HT-ov HOP za novi smartfon

poruka: 7
|
čitano: 4.145
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT-ov HOP za novi smartfon".
14 godina
offline
HT-ov HOP za novi smartfon

HT iz lošeg u gore. Po tom nikad iz ugovora nebi izašao. {#}

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
Moj PC  
8 1 hvala 0
14 godina
offline
HT-ov HOP za novi smartfon

Obzirom na činjenicu s kim imamo posla, ne bih se čudio ni da prilikom obračuna otplaćenog dijela telefona uračunaju i kamate, pa da u početnim mjesecima otplate veći dio "anuiteta" za mobitel budu one, a manji dio glavnica.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HT-ov HOP za novi smartfon

Pretpostavio sam da je ponuda nepovoljna, ali mi prisjelo kad sam vidio cijene na njihovom webu. Skuplji su im telefoni s pretplatom nego u normalnim trgovinama u slobodnoj prodaji. Svašta.

Uglavnom S5 uz tarifu plan za zabavu XL platim 3100kn umjesto 6100kn.  Dakle pri produljenju nakon 12mjeseci moram platiti razliku od 3000kn + 2280kn penala (neiskorištene pretplate) = 5280kn da bi oslobodio uređaj star godinu dana, u trenutku kad će isti takav novi vjerojatno biti 2500-3000kn... Očekivano "povoljno". 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HT-ov HOP za novi smartfon

još nisam vidio pretplatu+mobitel u ponudi bilo kojeg operatera, a da je kroz obavezno trajanje ugovora povoljnija od prepaida+mobitel iz slobodne prodaje kupljen na rate

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HT-ov HOP za novi smartfon

bez brige, nema te ponude na kojoj operater neće korisnika oderati, koliko god se ona na prvu ruku činila povoljnom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
HT-ov HOP za novi smartfon

hahahaha, kakav sjajan koncept. bravo za temobajl.

 

ajmo prodati telefon, pa nakon godinu dana, ako korisnik hoće novi, naplatiti prvi uređaj po punoj cijeni iz vremena kad je kupljen, plus dodat ćemo u to sve i preostalo trajanje pretplate, a onda ćemo korisnika natjerati na novi ugovor, jer eto - nije ga upravo maloprije otplatio, a sve to da bi mu na novi uređaj dali 50% popusta na cijenu koju sami diktiramo kroz tarife.

 

 

bonbon i dalje ostaje najbolji proizvod ikada izašao iz tht-a

Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HT-ov HOP za novi smartfon

Haha... I tako krivulja prihoda i dobiti nastavlja padati... Zadnjih 6 godina nisu plasirali dobar 'proizvod'. Treba ih Vlada jos vise nagaziti. Samo  neuki mogu popusiti njihove racunice. Poslovnjake razumijem da se priklanjaju monopolistu, ali privatni korisnici nemaju sto traziti u tmobile pretplatama - jednostavno su preskupi i svaki novi 'proizvod' im je za krajnjeg korisnika sve nepovoljniji. Isto vrijedi i za VIP. 

It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice