iPhone 3GS u T-Mobileu

poruka: 35
|
čitano: 10.347
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 3GS u T-Mobileu".
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

Vjerujem da bi Tmobile želio prodati tisuće uređaja, ali Apple kontrolira kompletnu isporuku, kao i servis i sve ostalo. Ovo me podsjeća na Appleove laptope, prvotne iPode i vrijeme provedeno u čekanju njihovog dolaska. Proklet bio Apple! Tko god čeka, žao mi ga je, no vjerujte mi, isplati se čekati. A jednog dana kada nas Ameri prestanu gledati kao nevažno tržište (dakle NIKAD) možda dobijemo i veću kvotu uređaja...

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

heh...ovo me zaintrigiralo pa sam išao malo istraživati. Očito je da cijeli svijet ima problema sa nedostatkom 3GS-a. Ovo je još gore jer ako Kanađani čekaju 8 tjedana, mi bismo mogli i dulje. Kvragu i Apple! Ovo je moderni komunistički kapitalizam...kao davno kad nije bilo šećera, kave, traperica...pa kad je to došlo išlo je kao ludo! Valjda će se Jobs oporaviti od svojih operacija da pošteno preuzme kormilo jer ovi njegovi rade sr...a Cool

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu

U T-mobile centru u Čakovcu ih imate kolko hoćete ( verzija sa 8 i 32 GB )Namigiva

 

 

Edit: ne sa 16 već sa 32 Gb

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2009 18:12 (kostolomac).
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
kostolomac kaže...

U T-mobile centru u Čakovcu ih imate kolko hoćete ( verzija sa 8 i 32 GB )Namigiva

 

 

Edit: ne sa 16 već sa 32 Gb

 

Da, sa 32gb ih ima skoro pa svugdje, problem je u tome sta 16gb je tesko naci. Evo ja sam bio jucer u T-comu i jos uvijek 35 dana nakon narudzbe uredaj nije stigao. Navodno dobijaju samo 32gb modele...

 

 

EDIT: Nemoze se promijenit narudzba sa 16gb u 32gb, jer onda dolazis na kraju liste cekanja

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2009 18:53 (Independent).
15 godina
offline
RE: iPhone 3GS u T-Mobileu
Independent kaže...
kostolomac kaže...

U T-mobile centru u Čakovcu ih imate kolko hoćete ( verzija sa 8 i 32 GB )Namigiva

 

 

Edit: ne sa 16 već sa 32 Gb

 

Da, sa 32gb ih ima skoro pa svugdje, problem je u tome sta 16gb je tesko naci. Evo ja sam bio jucer u T-comu i jos uvijek 35 dana nakon narudzbe uredaj nije stigao. Navodno dobijaju samo 32gb modele...

 

 

EDIT: Nemoze se promijenit narudzba sa 16gb u 32gb, jer onda dolazis na kraju liste cekanja

Pa nije beg cicija........... a da nije cicija ne bi bio beg :-) Preporučujem 32 GB model jer ako ti nije baš za glavu tih parsto kuna razlike isplati se, kada se malo poigraš sa muzikom i aplikacijama brzo zatovariš 16 GB bez obzira koliko to puno izgledalo...

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice