Intel protiv overclockiranja običnih Skylake proce

poruka: 35
|
čitano: 8.153
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel protiv overclockiranja običnih Skylake proce".
9 godina
protjeran
offline
Re: Intel protiv overclockiranja običnih Skylake p
Touche kaže...

$

 isto mislim da bi više dolari izvukli da se ovo nije dogodilo, kvragu mislia san se uzet najjeftinij skylake i tutnit ga na vodu i bmk ,ali poslin ovoga san se bez problema pridomislia i pricekat cu zen apu. a uzimat k model je pre skupo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 16:30 (dabar_solta).
12 godina
protjeran
offline
Intel protiv overclockiranja običnih Skylake proce

Pa "K" modeli su samo 100kn skuplji, druga stvar je ako uzimas najosnovniji model to je onda vec razlika!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Intel protiv overclockiranja običnih Skylake p

najjeftinija K verzija skylake-a je 2500kn. i to je 6600k verzija. njegova ne K verija stoji 2000kn. logicno je da bi ljudi kupili npr. 6400 ili 6500 i dizali ih na 4,2 GHz bez problema uz beta bios i tako si ustedili novac uz malo malo rizika za PC

8 godina
odjavljen
offline
Intel protiv overclockiranja običnih Skylake proce

Nije mi logičan jedan dio, dakle intel je po prvi puta odvojio BLCK cpu-a i rama od svih ostalih, sata, usb, pci-e, tako da se na skylakeu može klokati preko BLCK-a, i sad izraze stav da su protiv klokanja non K procesora, zar odvajanje BLCK-a upravo ne pogoduje klokanju non K procesora ?

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel protiv overclockiranja običnih Skylake p
Glavas_ZG kaže...

Nije mi logičan jedan dio, dakle intel je po prvi puta odvojio BLCK cpu-a i rama od svih ostalih, sata, usb, pci-e, tako da se na skylakeu može klokati preko BLCK-a, i sad izraze stav da su protiv klokanja non K procesora, zar odvajanje BLCK-a upravo ne pogoduje klokanju non K procesora ?

 malo spavaš a?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice