Isporuke all-in-one računala će u 2015. godini pas

poruka: 5
|
čitano: 1.031
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isporuke all-in-one računala će u 2015. godini pas".
12 godina
offline
Isporuke all-in-one računala će u 2015. godini pas
Čudi me kako je slaba potražnja kada je kao rješenje jako elegantno. Baš za Božić planiram kupiti all-in-one. Samo ne mogu naći nigdje da ima DVB-T2 ugrađen. Bilo bi jako zgodno po potrebi ga koristiti kao dodatni TV.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Isporuke all-in-one računala će u 2015. godini pas

Toliko ljudi ganja laptope da im budu na stolu cijelo vrijeme, a ovo je zilijun puta bolja varijanta.

Ako već izbjegavam "kutiju" barem želim pošteni ekran ispred sebe.

mag.iur.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isporuke all-in-one računala će u 2015. godini

I jedno i drugo stoji na stolu, to ak je kutija negdje pod stolom ili nešto koga briga? Pogotovo kad je all in one kojeg svi zele (iMac) uzasno, uzasno skup. Pa neka mi netko objasni zašto uzet all in one kad za manje novaca dobijem računalo koje je jednako prikovano za stol samo što je bolji hardware. 

 

Laptope mozes nosit okolo i ima ih jeftinih i zato se kupuju. Izbjegneš kao "kutiju" i to platiš više novaca, a ionak si za stolom. Osim estetike what is the point za kucnog korisnika?

16 godina
offline
Re: Isporuke all-in-one računala će u 2015. godini
mislav_01 kaže...

Izbjegneš kao "kutiju" i to platiš više novaca, a ionak si za stolom. Osim estetike what is the point za kucnog korisnika?

To u pravilu ni nije za kućnog korisnika.

AiO je super rješenje za firme.

8 godina
offline
Re: Isporuke all-in-one računala će u 2015. godini
Zato jer sam za 4500 kn dobio 23 inca monitor, i3, 1tb, 6gb, original win 8.1, lenovo aio.
WL tipkovnica i mis

Kupujuci zasebno komponente nisam mogao sloziti takvu konfiguraciju, ako netko moze - svaka cast.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice