iPhone 5 iz Pegatrona?

poruka: 36
|
čitano: 6.990
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 5 iz Pegatrona?".
15 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
BMK kaže...

Kak se pobogu procesor moze pregrijavat?

Koja je to glupost covjece?

 

Pa Dualci se griju prakticki isto kao i single-core procevi,ako se A4 nije pregrijavao,kako se onda ovo cudo pregrijava?

Ovakve vijesti služe samo za dizanje hype-a, vjerojatno je to čista glupost ili namjerno puštena laž.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
tnakir kaže...

Opet mislis uzet iP? Ja nakon iP mislim isprobati WP7 nekakav. Naxeem je nahvalio Omniu 7 pa rekoh, zasto ne...

Ja imam Omniu7 trenutno a skoro sam siguran da je moj slijedeci smartphone iPhone. Ne vjerujem da ce me MS uspjeti "uvjeriti" da ostanem na WP7

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 9:41 (toTheCore).
15 godina
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
toTheCore kaže...
tnakir kaže...

Opet mislis uzet iP? Ja nakon iP mislim isprobati WP7 nekakav. Naxeem je nahvalio Omniu 7 pa rekoh, zasto ne...

Ja imam Omniu7 trenutno a skoro sam siguran da je moj slijedeci smartphone iPhone. Ne vjerujem da ce me MS uspjeti "uvjeriti" da ostanem na WP7

Jer?

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
tnakir kaže...

Jer?

1. Kako Naxeem kaze, Marketplace jos dugo nece biti dostupan u Hr.

2. Update-i su spori i mucni ali nadam se da su nesto naucili do sada pa ce distribucija manga ici bolje.

3. Ne zelim nista reci dok Mango nije live ali ne znam ako ce moci tako brzo sustici feature iOS-a + puno aplikacija u Store-u. iPhone je bas mobitel radjen po Apple-ovoj filozofiji, uredjaj+os u paketu i sve radi. Dok mi se kod PCa jos da zezati sa driverima, updateima i drugim stvarima kod mobitela mi se ne da.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
15 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?
SupremeCommander kaže...
tnakir kaže...

Nego, odavno nije bilo o Appleu nista na portalu. Ako nemate sta konkretno onda objavljujete spekulacije. Smijesno. Morat cu napisat pismo urednistvu.

 LOL...

 

Evo, bas sam isao izbrojati vijesti vezane uz najvece IT tvrtke (MS, Google, Apple) i rezultati u zadnih 10 dana su sljedeci:

 

Google - 19

Microsoft - 10

Apple - 7

 

S ozbirom da je Apple vrijedniji od ove druge dvije tvrtke, smatram da BUG ima premalo vijesti o Apple-u! {#}

mozda je Apple vrednije ali sta ce pisati o njemu kad u segmentu mobitela i padova ima 2 proizvoda, a u linijji racunala <10 i mjenjaju ih jednom godisnje,

a software bas i ne proizvode

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 iz Pegatrona?

 Ocito jesu glasine, ali zanimljiv mi je moguci razlog tolikog otezanja s novim iP5 koji spominju na istimstranicama.

Navodno cekaju da osiguraju da iCloud usluga radi kako spada kad svi odjednom navale na nju {#}

Također negdje sam procitao da ce novi iP5 ili iP6 u 2012-oj možda cak ostat bez ijednog porta osim onog za

slušalice, navodno bi se mogao pocet punit induktivno (kao što je to Palm još predstavio n svojim mobovima prije neke 2 godina,

a sinkronizaciju su ionako prebacili na wifi. Sudeci po Appleovom nastojanju izbacivanju svega što mogu i

maksimalnog pojednostavljenja uređaja, dizajna i ostalog nebi me nimalo cudilo da to ispadne istina... Prije valjda za iP6.

 

U svakom slucaju stvarno je ogroman broj glasina oko novog iPhonea. Ne sjecam se da ih je baš bilo u toj mjeri za iP4.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice