Isprobali smo Samsung Galaxy S III

poruka: 247
|
čitano: 29.395
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S III".
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
SupremeCommander kaže...

Ako planiras bacati mob. po betonu, onda kupis dummyphone za 100kn, a ne smartphone od 5k+. 

 

Ovo si krivo izvukao iz kontekta.

 

Namjera testiranja je bila, slučajni pad na pod!

 

Dakle telefoniraš u hodu, netko te trkne i mobitel tras po betonu...

13 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Vash kaže...

Svaka čast na performansama, ali stvarno mi nije jasno tko bi htio tegliti okolo tu plastičnu ciglu.

 

Em je plastičan (svi Samsung mobiteli mi izgledaju očajno jeftino zbog te retardirane tanke plastikice koju koriste, možda i je čvrsta, ali svejedno odaje dojam nečeg jeftinog i krhkog), em je toliko velik da moraš kupiti torbu da bi ga nosio okolo, pa to bi trebao biti mobitel, a ne tablet.

 

Što se mene tiče proizvođači su zastranili sa ovim natjecanjem u veličini ekrana. Mobitel koji ne stane u gotovo svaki đep gubi svoj smisao.

Iskreno ne bih nikada uzeo ništa veće od Sensationa, a i on je po meni prevelik.

Trenutno imam wildfirea i po veličini mi je idealan, trajanje baterije je 2-3 puta bolje nego na ostalim velikim smartphoneima, jedino što ga pati su performanse.

Da strpaju hardwer iz S3/S2 ili ONE X/S-a u mobitel veličine wildfirea to bih kupio odmah.

 

A sto bi ti, da bude od zlata i da ti traje do smrti? Pa ionako ce ti za godinu-dvi dop**diti i baciti ces ga i uzeti novog - boljeg ( i s jos vecim ekranom :D). Tako to danas ide. Bas me brige je li od plastike ili nije. Pa necu ga u grob poniti. I dizajn... Pa nisi modni mačak da ti je to najbitnija stvar u životu.

12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Gdje ovaj svijet vodi... čisto me strah i pomisliti na budućnost, a kamoli nešto drugo.{#}

 

Svaki proizvod ima svoga kupca, to je tako i tako će i biti.{#}

Tony Soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Ja imam i9000, letio mi je u zid jednom, pola sata sam tražio bateriju jer je odletila na drugi kraj sobe. To je bilo prije par mjeseci i još me služi. Plastika je, pa što onda? Ionako 90% ljudi svoje mobitele drži u nečemu (maskica, torbica, što već)
A ako planirate svoj mobitel bacati sa 2-3 kata, uzmite si ovo

.
I zašto dižete taj S2 u nebesa? S2 naspram S1 je donio manje nego S3 naspram S2, i ja si planiram uzeti S3 oko Bozića kada prođe onaj početni cjenovni hype i bude neka pristojna cijena u tarifi 200.

Velik ekran? Izaći će 10 Galaxya sa manjim ekranima, ne morate uzimati ovaj, već uzmete neki sa manjim ekranom i to je to. Ja jedva čekam taj veliki ekran, jer ga ne držim u džepu od traperica.

Ne kažu bezveze "De gustibus non est disputandum" (O ukusima se ne raspavlja).

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Budokai kaže...
Ezio kaže...

 

Tvoja rečenica nema smisla ali u tekstu je niti nema.

Inače "optimalno" znači najbolje u datim okolnostima. Probaj to ubaciti u svoju rečenicu, ali usput prevedi sve ostale riječi jer mnogi ne znaju što znači nvidia, tegra...

 Nisi u pravu.

Dženan je u pravu.

Optimum-lat(najbolje) skup najpovoljnijih uvjeta; najviše što se može postići;vrhunsko dostignuće (Rječnik stranih riječi- Bratoljub Klaić). Druga je stvar što je kod nas puno nepismenih koji "optimalno" svrstavaju u nekakvu sredinu.

 

Inače osobno bih volio imat taj telefon. Imam Galaxy jedinicu, ali tko god kaže; "ja ne bi volio imati trojku" taj mi je malo čudan ili laže sebi. {#}

hahaha, prvi put da je ezio ostao bez teksta! ezio, pa sta ti bi? :D

16 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Zanemarimo fanboy ekipu, ali zanima me postoji li barem jedan vlasnik recimo ip4s koji barem malo zeli imati s3? Bez uvrede, ali samo jedan pogled prema s3 bio je dovoljan da se u sebi samo nasmijem, nista vise.
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Koliko teksta a ne piše koja je rezolucija ekrana, samo koliko video snima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
metak kaže...
Zanemarimo fanboy ekipu, ali zanima me postoji li barem jedan vlasnik recimo ip4s koji barem malo zeli imati s3? Bez uvrede, ali samo jedan pogled prema s3 bio je dovoljan da se u sebi samo nasmijem, nista vise.

Zanimljivo pitanje, no ja bih postavio rađe ovo. Vi ljudi, koji imate 3G, 3GS ili 4, da li bi rađe prešli na S3 ili 4S?
Iako to nije fer pitanje, jer većina ljudi je držala u ruci 4S i igrala se s njim bar nakratko, dokle to ne možemo reći i za S3.

13 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
makopos kaže...

Koliko teksta a ne piše koja je rezolucija ekrana, samo koliko video snima.

Piše ti koja je rozolucija 720p

robimarko@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
metak kaže...
Zanemarimo fanboy ekipu, ali zanima me postoji li barem jedan vlasnik recimo ip4s koji barem malo zeli imati s3? Bez uvrede, ali samo jedan pogled prema s3 bio je dovoljan da se u sebi samo nasmijem, nista vise.

4S je smješna igračkica za curice u usporedbi s ovim gorostasom. :Đ

 

https://www.youtube.com/watch?v=XpHbI0aQO68&

 

/troll off

 

AlterA kaže...

imam ja tablet kod kuce, necu valjda kupovat mobitelj iste velicine. Gledam ove sto imaju SGII izgledaju tako blesavo s tim 4.3 nestane nit u dep a kamoli 4.8' display. Cekam ja iP5 i nadam se da nece imati veci display od 4'.

Oldy kaže...

Ma daj čovječe u kojem džepu ću to furati, fakat pretjeruju,

prije 10-15 godina su trpali malecke ekrančiće sa 2-3 reda a sada opet pretjeruju u drugu krajnost, ne znam sve 5, golf 6 ali ne bih nešto tako baš veliko, blesavo mi je za mobitel, a i pitam se gdje im je kraj sa tim dijagonalama? hoće stati na 82cm? :p

Dobro mislim stvarno, jel vi kad vidite 4.8" morate doći na forum i napisati da je prevelik?! Jel SGS II prevelik? Ovaj je viši 1cm i 4mm širi i odjednom ne može stati u nijedan džep.

 

SGS III - SGS II

Dimensions     136.6 x 70.6 x 8.6 mm     125.3 x 66.1 x 8.5 mm

 

Evo i na videu (1:10):

 

https://www.youtube.com/watch?v=0ovEOdpWLro

 

Vash kaže...

Svaka čast na performansama, ali stvarno mi nije jasno tko bi htio tegliti okolo tu plastičnu ciglu.

 

Em je plastičan (svi Samsung mobiteli mi izgledaju očajno jeftino zbog te retardirane tanke plastikice koju koriste, možda i je čvrsta, ali svejedno odaje dojam nečeg jeftinog i krhkog), em je toliko velik da moraš kupiti torbu da bi ga nosio okolo, pa to bi trebao biti mobitel, a ne tablet.

 

Što se mene tiče proizvođači su zastranili sa ovim natjecanjem u veličini ekrana. Mobitel koji ne stane u gotovo svaki đep gubi svoj smisao.

Iskreno ne bih nikada uzeo ništa veće od Sensationa, a i on je po meni prevelik.

Trenutno imam wildfirea i po veličini mi je idealan, trajanje baterije je 2-3 puta bolje nego na ostalim velikim smartphoneima, jedino što ga pati su performanse.

Da strpaju hardwer iz S3/S2 ili ONE X/S-a u mobitel veličine wildfirea to bih kupio odmah.

Isto vrijedi i za tebe, Sensation je gotovo istih dimenzija kao SGS II, a isto tako je gotovo zanemarivo manji od SGS III.

 

Wildfire nema 2-3 bolje trajanje baterije već standardno HTC-ovski užasnu. A što će ti quadcore na ekranu od 3.2"? Za HD videje, browsanje, igranje igri? lol

 

Kupi si Ace Plus onda ili nešto slično.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:18 (Dkc).
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

@Bakaluar: Nisam rekao ništa protiv dizajna, makar meni osobno nije nešto.

Kada dajem 5k kn na mobitel onda taj mobitel treba i ličiti na nešto. Za nešto što ostavlja dojam jeftine, tanke plastike koja bi puknula čim ju ružno pogledaš ne dam više od 500 kn. To je moje osobno mišljenje.

Nisam bogatun ili pijavica koja troši pare od firme na mobitele od 5k kn koje mijenjam kako mi se sprdne. Blago onom tko ima tolko para da svakih godinu do dvoje spiska 5k kn na novi top model.

Mobitel mi treba trajati što duže i dok radi ja ga ne mijenjam.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:16 (Vash).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
I mene živcira što svi kukaju zbog veličine ekrana uvijek.Svi se samo brinu hoće li stati u džep ili neće.A nerazmišljaju da što je ekran veći da je to lakše mob za koristiti.
Koji će ti vrag HD reza na ekranu od 3.5" ili slično
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Kakva je baterija? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Dakle, ako ja dobro shvaćam viđene komentare po netu, ovo je prosječno razmišljanje jednog smartphone korisnika danas:

 

- plastičan je, mora biti aluminij ili ne znam što, jer to je vrlo bitno...to je furka. Kaj će frendovi reć' kad vide da je mobitel, onak, od "nekakve" plastike {#}

- samo 720p ekran? Daj, molim te.

- ekran nije Amoled plus? A u ****, kako ću sada koristiti mobitel na oku? (nebitna je preglednost na otvorenom, recimo)

- 8Mp kamera? Ma daaaaaj, je*ote. Fakat nisu normalni. Kaj da radim sa 8Mp, je*te? (nebitna je kvaliteta, očito)

- ima tipke dole da se iskoristi cijeli ekran? Pa oni nisu normalni

- nije ekran do ruba? Daj, molim te, kakvo s*anje. Neiskoristivo

- Nije prvi u svakom benchmarku i gubi sa 2 frejma negdje? Ma daaaaj, je*ote...glupo mi je onda stavljat na Facebook slike benchmarka uopće

 

 

Ono što je primjetno već dulje vrijeme jest da je smartphone sve samo ne alat za one kojima smartphone treba.

Riječ je očito o kupcima koji jednostavno svršavaju na potpuno nebitne detalje i umjesto da gledaju kako im mobitel izgleda u ruci, daleko bitnije je kako izgleda na stolu u kafiću, a komentari padaju bez da se aparat uopće vidi uživo..kamoli primi u ruku.

 

Kupuje se smartphone zbog tehničkih specifikacija na papiru, bez ikakvog razmišljanja o radu samog uređaja i tako je bitnije ima li 20 jezgri i potpuno nakaradnu rezoluciju od samog rada i softverskih rješenja koje bi trebale olakšati život onima koji trebaju smartphone za nešto više od prese*avanja.

 

Kamera je do nedavno bila u žiži zbivanja i svaka sitnica se uzimala kao minus, sad odjednom postaje gotovo nebitna stvar imati je*enu kameru na smartphoneu

 

Vidim na netu gotovo nula komentara na softverska rješenja...to je sasvim nebitno za jedan smartphone, sve dok izgleda je*eno na stolu. Bitno je samo da li je ovo "iPhone killer" (što god to značilo) i zašto je plastika u pitanju

 

 

Razmišljanje nekoga komu treba funkcionalan smartphone i koji ne drži mobitel na stolu u bircu, niti ga kupuje da fapa na staklo, aluminij ili ne znam što:

 

- čini se da radi odlično

- čini se da je ekran više nego odličan. Zapravo, siguran sam u to, jer koristim Nexus između ostalih modela i da nije niti bolji od toga, riješeno. Gledanje kroz mikroskop prepuštam frikovima.

- kamera djeluje više nego dobra, iako je meni gotovo nebitna (f2.0?)

- ima mSD slot (meni must have)

- mogu izvadit' bateriju (must have, osim ako je baterija tipa Razr MAXX)

- aparat je sve samo ne ružan (ili ja patim od teške deformacije mozga po pitanju estetike), a i da je najružniji na svijetu - zanima me baterija prije svega

- mislim da baterija neće biti dovljna za "pošteni" rad na aparatu i ako imam pravu zamjerku onda je to da sam očekivao nekakvu 2600 mAh bateriju, ali treba vidjeti testove.

 

 

Ako se mobitel pokaže iskoristivim za rad (čitaj: da ga ne punim svako malo), uletjet će u moj džep.

 

Ako baterija nije dovoljno dobra uletjet će Razr MAXX (o ne, loša rezolucija...totalno bezveze, onak) {#}

 

 
23 3 hvala 5
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III

metak kaže...
Zanemarimo fanboy ekipu, ali zanima me postoji li barem jedan vlasnik recimo ip4s koji barem malo zeli imati s3? Bez uvrede, ali samo jedan pogled prema s3 bio je dovoljan da se u sebi samo nasmijem, nista vise.

Imam 4s i (vrlo vjerovatno) ga ne bih mijenjao za S3 (možda na mjesec-dva radi promjene).

Inače sam bivši Android fanboy i još uvijek mislim da je Android bolji OS na papiru.

Probao i S2 i Nexus, možda je do mene, ali u usporedbi s iPhoneom to laga i gotovo. I pixeli su vidljivi na S2 što god tko pričao...

 

Jedino na što sam bio ljubomoran su widgeti, dok nisam JB-ao 4s i stavio iste...obrisao sve nakon 2 sata: nepotrebno i nepregledno.

iOS nije savršen (iako ga JB poboljšava), ali je iz mog iskustva stabilniji, brži i ima bolju podršku.

 

Navijam za Android, ali trenutno dajem iOS-u i iPhoneu prednost.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:26 (death13).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Ziga kaže...
 

Dakle telefoniraš u hodu, netko te trkne i mobitel tras po betonu...

 Kaj ste vi od pekmeta, kak meni nije ispao Iphone u godinu dana?

15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Ajmo se vratit na dizajn. HOX je i dalje najljepsi mobitel na svijetu {#}

 

Imgur nešto šteka

 

 

HOX vs S3 HOX vs S3
HOX vs S3 HOX vs S3
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:29 (berofx).
 
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
eevek kaže...

 

- kamera djeluje više nego dobra, iako je meni gotovo nebitna (f2.0?)

- mislim da baterija neće biti dovljna za "pošteni" rad na aparatu i ako imam pravu zamjerku onda je to da sam očekivao nekakvu 2600 mAh bateriju, ali treba vidjeti testove.

 

Ako se mobitel pokaže iskoristivim za rad (čitaj: da ga ne punim svako malo), uletjet će u moj džep.

 

Ako baterija nije dovoljno dobra uletjet će Razr MAXX (o ne, loša rezolucija...totalno bezveze, onak) {#}

 

Odličan post!

Kamera na SGS-u II je zapravo odlična, recimo bolja je od one u One X-u. Ovo navodno nije isti senzor pa će biti još malo bolja. Tako da ako nekom kamera bitna onda nek cilja na ovaj telefon ili iPhone 4S. Ne znam za Sony-eve ove nove niti sam gledao uopće.

 

Samsung je imao dosta priče oko baterije, ovaj Exynos je dosta energetski efikasan, ali opet je ekran tu najbitniji. Ako je ova tehnologija dospjela u SGS III onda se ne boj za bateriju.

 

Evo za Randoma izašli su iz GL Benchmark testovi:

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:34 (Dkc).
14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

5k kn i plastika koja djeluje krajnje jeftino i slabo (isti osjećaj imaju najjeftiniji i najskuplji samsungovi mobiteli).

 

To je kao da daš pola milje kuna na auto koji ima istu limariju kao i fićo ili trabant.

 

Slažem se da su softver i sve ostalo što si nabrojao itekako bitni. Ali mobiteli su skloni padovima, to je jednostavno tako, i ako već dam 5k kn na mobitel onda želim biti siguran da će izdržati pokoje slučajno ispadanje iz ruke, i da, želim da djeluje robusnije i ekskluzivnije od ostalih jeftinijih modela.

 

Kod recimo SE Xperia Neo V koji košta oko 1700 kn, ima dobru autonomiju, dobar softver i sličnu plastiku kao i Samsung modeli mogu preboljeti plastiku koja ne djeluje nešto posebno uvjerljivo. Za te pare dobiješ odličan komad hardwera i softwera.

Ali kada dam 5k kn onda ipak očekujem prije svega kvalitetu i hardwera i softwera.

 

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:34 (Vash).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
eevek kaže...

Dakle, ako ja dobro shvaćam viđene komentare po netu, ovo je prosječno razmišljanje jednog smartphone korisnika danas:

 

(...)

 

 To je to, pogodio si bit svega.
Dokle ga ja ne budem držao u ruci, i ne vidim testove baterije, ostat ću skeptičan.
A i ljudi koji se žale na dizajn i plastiku, samo govori što je ljudima priritet na njihovom mobitelu (Da im mobitel bude statusni simbol, igračkica za hvalit se prijateljima)
Ja pi izboru mobitela imam par prioriteta: (ne nužno ovim raporedom)
- autonomija baterije (dali je 1500, 2100 ili 2500, svejedno, samo da mi dura)
- ekran (Vidljivost na danjoj sviejtlosti, čistoča ekrana, a veća dijagonala mi je poželja, al ne i nužna)
- količina memorije (Velik interni storage + mogućnost microSDa, ako se zainatim, mogu u njemu imati 128 GB prostora; oduševljen sam zbog toga)

Stvari koje su mi "zadnja rupa na sviralu"
- broj MPa (ne kamera, već broj MP. Otako sam si uzeo Canon EOS 1100D sam te skužio koliko broj MPa može zavarati. To je DSLR koji ima 12 MP, i sa mobitel ima 100MP slika neće mu neće biti ni do gležnja. Važno mi je da mi fotka bude dobra, jer je stvarno smiješno uopće očekivati savšene fotografije sa mobitelom.)
- Broj MHz, GB, jezgri... (Žalim da mi mobitel bude brz, da ne laga a dali je zbog toga zauzeto 400 ili 650 MB RAMa, tako mi svejedno. Kako Rolls-Royce kaže za snagu svojih auta: "dovoljno")
- dizajn (da li ugao savšeno prati zakrivljenost zemaljske kugle, boli me ona stvar. Nek on meni obro leži u ruci, i nek obavlja svoju primarnu zadaću, da bude smartphone, i ja zadovoljan.)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:37 (ScorpiusCRO).
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Master Tino kaže...

Znači 4 jezgre na 1,4 GHz treba Androidu da zoomira i scrolla web stranice bez lagga.

Optimizirano do bola.

Ali vidjeces na videu u drugom članku da ni 4 jezgre na 1.4 GHz mu nisu dovoljne da prebacuje izmedju ekrana bez laga...

14 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Evo,tko voli benchmarke neka baci oko,ako vas više zanima tehnologija testiranja (koji benchmark preferira koji chipset,šta točno znače ove brojke...) imate članak na:

http://www.anandtech.com/show/5810/samsung-galaxy-s-iii-performance-preview

 

Uglavnom,mislim da je napredak u odnosnu na prethodnika a i neke sadašnje flagship modele više nego očit.

Napomena: riječ je o predprodukcijskom modelu SGS III.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 11:44 (DwightSchrute).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
metak kaže...
Zanemarimo fanboy ekipu, ali zanima me postoji li barem jedan vlasnik recimo ip4s koji barem malo zeli imati s3? Bez uvrede, ali samo jedan pogled prema s3 bio je dovoljan da se u sebi samo nasmijem, nista vise.

Stvarno nisam fanboy imam ip4s ,i zeljno sam iscekiva sg3 cisto da zapapri situaciju na trzistu.

Cak sam razmatra i kupovinu sg3 u slucaju da stvarno bude "revolucionaran" i interesantan.

Sg2 ima skladan oblik i linije,dok isto ne mogu rec za sg3(ne izgleda mi kao flagship model tbh)

Podbacili su s dizajnom definitivno.HTC One X npr. izgleda puno bolje,skladnije(imho).

Sad me zanima sta ostatak konkurencije sprema.

Nadam se da ce se prestat natjecat u velicini ekrana,sve preko 4,3 je preglomazno.

 

 

13 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Meni je lijep.. meni ljepši od sgs II

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Budokai kaže...
Ezio kaže...

 

Tvoja rečenica nema smisla ali u tekstu je niti nema.

Inače "optimalno" znači najbolje u datim okolnostima. Probaj to ubaciti u svoju rečenicu, ali usput prevedi sve ostale riječi jer mnogi ne znaju što znači nvidia, tegra...

 Nisi u pravu.

Dženan je u pravu.

Optimum-lat(najbolje) skup najpovoljnijih uvjeta; najviše što se može postići;vrhunsko dostignuće (Rječnik stranih riječi- Bratoljub Klaić). Druga je stvar što je kod nas puno nepismenih koji "optimalno" svrstavaju u nekakvu sredinu.

 

Nisam ni rekao da je optimalno=sredina i to je valjda vidljivo u mojoj rečenici br.2.

Dakle, po običaju, ja jesam u pravu. Čak si i ti u pravu što se kopiranog objašnjenja tiče, ali Dženan nije.

15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S III

Evo još malo infoa o kameri:

 

With Francois' help, I ran voodoo report on the SGS3 and we've obtained a lot of information, including the rear camera CMOS, which is an as of yet unannounced S5C73M3 8 MP BSI sensor. Without getting more information, I can't tell you pixel pitch or optical format, but it's clearly a latest and greatest CMOS that Samsung hasn't even made directly public yet.

 

Kao što sam pisao prethodno nije ista kamera kao u SGS II, a s obzirom da je danas kamera u SGS II među najboljima ova sigurno nije lošija.

 

izvor i kompletni specsi

 

Ukratko: sve unutra state of the art

 

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Vash kaže...

5k kn i plastika koja djeluje krajnje jeftino i slabo (isti osjećaj imaju najjeftiniji i najskuplji samsungovi mobiteli).

 

To je kao da daš pola milje kuna na auto koji ima istu limariju kao i fićo ili trabant.

 

 

Tako je, kada kupujem flagship mobitel po visokoj cijeni očekujem da su i software i hardware izvrsni. Može ta plastika biti mega izdržljiva, meni mobitel ne ispada tako da me to nedira, ali brate tu plastiku furaju i na svojim touchscreen mobitelima od milju kuna... 

 

Meni takva, nekome sitnica, može totalno odbiti od kupnje. To je prva stvar koju uočiš kada uzmeš mobitel u ruke i odmah mi ostavi dojam škrtosti proizvođača koji na svoj najbolji uređaj stavlja tako što.

 

Da su je barem nekako izbrusili ili šta ja znam (nekako mi ova tamna verzija i izgleda kao da ima neki efekt aluminija...)

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III
Ezio kaže...
Budokai kaže...
Ezio kaže...

 

Tvoja rečenica nema smisla ali u tekstu je niti nema.

Inače "optimalno" znači najbolje u datim okolnostima. Probaj to ubaciti u svoju rečenicu, ali usput prevedi sve ostale riječi jer mnogi ne znaju što znači nvidia, tegra...

 Nisi u pravu.

Dženan je u pravu.

Optimum-lat(najbolje) skup najpovoljnijih uvjeta; najviše što se može postići;vrhunsko dostignuće (Rječnik stranih riječi- Bratoljub Klaić). Druga je stvar što je kod nas puno nepismenih koji "optimalno" svrstavaju u nekakvu sredinu.

 

Nisam ni rekao da je optimalno=sredina i to je valjda vidljivo u mojoj rečenici br.2.

Dakle, po običaju, ja jesam u pravu. Čak si i ti u pravu što se kopiranog objašnjenja tiče, ali Dženan nije.

 

Dakle, po običaju, ti nisi u pravu, jer u svojoj drugoj rečenici tumačiš 'optimalno' kao "najbolje u datim okolnostima", što, naravno, nije točno, jer 'optimalno' znači 'apsolutno najbolje', dakle, bez obzira na uvjete. Treba čitati iz pravih izvora i učiti definicije, a ne donositi vlastite zaključke bez dovoljno predznanja.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S III

 

Ne razumijem kako 4.8" može bit prevelik ekran? 

Donekle mogu shvatit osobe sa iznimno malim rukama ( aka žene ), no prosječan muškarac može taj mobitel komotno stavit i u ruku i džep.

 

Ezio kaže...

 

Dakle, po običaju, ja jesam u pravu

 

Bar si ti , po običaju, ikada u pravu.

In the end there will be only ( c )haoss ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 12:42 (Leglo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice