Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba Sat

poruka: 6
|
čitano: 1.981
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba Sat".
15 godina
offline
Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba Sat

ok, možda To i shiba ali, kolega, dajte si pregledajte tekst prije slanja na portal. tipfelera k'o u priči. nigdje ne gori s objavom, stigne se ispraviti. ovako zbilja bode oči. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba Sat

https://hacheck.tel.fer.hr

 

 

iOS Developer
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2015 17:47 (XXBic).
 
7 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba Sat

Čovjek se potrudi da dobijete vijest s lica mjesta i prije ikoga drugog, a vi se uhvatili za par tipfelera, koji su već ispravljeni... pa nemojte tak 

Selling doors, door to door.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba
Davor kaže...

Čovjek se potrudi da dobijete vijest s lica mjesta i prije ikoga drugog, a vi se uhvatili za par tipfelera, koji su već ispravljeni... pa nemojte tak 

 Yeah! What he said! :)

drpetric
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2015 0:33 (drpetric).
10 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba Sat

Zanimljivo...zanimljivo.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Isprobali smo prvo 12,5" 4K računalo - Toshiba Sat

Super izgleda i siguran sam da s tim hardwareom "leti". Ali ako se mene pita, hibridi s dijagonalom ekrana ispod 13'' bi primarno trebali biti u izvedbi tableta.

Znači na način da je sav hardware u kućištu s ekranom, a da se tipkovnica spaja kao dock. Jer kada se uređaj koristi kao tablet sigurno je puno ugodnije kada je tanji za pola cm i lakši za pola kg, što su otprilike gabariti tipkovnice.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice