Isprobali smo Huawei P8

poruka: 39
|
čitano: 49.203
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Huawei P8".
16 godina
offline
Isprobali smo Huawei P8

Boze sacuvaj, sto se svi furaju na Apple. 

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Isprobali smo Huawei P8

to je otprilike neki bestbuy, uz lg flagshipe.. gledajuci ulozeno/dobiveno

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Adin kaže...

Boze sacuvaj, sto se svi furaju na Apple. 

 Zašto Bože sačuvaj? Pa što se mobitela tiče postoji samo jedan pravac dizajna a Apple je tu ispred svih. Dizajnerski jedan od najlijepših mobitela je (meni osobno) 4 i 4s. Nema tu puno mudrovanja više. Sve materijale su manje-više svi isprobali, drugačije od četvrtastog oblika ne ide više (hint 3650, n-gage, 7600...), sad je samo pitanje CPU/GPU, ekran i baterija, dizajnersk ije sad to sve samo finiš. Ne, nisam Apple fanboy, dapače koristim Nokia/Microsoft uređaje ali Apple dizajn je u samom vrhu i ne čudi me da ga kopiraju.

Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 19:53 (dark_wizz).
13 godina
offline
Isprobali smo Huawei P8
Kako može ekran zauzimati 78% površine ako je visok 145mm? G2 ima istu dijagonalu, visok 138.5 i zauzima 76%...
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
zuper kaže...
Kako može ekran zauzimati 78% površine ako je visok 145mm? G2 ima istu dijagonalu, visok 138.5 i zauzima 76%...

 Ma nešto su zayebali, GSMArena kaže "~71.4% screen-to-body ratio"

Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8

Misliš Nokiu L925 :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Adin kaže...

Boze sacuvaj, sto se svi furaju na Apple. 

 Misliš Nokia Lumiu 925 :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Adin kaže...

Boze sacuvaj, sto se svi furaju na Apple. 

Slažem se, ali Apple izgleda najlošije od svih koji su mu slični.

9 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei P8

Pa ovo ni približno nije bet buy, sjetim se odmah nekoliko telefona koji su jeftiniji a nude više. Sam čipset ne obećava ništa posebno. Sada koliko vidim već se može nabaviti LGg3 za 350€ a može se nabaviti ZenPhone 2 s 4 gige rama i intelom inside za otprilike isto toliko. Prvi ima i bolji ekran a ovaj drugi je isto full  HD kao i ovaj kinez. Moraš biti gadno neinformiran da bi kupio 16 GB verziju za 500€. Otišli su minimalno 150€ iznad cijene, kinezi su nešto jako zabrijali.

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei P8

ovaj zenfone 2 navodno ima jako loš fotić 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei P8

ne kaže se selfie kamera, nego prednja kamera, koja između ostalog služi i za slikanje selfija

There is no place like 127.0.0.1
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Neeee, kaže se sebić-kamera :-)
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei P8

Evo i prva recenzija http://mob.hr/huawei-p8-recenzija/

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei P8

Pozdrav, zanima me da li tko koristi Huawei P8 Lite i kakva su iskustva s tim mobitelom? Prodao sam svoj P6 s kojim sam bio jako zadovoljan, a cijena P8 Lite-a mi se cini vrlo prihvatljiva (ulozeno/dobivano). Pogledao sam nekoliko recenzija po raznim portalima i nisam primjetio nikakav veci problem/zamjerku, ali me zanima misljenje iz prve ruke. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Huawei P8

Poštovani ..

ovih dana sam kupio p8 misleči da je dual sim( nano) ali nikako nemogu staviti drugu sim( nano ) karticu..molim pomoć

ANTOLOVIĆ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
stiv 24 kaže...

Poštovani ..

ovih dana sam kupio p8 misleči da je dual sim( nano) ali nikako nemogu staviti drugu sim( nano ) karticu..molim pomoć

 Isti problem kod mene s P8 lite. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8

Što misliš pod "ne možeš" staviti drugi sim, fizički ili ti softver na telefonu ne podržava rad s dvije kartice.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2015 15:09 (Neba).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Neba kaže...

Što misliš pod "ne možeš" staviti drugi sim, fizički ili ti softver na telefonu ne podržava rad s dvije kartice.

 Fizicki se moze, ali softver uopce ne prepoznaje drugu karticu niti nema nikakvih postavki za drugu karticu. Znaci, apsolutno nikakve naznake da je mobitel dual SIM. 
 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8

Pretpostavljam da ste uređaj uzeli u T-com ponudi, software davatelja usluga nema tu opciju.

Treba uređaj ažurirati s ALE-L21V100R001C432B046b  tada uređaj "postaje" dual sim. ( svi uređaji koji su izašli iz tvornice ALE-L21 su dual sim ready )

Slika u prilogu je moj uređaja koji je iz T-com ponude na kom je odrađena navedena radnja, software je tvornički i treba ga potražiti na stranicama Huawei-a. ( naravno i dalje stoji da sve što radite radite na svoju odgovornost )

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Neba kaže...

Pretpostavljam da ste uređaj uzeli u T-com ponudi, software davatelja usluga nema tu opciju.

Treba uređaj ažurirati s ALE-L21V100R001C432B046b  tada uređaj "postaje" dual sim. ( svi uređaji koji su izašli iz tvornice ALE-L21 su dual sim ready )

Slika u prilogu je moj uređaja koji je iz T-com ponude na kom je odrađena navedena radnja, software je tvornički i treba ga potražiti na stranicama Huawei-a. ( naravno i dalje stoji da sve što radite radite na svoju odgovornost )

 Mozes poslat link od softwarea? Mislim da bi mozda u servisu napravili to ako im posaljem mob i velim da ne prepoznaje drugi sim? 

 

EDIT: Ako se ažuriranje nalazi na službenim Huawei stranicama onda se ažuriranjem ne gubi garancija ili? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2015 20:41 (Zhaba).
15 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Huawei P8

Ima li kod nas igdje kupiti ovaj mobitel, ali da je iz slobodne prodaje i s normalnom garancijom? Jedino pronalazim u T-comu (tarife mi ne pašu) ili u nekim sumnjivim webshopovima koji prodaju uređaje brandirane na strane operatere.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
MrBlc kaže...

Ima li kod nas igdje kupiti ovaj mobitel, ali da je iz slobodne prodaje i s normalnom garancijom? Jedino pronalazim u T-comu (tarife mi ne pašu) ili u nekim sumnjivim webshopovima koji prodaju uređaje brandirane na strane operatere.

 P8 ili P8 lite?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8

P8. Lite je dostupan u dosta dučana, ali P8 je bio sam u nekom TIA shopu koji uvozi brandirane uređaje iz EU.

 

Sad vidim da je došao P8 i u neutrina.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8

Huawei P8 Lite, datoteka je veličine 1,39 Gb sadrži dva direktorija i word dokument s uputama.

 

http://consumer.huawei.com/at/support/downloads/index.htm

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Neba kaže...

Huawei P8 Lite, datoteka je veličine 1,39 Gb sadrži dva direktorija i word dokument s uputama.

 

http://consumer.huawei.com/at/support/downloads/index.htm

 Instalacijom tog ažuriranja se valjda ne gubi garancija ako je sa službne stranice? I normalno ostaje hrvatski meni kao kod tebe?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Neba kaže...

Huawei P8 Lite, datoteka je veličine 1,39 Gb sadrži dva direktorija i word dokument s uputama.

 

http://consumer.huawei.com/at/support/downloads/index.htm

Ljudi, nemojte tu stavljati linkove na software za P8 Lite. Radi se o potpuno različitim uređajima i nekoga bi moglo izluditi ako ne skuži da ovo nije za P8. Otvorite novu temu za lite.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Kakva je baterija na hawei p8 lite
8 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Zanima me kakva je baterija vama na huawei p8 lite.
Hvalaa :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
Da li se još nekome dešava da mu na traci za obaveštenja, na huawei p8 lite, ne izlaze obaveštenja o prospelim porukama ili propuštenim pozivima sa vibera? Da li je to do podešavanja telefona, do vibera ili nešto treće?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Huawei P8
U postavkama probaj naci zasticene aplikacije..i tu ukljuci viber kao zasticen i trebalo bi raditi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice