HTC Desire 500

poruka: 32
|
čitano: 17.460
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire 500".
13 godina
offline
HTC Desire 500

Beats je obmana teška. Meni na Desire X bolje zvuči zvuk iz Powerampa(tweakan malo) sa isključenim Beatsom.

Pingu ;)
Moj PC  
3 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500

Četverojezgreni procesor, giga rama, beats zvučnik, 8 MP kamera, NFC. Fine specifikacije. Ali naravno, zašto napraviti dobar mobitel kad smo mi ipak HTC. Evo vam 480 x 800 na 4.3 inča. Idioti

 
15 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: HTC Desire 500
Chrisophylax kaže...

Četverojezgreni procesor, giga rama, beats zvučnik, 8 MP kamera, NFC. Fine specifikacije. Ali naravno, zašto napraviti dobar mobitel kad smo mi ipak HTC. Evo vam 480 x 800 na 4.3 inča. Idioti

Upravo to, mob bi bil savrsen da ima HD ekran, koji idioti.

14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500

400 dolara? to je kao jeftino?

 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500

Ja recimo nebi imao ništa protiv veličine dijagonale (čak i ne želim kupiti veći mobitel) a i s ne-HD rezolucijom bi preživio, ali mi cijena baš i nije mala. Naravno samo zbog naziva proizvođača je takva.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Desire 500
world kaže...

400 dolara? to je kao jeftino?

Pa čet'r jezgre, buraz.

K
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 500
al se razbacuju internom memorijom.
razvoj baterija i kapaciteta memorije je stao zadnjih 5 godina?
11 godina
protjeran
offline
HTC Desire 500

koje četiri jezgre snima samo 720p video pa i jednojezgreni su mogli 1080 ostale jezgre su valjda u štrajku

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 500
apoteka kaže...
al se razbacuju internom memorijom.
razvoj baterija i kapaciteta memorije je stao zadnjih 5 godina?

Za memoriju to ne možeš reči jako puno mobitela ima 16gb dosta ih ima 32gb i neki naj noviji modeli imaju po 64gb.

14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500

Ima više smisla uzet nekog Kineza s boljim speckama za istu cijenu pošto HTC ionak droppa podršku nakon 3 mjeseca za svaki mob koj nije flagship.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2013 0:52 (8ax).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC Desire 500
Vapor kaže...

Beats je obmana teška. Meni na Desire X bolje zvuči zvuk iz Powerampa(tweakan malo) sa isključenim Beatsom.

Apsolutno se slazem. Zvuk sa ukljucenim Beats Audiom je gofno i to ce reci svatko ko slusa glazbu u kojoj je bitna - glazba.

Prva stvar za iskljuciti na HTC mobitelima. Sreca pa je moguce za razliku od Blinkfeeda.

16 godina
odjavljen
offline
HTC Desire 500

Cesto pise na vijestima jeftina cijena, al ja jos nikad nisam vidio da je ista sta je trebalo biti jeftino kod nas kostalo ispod 2 soma kuna. 

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC Desire 500
Edge kaže...

Cesto pise na vijestima jeftina cijena, al ja jos nikad nisam vidio da je ista sta je trebalo biti jeftino kod nas kostalo ispod 2 soma kuna. 

Hm, pa 400$ je vec preko 2 soma kuna {#}

 

znaci kod nas 3 i po

16 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Desire 500
BlueMax kaže...
Edge kaže...

Cesto pise na vijestima jeftina cijena, al ja jos nikad nisam vidio da je ista sta je trebalo biti jeftino kod nas kostalo ispod 2 soma kuna. 

Hm, pa 400$ je vec preko 2 soma kuna {#}

 

znaci kod nas 3 i po

 

Da pise i 100$ bilo bi preko 2 soma :D

http://isvijet.com.hr
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 500
BlueMax kaže...
Edge kaže...

Cesto pise na vijestima jeftina cijena, al ja jos nikad nisam vidio da je ista sta je trebalo biti jeftino kod nas kostalo ispod 2 soma kuna. 

Hm, pa 400$ je vec preko 2 soma kuna {#}

 

znaci kod nas 3 i po

Za te novce mogu dobiti novi Samsung galaxy s3. Mislim stvarno je kod nas sve skupo. Rekli su da če nove lulmije biti jeftine na kraju preko 3 soma kuna.

15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500
nexus 7 je kao 200$ = 2000kn + pdv = 2500kn citam malo vise neki se vesele i forsiraju EMU velim oni ce kn prebaciti u eure to koristim kod preracunavanja cijene
s'trolo sam te ko' odojka
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2013 6:26 (drveni krastavac).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Desire 500

Cetverojezgreni procesor, a da napisete puno bitniju stvar, o kojoj se arhitekturi radi? To su 4 Cortex A5 jezgre odnosno Snapdragon 200 s Adrenom 203, dakle osrednje govno kao i Desire 600. 

 

Ali vidjeli smo to vec kad se pocelo pricati o Galaxyu S3 mini, gdje se stalno napominjalo da ima Mali 400 GPU, sto onda naravno mora bit isto kao i SII, a nitko nije rekao da ovaj ima samo jednu jezgru GPUa, a SII da ima cetiri.

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire 500

Nit je jeftin nit mogućnostima opravdava cijenu al je zato bar ružan.

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Desire 500
77ari kaže...

Za te novce mogu dobiti novi Samsung galaxy s3. Mislim stvarno je kod nas sve skupo. Rekli su da če nove lulmije biti jeftine na kraju preko 3 soma kuna.

Što si zaboravio da živiš u EU? Naruči mobitel iz koje god EU zemlje hoćeš bez poreza i carine.

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 500
lllnuclearlll pises gluposti! Ne platis PDV, ali platis porez u zemlji u kojoj kupujes (znaci njihov PDV).
16 godina
offline
Re: HTC Desire 500
150 vise nego vrijedi a ne bi ga imal da mi ga neko pokloni.
16 godina
offline
Re: HTC Desire 500
Drazen kaže...
lllnuclearlll pises gluposti! Ne platis PDV, ali platis porez u zemlji u kojoj kupujes (znaci njihov PDV).

Pa naravno da platis. Žalio se da je kod nas skupo. Pa otvoreno mu je kupit bilo gdje u EU po njihovoj cijeni i uvesti bez dodatnih troškova.

12 godina
offline
Re: HTC Desire 500
F10EXX kaže...

Cetverojezgreni procesor, a da napisete puno bitniju stvar, o kojoj se arhitekturi radi? To su 4 Cortex A5 jezgre odnosno Snapdragon 200 s Adrenom 203, dakle osrednje govno kao i Desire 600. 

 

Ali vidjeli smo to vec kad se pocelo pricati o Galaxyu S3 mini, gdje se stalno napominjalo da ima Mali 400 GPU, sto onda naravno mora bit isto kao i SII, a nitko nije rekao da ovaj ima samo jednu jezgru GPUa, a SII da ima cetiri.

 

 

 Tako površno novinarstvo u zadnje vrijeme... Kao da je apsolutno nevažno koje je arhitekture... Žalosno...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 500
lllnuclearlll kaže...
Drazen kaže...
lllnuclearlll pises gluposti! Ne platis PDV, ali platis porez u zemlji u kojoj kupujes (znaci njihov PDV).

Pa naravno da platis. Žalio se da je kod nas skupo. Pa otvoreno mu je kupit bilo gdje u EU po njihovoj cijeni i uvesti bez dodatnih troškova.

Znaš li neki dučan u EU da mogu kupiti mobitel?

16 godina
offline
Re: HTC Desire 500
www.amazon.de
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500

kupio sam ga neki dan i za meni je previse dobar neznam stvarno sta vi ustvari hocete 1.2 Quad monitor 4,3 " dual sim nevidim nista lose u tome a na kraju krajeva ako hocete bas telefon kupite S4 a mislim da cete i njemu naci mane {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Desire 500
ford eleanor kaže...

Molio bih vlasnike dotičnog mobitela, da kažu kako su općenito zadovoljni sa mobitelom.

Te da kažete što vam najviše smeta i da li imate kakvih problema sa mobitelom

Imam ovaj mob oko mjesec dana, da kucnem o drvo radi bez problema i nisam požalio što sam ga kupio.Ako te nešto više zanima pitaj

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500

Imam HTC Desire 500 oko 2-3 tjedna. Telefon mi još uvijek treba najviše za telefoniranje a ostalo koristim kao prosječni korisnik. Ne rootam i ne zamaram se AnTuTu testovima. Makar bi i ja htio S4 ali mi to financije ne dozvoljavaju. Ono što me je privuklo na HTC 500 dok sam tražio dobar telefon za povoljne
novce jesu specifikacije: 1GB RAM, Quad Core 1,2, ekran 4,3 inch, što je meni minimum za neko normalno suvislo
korištenje telefona s Androidom. I hvala onom gore nisam pogriješio. Ekran je TFT LCD ali ima iznenađujuću
kvalitetu ekrana. Slike, boja, oštrina. Jako dobro. Šteta što nije HD rezolucija. Proc radi kroz izbornike
tečno, brzo, bez zastajkivanja. Izbornik i početni zaslon s BlinkFeed (preuzeto s HTC ONE) su ok i veoma se lako
priviknuti i prilagoditi sebi. Dizajn telefona je odličan, razbija monotoniju i u ruci odaje dojam kvalitete
više klase, dobro se drži, nema škripanja. Ne mislim ga testirati s odvijačem ali s obzirom da stalno turam
telefona po đepovima još nema niti jednu crticu ili piknjicu na ekranu. Dakle dobro. Browser mi je Dolphin i
stranice se učitavaju jako brzo, multi-tab radi također odlično. Dok je dobar WI-FI sve radi bez imalo
zastajkivanja. Fotografije su prosječne. Ali često sa sobom nosim svoj Canon IXUS
tako da mi to nije minus. Ono što zbilja oduševljava je brzina fotoaparata tako da će to puno korisnika cijeniti
u raznim situacijama.

Igram samo tu i tamo Solitaire i Angry Birds ali gledajući na netu testove vidim da se na mobu mogu igrati bez
problema i zahtjevnije igre. Probati ću jednom.
 
Ima jedna stvar koju sam ostavio za kraj a to je zračenje telefona kod dužeg telefoniranja. Dok sam imao Galaxy
S2 dosta se zagrijavao pa mi je to i dosta smetalo ali nakon što mi je završio u vodi i crko, uzeo sam
privremeno na par mjeseci do isteka ugovora Huawey Ascend Y300. Svaki put nakon deset-petnaest minuta razgovora
ili više s Huawey imao sam valunge u tikvi. S ovim HTC sam se preporodio gdje i nakon dugotrajnog telefoniranja
nema nikakvih posljedica nakon razgovora. Što je za svaku pohvalu.

 

Možda će nekom izgledati da sam pretjerao s komplimentima ali taj sam telefon dobio u T-mobile preko Webshopa za
18 kn (imao popust na T-club 200,00 kn) + otplata 20 kn mj. u tarifi M (80 kn mj.) Dakle za te pare nema ni
približno bolje za moje trenutno financijsko stanje i kroz prizmu tih uvjeta sam sagledavao telefon. Neko će
usporediti i povoljne kineze ali te telefone treba cash platiti, garancija teško, dogotrajno i nisam se uopće
zamarao s njima o eventualnoj kupnji.
I još sam dobio u paketu gratis Kingston 32GB microSD card ali je class 4. sad ju prodajem i kupiti ću class 10 za

mob pa ću vidjeti kako radi.

 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 500 ili HTC Desire 601

jeli bolji HTC Desire 500 ili HTC Desire 601?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Desire 500

ovaj drugi

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice