Iskonov izbor: TV ili Internet?

poruka: 17
|
čitano: 3.162
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iskonov izbor: TV ili Internet?".
16 godina
neaktivan
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

Moj bi tv bio nonstop isključen:).

Fora stvar.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

Odlična ideja, svaka čast!

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

bilo bi super da i T-com tak nešto omogući...

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?
Za downloadanje preko noći kao stvoreno.

Iako Iskon u bijeloj zoni gdje se koristi TComova infrastruktura ugovara samo 1.5Mbps što je prepremalo.
Pingu ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

Ma uploada nam dajte, ovo je sve bezveze!

Domagoj
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

Ugodno iznenađenje... sa prijašnjih 5Mbita došao sam na ovo... 

Iskon ftw.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

Pa ne kužim, kod mene tak radi već dvije godine. Već sam se ponadao da su zbilja povećali brzine{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskonov izbor: TV ili Internet?
Domagoj kaže...

Ma uploada nam dajte, ovo je sve bezveze!

Dobro pa je na faksu upload do 20-ak Mb/s. Kad zatreba... {#}

Winter is coming...
14 godina
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

I kod mene je ovako već više od godinu dana, ali eto uvjeravaju me na twitteru da je to novost i da ja to nisam prije imao lol. Sreća njihova pa većina korisnika ne zna ni izmjerit brzinu pa im mogu pričat što žele

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskonov izbor: TV ili Internet?

Bezveze ... da taj iskon TV da čemu vrijedi ne bi riječ reko ... uzo sam ga kad je tek izašao toliko očajan IPTV nema niti jedan provider! A da ne pričam o štekanju i zamrzavnju slike te gubljenju tona! Jedino ako nisu sad promjenili? Jel su promjenili onu motorolu s onim ružnim sučeljem i očajnim softwareom?

 

 

14 godina
offline
Re: Iskonov izbor: TV ili Internet?
Memphis kaže...

Bezveze ... da taj iskon TV da čemu vrijedi ne bi riječ reko ... uzo sam ga kad je tek izašao toliko očajan IPTV nema niti jedan provider! A da ne pričam o štekanju i zamrzavnju slike te gubljenju tona! Jedino ako nisu sad promjenili? Jel su promjenili onu motorolu s onim ružnim sučeljem i očajnim softwareom?

 

 

Ne znam koju si ti imao (prije je bila ona veća), sad dobiješ Motorlu VIP1003. Slika šteka i dalje, ponekad se jako uspori kretanje po meniju i izmjena programa, jedino nemam problema s gubljenjem tona.

16 godina
offline
Re: Iskonov izbor: TV ili Internet?
kratos091 kaže...
Domagoj kaže...

Ma uploada nam dajte, ovo je sve bezveze!

Dobro pa je na faksu upload do 20-ak Mb/s. Kad zatreba... {#}

sva sreća pa faks dozvoljava seedanje torrenta

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Iskonov izbor: TV ili Internet?

Zabranjeni su torrenti, barem mislim, nisam pokušavao. Možda bi se i dalo proxyem...
Ma neke slike sam uploadao, nakupilo se toga skoro gigu, u stanu bi mi trebalo par sati da uploadam, na faksu ni 10 minuta... 

Winter is coming...
14 godina
offline
Re: Iskonov izbor: TV ili Internet?
Iggx kaže...
Memphis kaže...

Bezveze ... da taj iskon TV da čemu vrijedi ne bi riječ reko ... uzo sam ga kad je tek izašao toliko očajan IPTV nema niti jedan provider! A da ne pričam o štekanju i zamrzavnju slike te gubljenju tona! Jedino ako nisu sad promjenili? Jel su promjenili onu motorolu s onim ružnim sučeljem i očajnim softwareom?

 

 

Ne znam koju si ti imao (prije je bila ona veća), sad dobiješ Motorlu VIP1003. Slika šteka i dalje, ponekad se jako uspori kretanje po meniju i izmjena programa, jedino nemam problema s gubljenjem tona.

 Imao sam onu prije al vidm da ni ova nije ništa puno drugačija .... uglavno i dalje je ostao krš!

12 godina
protjeran
offline
Re: Iskonov izbor: TV ili Internet?
Domagoj kaže...

Ma uploada nam dajte, ovo je sve bezveze!

Kako ?

Idemo..idemo, sad je ovde, sad je ovde.. / Miš beli sreću deli /
12 godina
neaktivan
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

Neznam ali je meni na iskon trio paketu sa standardinh 5 mbps kad je tv bio ugašen išlo do 7.5 mbps :D
Možda mi sad još povečaju brzine xD 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskonov izbor: TV ili Internet?

Moram priznati da mi nije jasna logika ovog poteza.

 

Pretpostavljam da tako žele smanjiti troškove servera pošto programe streamaju lokalno, sve unutar svoje mreže.

 

S druge strane veće brzine d/l omogućavaju veći downolad sa neta što bi im trebalo dodatno opteretiti mrežu, pogotovo što je danas dosta video sadržaja koji su ipak zahtjevni.

 

Ja sam prije imao 10 mbita i youtube mi je išao bez problema na 720p. Sada sam na 4 mbita i nema šanse da ulovi 720p čak ni kada je to samo formalno 720p.

 

Bilo kako bilo, ja odlučio preći na Amis, "na papiru" dobar IPTV, snimalica, timeshift i brzina koliko parica može podnjeti (a moja je izmjerena na 19 mbita) za 269 kn/mj.

 

Kod Hitler-coma bi to koštalo valjda 600-700 kn.

A da ne govorim o egzibicijama sa izbacivanjem programa iz paketa.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice