apptendersi s Gatesom" samo jedna osoba iz tima Apptenders?

 

Možda griješim. Evo slike članova tima.

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
Random. kaže...

Zar nije na naslovnoj fotografiji - "Apptendersi s Gatesom" samo jedna osoba iz tima Apptenders?

 

Možda griješim. Evo slike članova tima.

 

Vjerojatno je samo jedna osoba mogla doći preuzeti stipendiju

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
Random. kaže...

Zar nije na naslovnoj fotografiji - "Apptendersi s Gatesom" samo jedna osoba iz tima Apptenders?

 

Možda griješim. Evo slike članova tima.

 

 

Odakle ti ta slika? Ja sam je napravio.. pa me zanima gdje se na webu nalazi.

 

Inače, velike čestitke! btw, oni su studenti koji očito ne mogu otići s predavanja i vježbi, a Dominik je imao tu sreću! {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

A skužio sam! Na Microsoft Pressu se nalazi!

15 godina
neaktivan
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Hvala! :)

 

Javljam se iz Davosa, sa World Economic Foruma. Da riješim nedoumicu. Nije išao cijeli tim jer su samo kapetani timova bili pozvani da preuzmu nagradu. Ostali ljudi na slici (s lijeva na desno) su Paco iz Ekvadora, ja (Dominik Tomičević), Bill Gates, Mohammed iz Jordana, Jason iz SADa. Mi smo predstavnici 4 tima koji su dobili nagradu :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2012 18:51 (domko).
Moj PC  
24 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Čestitke!!!

12 godina
neaktivan
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

He he,svi u odjelu a on ko pravi Balkanac u vesti. . .LOOL!


 
0 11 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
HTML5 kaže...

He he,svi u odjelu a on ko pravi Balkanac u vesti. . .LOOL!

  Odijelo ne čini čovjeka, a ako si u glavi Balkanac onda ti nema spasa...

Odijelo se lako kupi ali pamet ne.

14 godina
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

ovi bočni mi ne liče na naše

13 godina
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Odličan projekt!

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
domko kaže...

Hvala! :)

 

Javljam se iz Davosa, sa World Economic Foruma. Da riješim nedoumicu. Nije išao cijeli tim jer su samo kapetani timova bili pozvani da preuzmu nagradu. Ostali ljudi na slici (s lijeva na desno) su Paco iz Ekvadora, ja (Dominik Tomičević), Bill Gates, Mohammed iz Jordana, Jason iz SADa. Mi smo predstavnici 4 tima koji su dobili nagradu :)

Svaka vam čast {#}

 

Kako je bilo stajat rame do rame sa Gatesom? 

Jedan čovjek je glup, a dva još gluplja, ali bezbroj ljudi ne moze nadmasiti tvoju glupost... - Ivan Molnar
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
HTML5 kaže...

He he,svi u odjelu a on ko pravi Balkanac u vesti. . .LOOL!

 

haha, ma nije to, ja sam isto imao odijelo sa sobom, ali nisam ga nosio. dress code za cijelu konferenciju bio je business casual, a ne business formal. dečki su bili malo overdressed jer su imali puno više entuzijazma oko upoznavanja Billa Gatesa nego ja. xD

 

ljudi nemojte me krivo shvatiti, i meni je bilo drago, jako drago, ali dečki su stvarno ooooogromni fanatici njegovog lika i djela. inače super su ekipa, bili smo svi skupa u stanu jer su svi hoteli bukirani. nije bilo loše, stan ima 4 spavaće sobe s velikim krevetima, 2 kupaonice, kuhinju i dnevnu sobu :D

dabog da ti rekurzija ode u stack overflow.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
Unix kaže...
domko kaže...

Hvala! :)

 

Javljam se iz Davosa, sa World Economic Foruma. Da riješim nedoumicu. Nije išao cijeli tim jer su samo kapetani timova bili pozvani da preuzmu nagradu. Ostali ljudi na slici (s lijeva na desno) su Paco iz Ekvadora, ja (Dominik Tomičević), Bill Gates, Mohammed iz Jordana, Jason iz SADa. Mi smo predstavnici 4 tima koji su dobili nagradu :)

Svaka vam čast {#}

 

Kako je bilo stajat rame do rame sa Gatesom? 


Hvala! Bill je super osoba, iskren je (brutalno iskren), priča o relevantnim stvarima i odmah prelazi na stvar što nekad zna boljeti ako nađe neku manu u projektu. nije se dogodilo meni, ali svjedočio sam tome! :)

dabog da ti rekurzija ode u stack overflow.
15 godina
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Svaka čast! Čestitam na uspjehu! Lijepo je znati da ima tako talentiranih i radišnih ljudi ... koji su uzto i članovi ovog foruma.

 

I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
Svaka čast.
Zaslužili ste više nula.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
domko kaže...

  ljudi nemojte me krivo shvatiti, i meni je bilo drago, jako drago, ali dečki su stvarno ooooogromni fanatici njegovog lika i djela. inače super su ekipa, bili smo svi skupa u stanu jer su svi hoteli bukirani. nije bilo loše, stan ima 4 spavaće sobe s velikim krevetima, 2 kupaonice, kuhinju i dnevnu sobu :D

 I too, stvarno sam njegov fanatik.

Nego da li je bilo teško razviti tu aplikaciju?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
royalhero kaže...

Nego da li je bilo teško razviti tu aplikaciju?

  Uključuje Kinect, praćenje pokreta - pretpostavi sam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 16:14 (Random.).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
HTML5 kaže...

He he,svi u odjelu a on ko pravi Balkanac u vesti. . .LOOL!

 

Jedan čovjek je glup, a dva još gluplja, ali bezbroj ljudi ne moze nadmasiti tvoju glupost... - Ivan Molnar
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Bill je balkanac?!

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
Random. kaže...

Bill je balkanac?!

Ne, moje slike negiraju njegovu tvrdnju da samo Balkanci dolaze u "vestama".

Jedan čovjek je glup, a dva još gluplja, ali bezbroj ljudi ne moze nadmasiti tvoju glupost... - Ivan Molnar
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect
Random. kaže...

  Uključuje Kinect, praćenje pokreta - pretpostavi sam.

 Odlično, predločit ću ovaj video na Bug Video.

15 godina
neaktivan
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Matematika iza sustava je superuberduperbrutalno komplicirana. Puno toga smo morali sami pisati jer nije bilo nikakve službene podrške. Pogotovo za 3D model koji se miče na ekranu. Stvar je ovakva: u svim računalnim igrama animacije modela se izrađuju u programima za 3D modeliranje (3ds max, blender, Maya..) i onda se gotove animacije samo puštaju tijekom igre (trčanje, idle, napad 1, 2, 3, skakanje itd itd). Zbog toga što snimamo individualizirane targetirane vježbe za svako dijete posebno (jer koliko ima djece, toliko ima različitih vrsta cerebralne paralize) moramo model pomicati u skladu s pokretima terapeuta. Mi smo morali "hakirati" podatke u 3D modelu unutar koda same aplikacije kako bi ručno u njega spremili podatke za svaku kost posebno, ovisno o tome kako se terapeut kreće na ekranu. To je najzeznutiji dio koda jer Kinect nam daje apsolutne pozicije i rotacije svih zglobova u tijelu, a pozicije i rotacije kostiju u modelu su relativne, tj. u odnosu su na prethodnu kost (parent bone). Ima tu svega - matrica, vektora, kvaterniona i svih mogućih operatora među njima...

 

Ekipa, ako vas zanima nešto o KiDnectu, uvijek možete pitati mene ili pogledati našu fejs (facebook.com/KiDnect) i youtube (youtube.com/projectkidnect) stranicu. :)

 

Osim toga, vrlo sam aktivan u developerskoj zajednici što znači da me možete pitati i stvari o razvoju za Kinect! (bilo na Microsoft Kinect SDK, bilo na otvorenim OpenNI driverima, radio sam sa svima).

dabog da ti rekurzija ode u stack overflow.
Moj PC  
7 0 hvala 4
16 godina
offline
Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Čestitam ekipi, dečki samo naprijed, ideja je odlična, samo kruh za dalje potražite vani, ali ozbiljno...

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatskom timu nagrada za KiDnect

Domko ti si sljedeći HR MVP, pazi šta ti kažem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice