Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

poruka: 84
|
čitano: 17.880
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S 4".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
dakle na papiru bolji
u praksi nista novo
14 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
Mitsuoka kaže...

-.-' Galaxy S4 u jednom trenutku ima najviše operativne 4 jezgre.

Naravno, u praksi je to 4 jezgreni procesor, al ako su rezultati tocni, porazavajuce je za samsung jer pokazuje da je njihov in-house procesor sporiji od snapdragona. Jedino ga izvuc moze potrosnja baterije, ako ni tu nije bolji onda je to gadan fail i opet cemo dobit losiju varijantu moba.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
ansha kaže...
Mitsuoka kaže...

-.-' Galaxy S4 u jednom trenutku ima najviše operativne 4 jezgre.

Naravno, u praksi je to 4 jezgreni procesor, al ako su rezultati tocni, porazavajuce je za samsung jer pokazuje da je njihov in-house procesor sporiji od snapdragona. Jedino ga izvuc moze potrosnja baterije, ako ni tu nije bolji onda je to gadan fail i opet cemo dobit losiju varijantu moba.

Ne moraš meni to ništa objašnjavat, ali kad pogledaš nadporuka, skužio bi kontekst moje tvrdnje.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
ansha kaže...
logik kaže...

T3, Cnet, Engadget ga nazivaju sa: Killer Specs, New era of smartphones...

 

A ova 3 sitea su uvijek bil pro-iPhone orijentirana. Pogotovo Cnet. Ako ga oni tako nazivaju onda stvarno...

 

BTW

Drazene - Sony ima shitex optiku?

Bilo bi bolje da ima Schneider Kreuznach ko Samsung fotići, ali... skupo.

Zbog svog neznanja engleskog (ili namjerno?) obmanjujes ljude.

 

Otvorim prvo cnet, i da, spominje se "new era", ali kako:

 

If you're looking for Samsung's new Galaxy S4 to define a novel new era of smartphone greatness, it's time to temper your expectations. 

 

Kaze zapravo da si oni koji ocekuju novu eru smartphonea primire ocekivanja. Sasvim suprotno od onog sta ti kazes.

 

Ajmo dalje, Engadget:

 

You say you want a revolution? Too bad, because this Galaxy smartphone update is just that... an update. Samsung's newly unveiled Galaxy S 4 is an incremental step up, an evolution less "inspired by nature" and more by last year's GS III.

 

To je uvodna recenica i nekako mi promice primjetiti u njoj to odusevljenje koje ti iscitavas. Kazu da je samo update lanjskog gs3 i njime inspiriran..

 

Dalje mi se ne da citat ni trazit jer ocito ne razumijes engleski ili ne citas s razumijevanjem...

 

 

Pa Engadget je spominja te dvije rečenice koje sam dao. Nikog ne obmanjujem, a znanje engleskog mi je savršeno.

Samo što ima milijun članaka od raznih novinara koji svaki ima svoje mišljenje.

 

A što je inače S4 nego update S3? Ne kužim kaj je tko hito...

 

BTW Mislim da smo već skužili da ne može bolje od tog Snapdragona što se brzine tiče jer - se više stvarno ne vidi razlika. Zato Samsung nije ni spominjao procesor u prezentaciji, nego adute - ekran, nove mogućnosti i softver, accesories, kamera, 4G LTE, senzori.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 12:56 (logik).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
ansha kaže...
Mitsuoka kaže...

-.-' Galaxy S4 u jednom trenutku ima najviše operativne 4 jezgre.

Naravno, u praksi je to 4 jezgreni procesor, al ako su rezultati tocni, porazavajuce je za samsung jer pokazuje da je njihov in-house procesor sporiji od snapdragona. Jedino ga izvuc moze potrosnja baterije, ako ni tu nije bolji onda je to gadan fail i opet cemo dobit losiju varijantu moba.

ma totalni promasaj s tim procesorom... u praksi sporiji od Qualcoma, a sigurno je skuplji ...

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

  Tesko je radit neku statistiku, ali cinjenica je da koga god ja znam da ima smartphone, u pravilu ima i silikonski "kondom" preko njega. Tak da je materijal straznjeg poklopca relativna stvar.

- meni bi osobno S4 bio ljepsi da je vise coskast, tipa xperia z 
- i jos uvijek cekam dan kad ce predstaviti smartphone s androidom koji ima vrhunsku kameru sa xsenon bljeskalicom i nek bude debeli centimatar i pol ak treba...

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

Ma to je totalno svejedno, procesori su ionako jaki, pa tih 100 bodova u benchevima ne znači puno. Isto tako, tu je činjenica da Sammy upotrebljava i Snapdragon za S4, druga je stvar što taj neće doći kod nas. A sad jel skuplji procesor, ne znam, ali tebi to ništa ne znači jer će cijena bit ista bio to jedan ili drugi procesor, a ako je potonji dosta skuplji, to samo znači da će korporacija manje zaradit na tvome primjerku uređaja.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

Ja čekam "službene" rezultate, a ne ove sa probnih uređaja. A valjda i vi znate, sintetika nije baš mjerodavan pokazatelj realnih performansi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 13:02 (ScorpiusCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

Ovak, prvo da se izjasnim da sam naklonjen iPhone-u i iz mog pogleda je najbolji mobilni uređaj. Postoji više razloga zašto je tome tako, ali sad kada bih ih počeo nabrajati predugo bi trajalo. Reći ću samo kratko da je najveća prednost iPhone-a u odnosu na konkurenciju ta što Apple proizvodi iOS koji je optimiziran i ispeglan kako bi radio što bolje na poznatom hardveru (ukupno različitih 6 mobitela ako ne računamo tablete). Isto tako velika prednost je što postoji podrška za starije uređaje u smislu kompatibilnosti sa najnovijim OS-om, pa tako jedan iPhone 3gs star već sada 4 godine najnormalnije se upgrade-a na iOS 6 i radi savršeno, što nije ni približno slučaj s proizvođačima android telefona. Što se tiče same izrade i kvalitete uređaja na dodir tu se jedino HTC jako približio Apple-u.

 

Međutim, iako zagovornik iPhone-a volim pratiti događanja na Android sceni, pa sam tako jučer pogledao prezentaciju novog SGS 4. Sama prezentacija me oduševila i moram priznati da je bila na razini Apple-ovih prezentacija iPhone-a, međutim sam uređaj me nije oduševio, a nisam niti očekivao ništa više od jednog Samsung proizvoda. Ako ću biti potpuno iskren, kada bih morao kupiti jedan Android telefon Samsung bi bio zadnji odabir (nažalost posjedujem poslovni mobitel dotičnog proizvođača, makar ne sudim po tom uređaju ništa jer je moje mišljenje o Samsungu bilo i prije isto), a HTC vjerojatno prvi. Kod Samsunga mi se ne sviđa što nije proizveden iz jednog komada, nego je načinjen od najjeftinije moguće plastike, dizajnerski je daleko iza konkurencije, pretjeruju s veličinom, njihovo sučelje je po meni jedno od najlošijih, hvale se nevjerojatnom količinom nebitnih stvari kao što je npr. ovo slikanje s obje kamere odjednom :S Isto tako, pretjeruju s hardverom, dakle 8 jezgri u jednom uređaju koji je pogonjen Android OS-om jednostavno je besmisleno jer tih 8 jezgri android nezna iskoristiti i to je samo marketinški trik. Ugavnom, smatram da je ovo mrtva utrka između Sony-a, Samsunga, HTC-a i sl. u kojoj Apple neće niti sudjelovati što su pokazali iPhone-om 5 kada su izbacili mobitel s ekranom od 4 inča, dok su tada njegovi konkurenti S3 i HTC ONE X imali ekrane preko 4,7 inča.

16 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

Što se izgleda tiče, naah. Naravno, Sony i HTC su mogli napraviti potpuno novi i dizajnerski različit mobitel od prethodnika, a Samsung je morao 'reciklirati'. Više je novoga donio iPhone 5 u odnosu na 4s nego sad SGS 4 u odnosu na SGS 3, što je za svaku kritiku. Pa bar da nisu izgledom kopirali S3, ali nee.

Uglavnom, totalno sam razočaran, jer sam se nadao i očekivao da će po svim aspektima nadmašiti sve ostale flagshipove(nadao sam se zamjeni za trenutni HOX), a sad će na kraju možda ispasti da neće biti najbolji niti tamo gdje su uvijek bili, u CPU i GPU snazi. Znam, ovo je nebitno, razlika je mala jer što može jedan može i drugi, ali opet..

btw. Ajme meni sramote, predstavljao se novi SGS, i to u New Yorku, a Petric nije bio tamo. {#}

Al nema veze, sinoć smo vidjeli da se ionako nije imalo nešto puno za vidjet. {#}

 

btw. 2. Fanscinantno je koliko vas nije skužilo ovo sa 8 jezgri. Mob ima 4 jake i 4 slabe jezgre. Znači kad chilla koristi ove slabe i troši manje baterije, a kad zatreba snage ugasi slabe i koristi ove 4 jake. Nikakva znanstvena fantastika.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 13:34 (Penryn).
Moj PC  
4 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

A sto ste se raspisali oko gluposti,  pravo mi licite na apple fanboye... imam SGS2 i ne kanim ga mijenjati dok ne vidim da nesto ne mogu da pokrenem a treba mi za moj redovan rad na smartfonu...

 

 
5 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
logik kaže...

Pa Engadget je spominja te dvije rečenice koje sam dao. Nikog ne obmanjujem, a znanje engleskog mi je savršeno.

Samo što ima milijun članaka od raznih novinara koji svaki ima svoje mišljenje.

 

A što je inače S4 nego update S3? Ne kužim kaj je tko hito...

 

BTW Mislim da smo već skužili da ne može bolje od tog Snapdragona što se brzine tiče jer - se više stvarno ne vidi razlika. Zato Samsung nije ni spominjao procesor u prezentaciji, nego adute - ekran, nove mogućnosti i softver, accesories, kamera, 4G LTE, senzori.

Nemoj se sad izvlacit. Napisao si da ga predstavljaju kao novu eru smartphonea, a jedino gdje spominju "novu eru" je na cnetu i to u recenici koja kaze da oni koji od s4 ocekuju novu eru smartphonea trebaju smirit ocekivanja. 

 

Dakle njihovu izjavu si u potpunosti izvrnuo naopako, sad mi logicaru reci, dal si to napravio namjerno da promoviras brand ciji si fanboy ili slucajno jer nisi razumio sta se zeli reci?

13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
Komentari isti ko i lani....Samo su brojevi mijenjani, a negdje X-evi maknuti. Prije S3 sam imao S2 i bio sam skeptičan glede S3, ali S3 je za koplje bolji od S2. Puno bolji i precizniji ST, ugodniji je za rad...nije mi žao ni lipe!

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-iii-rasprava/149052.aspx

Miro
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

Glavna evolucija na sadašnje modele se odnosi na fullHD ekran. I uzimajući to u obzir najveći dio ocjene sveukupnog dojma zaslužuje ekran. I tu mislim da će nadmašiti konkurenciju.

 

Ovaj dio komentara o ''ružnoći'', mobitel nije ružan ali nije ni nešto posebno lijep. A to što će te vi, modni mačci, slagati mobitel po vašoj tašni to je vaša stvar. Za jako lijepi mobitel uzmite iPhone 5 i mašite s njime da svi vide kako imate lijep mobitel.

A complex man drawn off of simplicity.
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

 

 

 

 

Zbog ljubavi prema Sense-u odbarao bih HTC One, no realno mislim da je situacija jednaka prošlogodišnjoj kada S3 isto nije previše oduševio dizajnom, a opet je dominirao Android tržištem. 

 

 

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
11 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

Ajme majko. Ovaj forum polagano postaje poput inedksa.

 

IP5, SGS4, XperiaZ, ili HTC ONE.  Svi su predobri uređaji i točka. Hebote pa bio bi presretan s itijednim od njih. Čitajući dobar dio ovih komentara čovjek bi rekao da svi imate previše love i tražite dlake u jaju. Ja o posjedovanju bilo kojeg od ovih telefona mogu samo sanjati. Jebote ne sjećam se kad sam utočio više od 100 kn goriva odjednom.

Moj PC  
7 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
Penryn kaže...

Što se izgleda tiče, naah. Naravno, Sony i HTC su mogli napraviti potpuno novi i dizajnerski različit mobitel od prethodnika, a Samsung je morao 'reciklirati'. Više je novoga donio iPhone 5 u odnosu na 4s nego sad SGS 4 u odnosu na SGS 3, što je za svaku kritiku. Pa bar da nisu izgledom kopirali S3, ali nee.

Uglavnom, totalno sam razočaran, jer sam se nadao i očekivao da će po svim aspektima nadmašiti sve ostale flagshipove(nadao sam se zamjeni za trenutni HOX), a sad će na kraju možda ispasti da neće biti najbolji niti tamo gdje su uvijek bili, u CPU i GPU snazi. Znam, ovo je nebitno, razlika je mala jer što može jedan može i drugi, ali opet..

btw. Ajme meni sramote, predstavljao se novi SGS, i to u New Yorku, a Petric nije bio tamo. {#}

Al nema veze, sinoć smo vidjeli da se ionako nije imalo nešto puno za vidjet. {#}

 

btw. 2. Fanscinantno je koliko vas nije skužilo ovo sa 8 jezgri. Mob ima 4 jake i 4 slabe jezgre. Znači kad chilla koristi ove slabe i troši manje baterije, a kad zatreba snage ugasi slabe i koristi ove 4 jake. Nikakva znanstvena fantastika.

a sto je to donio vise

jedan red ikona

daj molim te

12 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
KRISTIJANJE kaže...

Ajme majko. Ovaj forum polagano postaje poput inedksa.

 

IP5, SGS4, XperiaZ, ili HTC ONE.  Svi su predobri uređaji i točka. Hebote pa bio bi presretan s itijednim od njih. Čitajući dobar dio ovih komentara čovjek bi rekao da svi imate previše love i tražite dlake u jaju. Ja o posjedovanju bilo kojeg od ovih telefona mogu samo sanjati. Jebote ne sjećam se kad sam utočio više od 100 kn goriva odjednom.

najvise ti seru oni koji ga nebi kupili da je ne znam kak dobar

http://revohd.blogspot.com/
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
Pentium100 kaže...

  i jos uvijek cekam dan kad ce predstaviti smartphone s androidom koji ima vrhunsku kameru sa xsenon bljeskalicom i nek bude debeli centimatar i pol ak treba...

Da to čekaš, onda bi vjerojatno znao da na tržištu već postoji Samsung Galaxy Camera.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
DamageHigh kaže...
Pentium100 kaže...

  i jos uvijek cekam dan kad ce predstaviti smartphone s androidom koji ima vrhunsku kameru sa xsenon bljeskalicom i nek bude debeli centimatar i pol ak treba...

Da to čekaš, onda bi vjerojatno znao da na tržištu već postoji Samsung Galaxy Camera.

to nije mobitel, a razlog zasto nije mobitel je jer s njega nemres zvati a ipak je to jedna od glavnih funkcija mobitela, to je fotoaparat te usto i nije neki fotic jer ga jedna nokia 808 opere.

16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S 4

Kao netko tko upravo narucuje 60 uredaja moram naglasiti da S4 nece nikada uci u izbor. Jednostavno, iako se ukusi razlikuju, imho za poslovnu upotrebu S3/S4 izgledaju preplasticno. Tu HTC One pobjeduje. IMO nezgodno je sto vecina danasnjih uredaja vise naginje na multimedijalnu, a ne korisnicku stranu. Sto ce mi ekstra veliki ekran, milijarda boja, pun klinac jezgri, ako trebam kopati po imeniku da nadem neciji broj?

 

Takoder, trpanje kila u dzep bas nije evolucijski. Mogli smo onda i dalje ostati na GA628...

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 20:07 (kilkenny).
 
2 7 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
pai in the ass kaže...
Komentari isti ko i lani....Samo su brojevi mijenjani, a negdje X-evi maknuti. Prije S3 sam imao S2 i bio sam skeptičan glede S3, ali S3 je za koplje bolji od S2. Puno bolji i precizniji ST, ugodniji je za rad...nije mi žao ni lipe!

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-iii-rasprava/149052.aspx

S ovim se slažem. Mislim da će isti efekt biti i ove godine sa S4. Sve to izgleda kao S3, samo nešto malo bolje, ali jednom kad se isproba bit će potpuno novo i bolje iskustvo od S3.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
Penryn kaže...

Što se izgleda tiče, naah. Naravno, Sony i HTC su mogli napraviti potpuno novi i dizajnerski različit mobitel od prethodnika, a Samsung je morao 'reciklirati'. Više je novoga donio iPhone 5 u odnosu na 4s nego sad SGS 4 u odnosu na SGS 3, što je za svaku kritiku. Pa bar da nisu izgledom kopirali S3, ali nee.

Uglavnom, totalno sam razočaran, jer sam se nadao i očekivao da će po svim aspektima nadmašiti sve ostale flagshipove(nadao sam se zamjeni za trenutni HOX), a sad će na kraju možda ispasti da neće biti najbolji niti tamo gdje su uvijek bili, u CPU i GPU snazi. Znam, ovo je nebitno, razlika je mala jer što može jedan može i drugi, ali opet..

btw. Ajme meni sramote, predstavljao se novi SGS, i to u New Yorku, a Petric nije bio tamo. {#}

Al nema veze, sinoć smo vidjeli da se ionako nije imalo nešto puno za vidjet. {#}

 

btw. 2. Fanscinantno je koliko vas nije skužilo ovo sa 8 jezgri. Mob ima 4 jake i 4 slabe jezgre. Znači kad chilla koristi ove slabe i troši manje baterije, a kad zatreba snage ugasi slabe i koristi ove 4 jake. Nikakva znanstvena fantastika.

big.LITTLE ARMova tehnologija.

Takodjer Exynos 5 Octa prvi ima podrsku za vece rezolucije i USB 3.0 te navodno donosi bolje 3d performanse.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S 4
ansha kaže...
logik kaže...

Pa Engadget je spominja te dvije rečenice koje sam dao. Nikog ne obmanjujem, a znanje engleskog mi je savršeno.

Samo što ima milijun članaka od raznih novinara koji svaki ima svoje mišljenje.

 

A što je inače S4 nego update S3? Ne kužim kaj je tko hito...

 

BTW Mislim da smo već skužili da ne može bolje od tog Snapdragona što se brzine tiče jer - se više stvarno ne vidi razlika. Zato Samsung nije ni spominjao procesor u prezentaciji, nego adute - ekran, nove mogućnosti i softver, accesories, kamera, 4G LTE, senzori.

Nemoj se sad izvlacit. Napisao si da ga predstavljaju kao novu eru smartphonea, a jedino gdje spominju "novu eru" je na cnetu i to u recenici koja kaze da oni koji od s4 ocekuju novu eru smartphonea trebaju smirit ocekivanja. 

 

Dakle njihovu izjavu si u potpunosti izvrnuo naopako, sad mi logicaru reci, dal si to napravio namjerno da promoviras brand ciji si fanboy ili slucajno jer nisi razumio sta se zeli reci?

Ako je tome tako uistinu! Onda ocito sam krivo procitao recenicu.

Zao mi je sto mislis da sam potplativ ili to radim besplatno kao ti, ali ne... Samsung je moj najdrazi brend, ali drzim crtu objektivnosti ipak za razliku od nekih. 

Cinjenice jesu da je na kraju dana trenutno najbolji izbor. Cinjenica je da plastika ne izgleda najbolje, ali se najbolje ponasa. Cinjenica je da je moguce napraviti metalan poklopac s izmjenjivom baterijom kao na Wave 3 te nas HTC i Nokia mazu na debelo kako bi vise zaradili.

Cinjenica je da vecina ovih stvari nikome ne treba iako ja veliku vecinu funkcija svog Notea koristim jer sam power user.

Cinjenica je da je show bio dobar ali stvarno jako cudan. Za ovo procitaj The Verge.

Cinjenica je da je potraznja za S4 40% veca od one za S3 u UK pa se vidi da tek nesto bolji mobitel s mnogo vecim marketingom ostale zdere.

 

I dakle jos jednom dragi druze Ansha, ISPRICAVAM se svima koji su nasjeli na moje lazi koje si duboko istrazio i na mene kao pravi fanboj potrosio pola sata. Nadam se da necu na goli otok..

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 23:29 (logik).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice