HTC One A9 dobiva nadogradnju na Nougat

poruka: 5
|
čitano: 925
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One A9 dobiva nadogradnju na Nougat".
13 godina
neaktivan
offline
HTC One A9 dobiva nadogradnju na Nougat

Nevjerojatno je kako svi kopiraju iPhone i žele užasno biti poput njega, zar stvarno nemaju niti malo domišljatosti da naprave nešto novo i drugačije. Stvarno želim te dizajnere i njihove škole i fakultete.. Šteta..

 

MiR
Moj PC  
1 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
HTC One A9 dobiva nadogradnju na Nougat

Sram ih bilo, kopiraju "inovativne" jabuke, poznat lopuže svega i svačeg.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 12:21 (Prince-Arthas).
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC One A9 dobiva nadogradnju na Nougat

9 mjeseci star uređaj će dobiti update i to je senzacija? Što se tiče htca mislio sam da je m8 dno dna, gore ne može, ali oni me opet iznenade. Naprave iphone sa centriranom kamerom i sporijim, punim pop up reklama os-om kojem je rok trajanja podrške 9 yebenih mjeseci. 

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One A9 dobiva nadogradnju na Nougat
Omerta23 kaže...

Nevjerojatno je kako svi kopiraju iPhone i žele užasno biti poput njega, zar stvarno nemaju niti malo domišljatosti da naprave nešto novo i drugačije. Stvarno želim te dizajnere i njihove škole i fakultete.. Šteta..

 

Ne može se poreći da su jako slični, ali ubaci tu još i One m7. On je izašao prije iPhonea 6, a One A9 je jako sličan m7, samo nije zaobljen, pa je teško reći da je HTC kopirao baš Apple.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One A9 dobiva nadogradnju na Nougat
power_user kaže...
Omerta23 kaže...

Nevjerojatno je kako svi kopiraju iPhone i žele užasno biti poput njega, zar stvarno nemaju niti malo domišljatosti da naprave nešto novo i drugačije. Stvarno želim te dizajnere i njihove škole i fakultete.. Šteta..

 

Ne može se poreći da su jako slični, ali ubaci tu još i One m7. On je izašao prije iPhonea 6, a One A9 je jako sličan m7, samo nije zaobljen, pa je teško reći da je HTC kopirao baš Apple.

 I ne samo to kolega je fulao ceo fudbal spominjući M8, mobitel koji je među prvima dobio Marshmallow update (a originalno je došao s KitKatom) i to prilično ispeglan Marshmallow, ako ga npr. uspoređujemo s direktnim konkurentom S5.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice