Indija daruje SIM kartice stranim turistima

poruka: 16
|
čitano: 2.442
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Indija daruje SIM kartice stranim turistima".
14 godina
offline
Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Eto, kako se na pametan način dolazi do "legalnog" praćenja što, kako, kada i gdje nakon što jedinka uđe u zemlju! Najbolje je to što netko naivniji čak pomisli da je važan, vrijedan poštovanja i divljenja te iznad domicilne populacije! Kad ono, vidi vraga...

 
4 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Ah te prekrasne plaže indijske tko ne bi poželio otići tamo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2017 20:23 (summus).
 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
Malo smo paranoicni? Vidim avatar pa se ne cudim....
9 godina
neaktivan
offline
Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Prljavštinu i nered koju čovjek može vidjeti tamo ureže se u sjećanje za cijeli život. Nevjerojatna zemlja, ne mogu konkurirati Kini i ostalim azijskim zemljama. Jednostavno su preopterećeni društvenim, ekonomskim i humanim problemima. Da dijele high end mobitele ne bih više išao tamo kao turist, bio prije 12 godina, sumnjam da se nešto bitno promijenilo.

 
3 2 hvala 0
7 godina
offline
Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Mislim da bi bilo bolje da dijele gasmaske na ulazu u zemlju. 

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
Jehonan kaže...

Eto, kako se na pametan način dolazi do "legalnog" praćenja što, kako, kada i gdje nakon što jedinka uđe u zemlju! Najbolje je to što netko naivniji čak pomisli da je važan, vrijedan poštovanja i divljenja te iznad domicilne populacije! Kad ono, vidi vraga...

 

pogodio si u srz.

 

ne treba biti vidioviti milan da na ovoj fotki raspoznas svo dobrocinstvo

ljubopitnih pogleda: oces veselog momcica iz DB-a s desna, oces krizanca

ozgar-dusko lokin/ozdal milo hrnic s lijeva, oces paedobear fiksaciju u sredini -

kao da tiho cujes "dobrodosli u the firmu, samo potpisi ovdje krvlju..." plus

3 skare-ozbolt koji se guraju u kadar u drugom planu.

 

nijedan ne smije gledati drito u kameru, jer ih je stid, osim manekene koja ti

ga uvlajuje s peatnjakom i dakako - masterminda kojeg raspoznajes jer jedini

nema mustash a "dejstvuje iz tretjeg plana".

 

kakvih kurcevih 50mb-a?  50 rupija iliti 5 kuna? lol

 

zbilja moras biti debil ne progledati ovakav danajski dar.

 

to kao kad u aziji kupis sim, pa te traze pasos. hvala lijepa.  jer o velikim klempavim vodjama sve najbolje...

 

 

8 godina
offline
Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Jai Hind

 

waaagh
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
maximilian kaže...

Prljavštinu i nered koju čovjek može vidjeti tamo ureže se u sjećanje za cijeli život. Nevjerojatna zemlja, ne mogu konkurirati Kini i ostalim azijskim zemljama. Jednostavno su preopterećeni društvenim, ekonomskim i humanim problemima. Da dijele high end mobitele ne bih više išao tamo kao turist, bio prije 12 godina, sumnjam da se nešto bitno promijenilo.

...i što je najgore, svemirska su sila i imaju nuk. oružje.

Si gledao "Lion"? Nisam toliko bio šokiran pričom koliko gledanjem tog kraja, ljudi, načina na koji funkcioniraju... Tiha jeza

8 godina
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
Jehonan kaže...

Eto, kako se na pametan način dolazi do "legalnog" praćenja što, kako, kada i gdje nakon što jedinka uđe u zemlju! Najbolje je to što netko naivniji čak pomisli da je važan, vrijedan poštovanja i divljenja te iznad domicilne populacije! Kad ono, vidi vraga...

 Upravo to sam pomislio, jeftin način praćenja stranih državljana. U slučaju da odbijes sim, dobijeś brku da te prati 😆

14 godina
offline
Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Ovaj bosingwa koji daje TD je neki iz Indijskog veleposlanstva. :-)
Smrad se osjeti i u avionu koji nadlijeće na 10km iznad Delhia (ne zafrkavam se!).

Stranci su i do sad morali priložiti dokaz identiteta (kopija putovnice, par fotografija, potvrda o mjestu boravka u Indiji... zubni karton, vjenčani list roditelja i potvrdu o plaćenoj članarini u KUD-u) tako da se sa strane praćenja baš puno i ne mijenja. Zapravo vjerojatno je ovako strancima procedura olakšana ali mi nije jasno što će netko s 50Rs i 50MB, to se potroši za 10 minuta. Doslovno. A poklonjeni SIM ionako možeš odmah baciti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Zna li netko zašto ima toliko puno svinja po njihovim ulicama? Pričao sam sa par ljudi koji su tamo bili ali ni oni ne znaju zašto, za krave znam ali svinje? Ma da uz rijeke ima puno ljudskih kostiju čak i većih komada leševa jer često sve ne izgori pa čovjeka više ništa ne bi trebalo iznenaditi.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima

Umrli se prema hinduističkom pravilu pale, nerijetko se desi, kako kažeš, da tijelo ne izgori ili čak bude samo onako malo reš pa psi razvlače ostatke. Čim zapale tijelo ono za njih nema nikakvu sentimentalnu vrijednost jer je duša otišla u neki drugi oblik života. To čak u krajnosti mogu shvatiti ali da doslovno seru po ulicama....

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 9:50 (maximilian).
14 godina
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
Brk kaže...
Malo smo paranoicni? Vidim avatar pa se ne cudim....

Malo smo nadrkani, Yosemite Sam?!

 

Vidim avatar i ne čudim se....

14 godina
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
nikola kaže...
Jehonan kaže...

Eto, kako se na pametan način dolazi do "legalnog" praćenja što, kako, kada i gdje nakon što jedinka uđe u zemlju! Najbolje je to što netko naivniji čak pomisli da je važan, vrijedan poštovanja i divljenja te iznad domicilne populacije! Kad ono, vidi vraga...

 

pogodio si u srz.

 

ne treba biti vidioviti milan da na ovoj fotki raspoznas svo dobrocinstvo

ljubopitnih pogleda: oces veselog momcica iz DB-a s desna, oces krizanca

ozgar-dusko lokin/ozdal milo hrnic s lijeva, oces paedobear fiksaciju u sredini -

kao da tiho cujes "dobrodosli u the firmu, samo potpisi ovdje krvlju..." plus

3 skare-ozbolt koji se guraju u kadar u drugom planu.

 

nijedan ne smije gledati drito u kameru, jer ih je stid, osim manekene koja ti

ga uvlajuje s peatnjakom i dakako - masterminda kojeg raspoznajes jer jedini

nema mustash a "dejstvuje iz tretjeg plana".

 

kakvih kurcevih 50mb-a?  50 rupija iliti 5 kuna? lol

 

zbilja moras biti debil ne progledati ovakav danajski dar.

 

to kao kad u aziji kupis sim, pa te traze pasos. hvala lijepa.  jer o velikim klempavim vodjama sve najbolje...

 

 

Da, da.

 

I meni to isto upalo u oko!

 

Ovaj baja s desne strane ima tako mili pogled.

 

Ostali također su više manje tu negdje (izuzmimo manekenku, naravno).

 

A što reći?!

 

Ipak su to ljudi iz Kšatrijske kaste, a koji su odgajani u tom duhu te tim i takovim vrijednostima na umu i djelu.

 

Ono, annnananananana, budi SIM kartica, budi SIM kartica....

14 godina
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
Hehe, pogodilo te. Malo sudo, malo, dev, i proći ce te ☺ . Rekao bi tebi omiljeni Trump: "No hard feelings, dev first".
14 godina
offline
Re: Indija daruje SIM kartice stranim turistima
Brk kaže...
Hehe, pogodilo te. Malo sudo, malo, dev, i proći ce te ☺ . Rekao bi tebi omiljeni Trump: "No hard feelings, dev first".

 Hajd' nek si ti meni rekao!

Osim toga, kako reče uzor ti: "Neka cvjeta stotinu cjetova".

E, a sada bez jebe, ono, ako ti se da, ma može i PP, objasni mi molim Te, što znači sudo, dev i naosobito što si mislijo s ovimije "No hard feelings, dev first"?

Ja vaki munjen, glupav, kamenjast, ultradesničar to zbilja nijesam skonto, lipi moj.

Ajd'! Ajd' majket', poteci, poteci!

A ondak, ondak idemo na janjetinu ko i svi pravi desnijaneri!

Jel' more?! E! Ae!

E moj "Aco-Braco, derane moj trsavi, ti i ja smo država u državi...", a za SEBE bih dodao "...kad si vatra svi te 'oće gasiti..."

Pusa!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice