iFixit rastavio novi iMac

poruka: 16
|
čitano: 1.790
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iFixit rastavio novi iMac".
16 godina
offline
iFixit rastavio novi iMac

Ovo je Appleu vjerojatno najbolji proizvod kojeg su izbacili ove godine. Drži inovativnost i ide na veći nivo u PC industriji.

 
1 12 hvala 0
14 godina
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
Malto kaže...

Ovo je Appleu vjerojatno najbolji proizvod kojeg su izbacili ove godine. Drži inovativnost i ide na veći nivo u PC industriji.

neš mi inovativnosti kupili panel od lg-a i eto ti 5k

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
15 godina
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
blackalbum kaže...
Malto kaže...

Ovo je Appleu vjerojatno najbolji proizvod kojeg su izbacili ove godine. Drži inovativnost i ide na veći nivo u PC industriji.

neš mi inovativnosti kupili panel od lg-a i eto ti 5k

Jel zahebavas ili stvarno tako mislis,....

 

Pa ni jedna budala neće ići u vlastitu proizvodnju panela isto tako rade svi proizvođaći računala od tvog Lenova do Samsunga koji gle čudna ne koristi svoje panele već Philips i još neke

 

Apple naspram drugih proizvođača računala drži do svoje opreme više od ikoga (hardware i software), prije nego što počnete pljuvati po njima, probajte raditi na njima,....

 

Istina cijena njihovih uređaja je paprena, ali rade ko švicarski satovi,....

[M|C] LuX_CROATIA
9 godina
protjeran
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
LuX_CRO kaže...

 

Apple naspram drugih proizvođača računala drži do svoje opreme više od ikoga (hardware i software), prije nego što počnete pljuvati po njima, probajte raditi na njima,....

 

Istina cijena njihovih uređaja je paprena, ali rade ko švicarski satovi,....

Definitivno ne drzi,nego drzi sustave zatvorenima..Sto mislis da HP,DELL,ASUS itd.ne bi znali sklepati par konfiguracija i prilagoditi Winse samo za njih?Kad iOS bude mogao radit ina tisucama vrsta komponenti,na tisucama kombinacija,tek nek se tada Apple javi.Dotad..psssst..{#}

14 godina
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
duhonja kaže...

Definitivno ne drzi,nego drzi sustave zatvorenima..Sto mislis da HP,DELL,ASUS itd.ne bi znali sklepati par konfiguracija i prilagoditi Winse samo za njih?Kad iOS bude mogao radit ina tisucama vrsta komponenti,na tisucama kombinacija,tek nek se tada Apple javi.Dotad..psssst..{#}

Pa da bude neoptimizirano smeće koje ne dobiva update? cough android 

 

Ne hvala.

Swedish latin super funk.
9 godina
protjeran
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
sirka666 kaže...
duhonja kaže...

Definitivno ne drzi,nego drzi sustave zatvorenima..Sto mislis da HP,DELL,ASUS itd.ne bi znali sklepati par konfiguracija i prilagoditi Winse samo za njih?Kad iOS bude mogao radit ina tisucama vrsta komponenti,na tisucama kombinacija,tek nek se tada Apple javi.Dotad..psssst..{#}

Pa da bude neoptimizirano smeće koje ne dobiva update? cough android 

 

Ne hvala.

Poanta svega..Nisam Apple hejter,vidio sam kod frenda i zadnji stroj kojem skidam kapu G4 i pripadajuci mu displaj,izgleda stvarno preebeno,ali je to cisti mod u nekoliko primjeraka,napose svi od tada naovamo...sve PC komponente identicne no-name strojevima,samo je OS toliko ispoliran za tih par konfiguracija da sve doista izgleda Wov..!! Da ga stavljaju po cijeni drugih brandiranih kompova,mozda bih tek tada razmisljao o kupovini,ovako da me strizu za lovu kao poslovicnu ovcu,za nes neporavdano,pa se poslije osjecam kao magare,nece ici...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 13:25 (duhonja).
15 godina
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
duhonja kaže...
LuX_CRO kaže...

 

Apple naspram drugih proizvođača računala drži do svoje opreme više od ikoga (hardware i software), prije nego što počnete pljuvati po njima, probajte raditi na njima,....

 

Istina cijena njihovih uređaja je paprena, ali rade ko švicarski satovi,....

Definitivno ne drzi,nego drzi sustave zatvorenima..Sto mislis da HP,DELL,ASUS itd.ne bi znali sklepati par konfiguracija i prilagoditi Winse samo za njih?Kad iOS bude mogao radit ina tisucama vrsta komponenti,na tisucama kombinacija,tek nek se tada Apple javi.Dotad..psssst..{#}

U tome i je bit oni imaju određenu vrstu hardware na koje se baziraju i to je to, max optimizacija OSX-a na taj hardware i nema problema,.... sve radi kako treba

 

iOS je drugo OSX desktop je drugo ali oboje se baziraju na istoj tehnologiji.

 

Ako ti se igra sa komponentama korisit Linux ili Winse i onda sam sebi optimiziraj da sve radi kako treba

 

nemoj mi više govoriti pssssst, jesi shvatio?

 

 

 

[M|C] LuX_CROATIA
13 godina
neaktivan
offline
iFixit rastavio novi iMac

a nema zlatne boje?

fail

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
LuX_CRO kaže...
duhonja kaže...
LuX_CRO kaže...

 

Apple naspram drugih proizvođača računala drži do svoje opreme više od ikoga (hardware i software), prije nego što počnete pljuvati po njima, probajte raditi na njima,....

 

Istina cijena njihovih uređaja je paprena, ali rade ko švicarski satovi,....

Definitivno ne drzi,nego drzi sustave zatvorenima..Sto mislis da HP,DELL,ASUS itd.ne bi znali sklepati par konfiguracija i prilagoditi Winse samo za njih?Kad iOS bude mogao radit ina tisucama vrsta komponenti,na tisucama kombinacija,tek nek se tada Apple javi.Dotad..psssst..{#}

U tome i je bit oni imaju određenu vrstu hardware na koje se baziraju i to je to, max optimizacija OSX-a na taj hardware i nema problema,.... sve radi kako treba

 

iOS je drugo OSX desktop je drugo ali oboje se baziraju na istoj tehnologiji.

 

Ako ti se igra sa komponentama korisit Linux ili Winse i onda sam sebi optimiziraj da sve radi kako treba

 

nemoj mi više govoriti pssssst, jesi shvatio?

 

 

 

No onda necemo govoriti o Apple produktima kao necemu nadzemaljskom,cisto elitistickoj grupi proizvoda,koja ne opravdava svoju cijenu u krajnjem produktu..

 

Ne igra mi se komponentama,no svidja mi se mogucnost lake dogradne po potrebi i to je to.,..Kod Applea toga nema...nego iskesiraj jos love za novo...

 

Prije svega,nisi rekao nis krucijalno bitno,a svasta mogu i citati,kometar(psssst) se odnosio na Apple kao takav,po svojim mogucnostima produkcije za sve i svakog u svim mogucim kombinacijama...a da si svjestan toga sto si ti napisao,sam bi sebi rekao Psssst...Meni je svejedno sto pises,jer te ne dozivljavam ozbiljno..{#}

15 godina
offline
iFixit rastavio novi iMac

Apple ima 9 verzija iPhone otprilike tu negdje iPod, iPad-ova,.....

 

svi koriste isti princip OS-a (OSX), ali bitna stvar je MAX optimizacija OS-a prema hardware-u,

 

 

Android to nikad neće uspjeti napravit jer ima pun klinac marka i modelima smartphona (LG, Samsung, Zopo, i BRDO DRUGIH) neka onda to optimiziraju prema hardware-u, ali to im nikad neće uspjeti jer su takvi uređaju neisplativi za pretjeranu optimizaciju OS-a prema hardware.

[M|C] LuX_CROATIA
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
duhonja kaže...
LuX_CRO kaže...
duhonja kaže...
LuX_CRO kaže...

 

Apple naspram drugih proizvođača računala drži do svoje opreme više od ikoga (hardware i software), prije nego što počnete pljuvati po njima, probajte raditi na njima,....

 

Istina cijena njihovih uređaja je paprena, ali rade ko švicarski satovi,....

Definitivno ne drzi,nego drzi sustave zatvorenima..Sto mislis da HP,DELL,ASUS itd.ne bi znali sklepati par konfiguracija i prilagoditi Winse samo za njih?Kad iOS bude mogao radit ina tisucama vrsta komponenti,na tisucama kombinacija,tek nek se tada Apple javi.Dotad..psssst..{#}

U tome i je bit oni imaju određenu vrstu hardware na koje se baziraju i to je to, max optimizacija OSX-a na taj hardware i nema problema,.... sve radi kako treba

 

iOS je drugo OSX desktop je drugo ali oboje se baziraju na istoj tehnologiji.

 

Ako ti se igra sa komponentama korisit Linux ili Winse i onda sam sebi optimiziraj da sve radi kako treba

 

nemoj mi više govoriti pssssst, jesi shvatio?

 

 

 

No onda necemo govoriti o Apple produktima kao necemu nadzemaljskom,cisto elitistickoj grupi proizvoda,koja ne opravdava svoju cijenu u krajnjem produktu..

 

Ne igra mi se komponentama,no svidja mi se mogucnost lake dogradne po potrebi i to je to.,..Kod Applea toga nema...nego iskesiraj jos love za novo...

 

Prije svega,nisi rekao nis krucijalno bitno,a svasta mogu i citati,kometar(psssst) se odnosio na Apple kao takav,po svojim mogucnostima produkcije za sve i svakog u svim mogucim kombinacijama...a da si svjestan toga sto si ti napisao,sam bi sebi rekao Psssst...Meni je svejedno sto pises,jer te ne dozivljavam ozbiljno..{#}

Bitno sam ti rekao a to je MAX optimizacija OS-a prema hardware-u, i to što korisnik nema mogućnosti upgrade to je drugi par čarapa (bar da ima za RAM-a)

 

uglavnom sam se vezao za komponente kao što je kolega rekao:

 

 

neš mi inovativnosti kupili panel od lg-a i eto ti 5k

 

E to me raspizidlo jer ljudi ne koriste logiku, niko normalan neće ići u razvoj svog panela zato kažem ni samsung laptopi ne koriste svoje panele za ekran (Philips i LG su unutra) a mogli bi Samsung panele stavit a neće jer su skuplji.

 

[M|C] LuX_CROATIA
9 godina
protjeran
offline
iFixit rastavio novi iMac

Znam samo da je podosta graficara,nakon pocetnog usaltavanja na nabrijanim Apple Pro serijama,vratila se "neuglednoj" PC kanti bez imena,ali sa komponentama tako poslozenim,da im je milina raditi...Iako neAppleovac,kad sam vidio da G4 "ćući" u kutu ureda na podu i kupi prasinu,doslo mi je da nekako nekom tutnem paru,samo da ga rijesim toga,kad ga vec ne koriste.. {#}

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
LuX_CRO kaže...

 

E to me raspizidlo jer ljudi ne koriste logiku, niko normalan neće ići u razvoj svog panela zato kažem ni samsung laptopi ne koriste svoje panele za ekran (Philips i LG su unutra) a mogli bi Samsung panele stavit a neće jer su skuplji.

 

Pa nemoj,ovo je tek forum {#}

 

Pa to nisam niti komentirao i osnovi se slazem sa konstatacijom...

 

sorry na duplom postu..{#}

15 godina
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
duhonja kaže...
LuX_CRO kaže...

 

E to me raspizidlo jer ljudi ne koriste logiku, niko normalan neće ići u razvoj svog panela zato kažem ni samsung laptopi ne koriste svoje panele za ekran (Philips i LG su unutra) a mogli bi Samsung panele stavit a neće jer su skuplji.

 

Pa nemoj,ovo je tek forum {#}

 

Pa to nisam niti komentirao i osnovi se slazem sa konstatacijom...

 

sorry na duplom postu..{#}

Nema beda, sve ok, malo sam usto na krivu nogu pa sam sav razdražljiv, (još ponedeljak) uglavnom radio sam dosta sa Apple uređajima od iPhone, iPod, iPad, iMac, Apple TV (sva oprema od brata <OSX developer> pa mora sve isprobadi na svim uređajima), i strašno kako te igračke rade koliko klize kroz rad, kroz aplikacije, a tiho i neprimjetno,....

 

Uglavnom skupe su igračke ali bar rade kako treba

[M|C] LuX_CROATIA
9 godina
protjeran
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
LuX_CRO kaže...

Nema beda, sve ok, malo sam usto na krivu nogu pa sam sav razdražljiv, (još ponedeljak) uglavnom radio sam dosta sa Apple uređajima od iPhone, iPod, iPad, iMac, Apple TV (sva oprema od brata <OSX developer> pa mora sve isprobadi na svim uređajima), i strašno kako te igračke rade koliko klize kroz rad, kroz aplikacije, a tiho i neprimjetno,....

 

Uglavnom skupe su igračke ali bar rade kako treba

Vidio sam i moram se sloziti...no osobno vise drobim poslovne podatke,tu i tamo koju prezentaciju,a za to mi je idealan Pavilion malo zesci,ili Envy..rade svoje za sitne pare..Takodjer imam dual boot sa LinuxMintovima,Ubuntuom,i sve radi glatko,mozda najblize filozofiji Applea..no moras malo modati...{#}

9 godina
protjeran
offline
Re: iFixit rastavio novi iMac
Napumpani su lokalni distributeri sa marzama a ne Apple.
MB Air je meni kad sam racunao bio najisplatljiviji ultrabook, htio to netko shvatiti ili ne.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice