Isprobali smo Samsung Galaxy S6

poruka: 42
|
čitano: 8.202
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S6".
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Izgleda ko da jos nije skinuta folija

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Jel' ja jedini vidim dobro? Radikalni zaokretu dizajnu? Ne vidim po čemu je radikalni, prije bih rekao da rade ono što proizvođači flagshipova trenutno rade - odlično tweakaju smartphoneove. Dodali staklo iza, ono od čega se Apple maknio na sreću, jer je dosta problematično. Mislim, izgleda bolje od 5S, ali radikalno bolje - ne baš.

S6 S6
S5 S5
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
19 0 hvala 0
11 godina
online
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Sve donekle ok, ali ozbocena kamera uzas!!!

Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Dakle Iphone 6 i dalje ostaje najbolji premium mobitel u ponudi !!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
4 34 hvala 0
14 godina
online
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

nije mi bas nesta ljep...nekuzim sta ostavljju onolko mjesta od ekrana do vrha...aj dole imaju tipke al gore su mogli malo snizit... i opcenito vise mi pase dizajn alfe nego ovog....bas kad sam se poradovo da ce bit napokon ljep s nakon sto su izdali alfu ovi ga brate zaseru da nemogu vise

VenAtoR#2231
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Ma koja iJabuka.Da ga i badava dobim nebih ga uzeo.
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Presmijesno je sta su cak i izbocenu kameru kopirali od 6ce...hahaha
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Zbilja ruzno. Ne bih to od sramote stavio na stol na kavi. Nek se malo ugledaju u Kineze, oni rade jos najljepse mobitele u zadnje vrijeme (1+1 npr).

Rvat katolik!
 
4 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Horned Reaer kaže...

Dakle Iphone 6 i dalje ostaje najbolji premium mobitel u ponudi !!

 neki dan prolazim hodnikom, i zaustavi me cistacica i zamoli za pomoc.

Izvadi iz djepa Iphone i zamoli me da joj pokazem kako se koristi WhatsApp.

 

Odem na kavu a do mene sjednu dva mulca iz srednje.

Pita jedan drugoga sta ce mo popit, a drugi mu kaze imam samo za kavu.Ovaj se slozi

Nakon toga jedan izbaci Iphone a drugi S4/S5 (isti su iz daleka)?!

 

 

...

imam jos mnogo takvih prica sa premium korisnicima.

Mislim da se rijec Premium krivo koristi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 12:45 (Abomb).
14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Osobno mi najviše smeta što je na pozadini sada staklo.

Koliko to god fensi šmensi lijepo izgledalo, toliko je ultra loše ukoliko mobitel ispadne iz ruke.

 

Koliko god neki od korisnika zagovarali ovakve stvari, toliko nemaju nikakve koristi od toga, jer na uređaj prvi navuku kondom.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

A zamisli ga sada mrvicu debljeg (tek toliko da kamera ne strši)...dodatnu debljinu iskoristiti za veću bateriju...i (bez obzira što chipset može gurati QHD) FHD ekran - zbog još veće fluidnosti i trajanja baterije...

...vrhunski uređaj s vrhunskim recenzijama i fluidnošću, a ovih 1 mm debljine ne bi nitko tako i tako primjećivao, kao niti QHD

 
10 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Abomb kaže...
Horned Reaer kaže...

Dakle Iphone 6 i dalje ostaje najbolji premium mobitel u ponudi !!

 neki dan prolazim hodnikom, i zaustavi me cistacica i zamoli za pomoc.

Izvadi iz djepa Iphone i zamoli me da joj pokazem kako se koristi WhatsApp.

 

Odem na kavu a do mene sjednu dva mulca iz srednje.

Pita jedan drugoga sta ce mo popit, a drugi mu kaze imam samo za kavu.Ovaj se slozi

Nakon toga jedan izbaci Iphone a drugi S4/S5 (isti su iz daleka)?!

 

 

...

imam jos mnogo takvih prica sa premium korisnicima.

Mislim da se rijec Premium krivo koristi.

 Kakve veze ima premium uređaj s vlasnikom? Makar ne imao vlasnika, on je i dalje premium...

15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

jedwa čekam objektivnu recenziji, kad samsung više ne bude sponzor. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Mazga kaže...

 Kakve veze ima premium uređaj s vlasnikom? Makar ne imao vlasnika, on je i dalje premium...

danas je sve premium,Super,Ultra ili Pro... 

 

Imas buslilicu za 200 kn na kojoj pise Proffesional Tool.

 

kako prepoznati profesionalnu busilicu od amaterske?

 

Sto je premium? Nadji definicuju rijeci PREMIUM i usporedi je u mobilnom svijetu.

 

Jedna obicna marketinska rijec koja sve manje ima znacenja.

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
brkan83 kaže...

Sve donekle ok, ali ozbocena kamera uzas!!!

 Baš to neće li ona prva nastradati prilikom odlaganja moba na stol ?

 

Idealno vrijeme za upgradeat se sa S2 na S5 :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 13:02 (ContoNick).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
tnakir kaže...

Zbilja ruzno. Ne bih to od sramote stavio na stol na kavi. Nek se malo ugledaju u Kineze, oni rade jos najljepse mobitele u zadnje vrijeme (1+1 npr).

 1+1 je odličan. Baš nedavno gledao. Apple sam korisnik, ali to je jedan od boljih Androida (i potencijalni flagship killer). 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
eterna luchar kaže...
tnakir kaže...

Zbilja ruzno. Ne bih to od sramote stavio na stol na kavi. Nek se malo ugledaju u Kineze, oni rade jos najljepse mobitele u zadnje vrijeme (1+1 npr).

 1+1 je odličan. Baš nedavno gledao. Apple sam korisnik, ali to je jedan od boljih Androida (i potencijalni flagship killer). 

 Da. I ja sam mislio da je to neko kinesko smece dok ga nisam vidio uzivo... Zbilja jedan od najljepsih mobitela koje sam ikad vidio.

 

A ovima kojima je iPhone pojam ljepote... sto reci... koju posluku porati?

Rvat katolik!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
brkan83 kaže...

Sve donekle ok, ali ozbocena kamera uzas!!!

 Na svim mobitelima me smeta izbocena kamera, odnosno kada zadnja strana nije ravna. Dal to znaci da se inzistira na koristenju futrole ili da se mobitel drzi na ekranu?

 

Drugo su sulude rezolucije. Danas je dokazano da mobiteli imaju strahovit utjecaj na oci i vrat. Daleko vise nego desktop. Kao sto sam prije koji dan napisal, kreteni od programera guraju sitne fontove koji na ovako suludim rezolucijama postavljaju enormne i opasne zahtijeve ocnim zivcima i leci. Prvo se jadno oko mora toliko napregnut da predje u macro mod, a onda ga backlight ekrana dodatno zezne jer zamuti sliku pa jane oci pak moraju ostrit.

Uz mucenje ociju moramo priblizit mobitele toliko blizu sto uzrokuje savijanje glave prema dolje i naprezanje vratnih misica.

Vec sada ljudi postaju "invalidi", a prave posljedice bit ce za koju godinu.

 

Mogla bi se napravit analiza coravosti s vremenom, tj razvojem tehnologije. Siguran sam da je broj coravih (oni koji nose naocale) bio daleko manji prije poplave grafickih mobitela, a da sada raste kako rastu rezolucije.

11 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Mitch kaže...
Presmijesno je sta su cak i izbocenu kameru kopirali od 6ce...hahaha

 
Koji dio su tocno kopirali od ip6 ? Pa i Samsung Galaxy S4 ima izbocenu kameru, sto je tanje kuciste/jaca kamera to im treba vise prostora - sasvim logicno.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Ispupcena kamera, smanjen kapacitet i neizmjenjivost baterije te nedostatak microSD utora je dovoljno minusa, po meni.

Trenutno je M9 najkompletniji non phablet Android.

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Nije mi jasna ova konstatacija:

 

Nemoguće je ne primijetiti svojevrsno "kopiranje" iPhonea 6 kada je riječ o pojedinim elementima dizajna ... Ovo se ponajprije ondnosi na razmještaj tipki: Power-tipka je na desnom rubu, u visini palca, sklopka za kontrolu glasnoće je lijevo, USB priključak je dolje u sredini

 

Pa svi Samsung uređaji u su imali ovakav raspored tipki... S druge strane, iPhone je taj koji je sa 6-icom napokon priznao vlastitu ergonomsku grešku i izmjestio power tipku sa gornjeg ruba na jedino logično mjesto - na desni bok, gdje ti je na dohvat palca. Ovo se najviše osjeti kod uređaja sa većim dijagonalama ekrana, ali i dosadašnjim iPhone modelima je bila potrebna lagana gimnastika kada si trebao otključati mobitel rikom kojom ga držiš.

 

Da se razumijemo, ne zastupam niti iPhone niti Samsung tabor. Samo iznosim činjenice.

 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Abomb kaže...
Horned Reaer kaže...

Dakle Iphone 6 i dalje ostaje najbolji premium mobitel u ponudi !!

 neki dan prolazim hodnikom, i zaustavi me cistacica i zamoli za pomoc.

Izvadi iz djepa Iphone i zamoli me da joj pokazem kako se koristi WhatsApp.

 

Odem na kavu a do mene sjednu dva mulca iz srednje.

Pita jedan drugoga sta ce mo popit, a drugi mu kaze imam samo za kavu.Ovaj se slozi

Nakon toga jedan izbaci Iphone a drugi S4/S5 (isti su iz daleka)?!

 

 

...

imam jos mnogo takvih prica sa premium korisnicima.

Mislim da se rijec Premium krivo koristi.

 

 

OK, ja recimo nemam baš viška love (student), no imam flagship telefon jer mi treba. Po kavama ne idem, a i ak odem ne držim telefon na stolu. Nemam telefon da bi se pokazao nego zato da ga koristim.

9 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Meni dolazi za nekih 20-tak dana,tako da možete očekivat video i usporedbu s S5 ili bilo šta drugo što vas zanima,tako da pucajte :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Mitch kaže...
Presmijesno je sta su cak i izbocenu kameru kopirali od 6ce...hahaha

 A Ajfon 6 je prvi mobitel koji ima ispupčenu kameru? Ovo nikako nema veze sa smanjenjem debljine i povećanjem rezolucije kamere ili povećanjem kvalitete leće kod svih novih premium uređaja... Vjerujem da bi, kada bi mogli, oni napravili kameru u ravnini sa površinom uređaja. Ispupčena kamera je dizajnerski fail, a ne feature.

 

14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Baš gledam svoj s4 i taj s6 i nemam mi  neke razlike u dizajnu, više manje isto osim tog stakla iza i bljeskalice sa strane  :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
lllnuclearlll kaže...

 

OK, ja recimo nemam baš viška love (student), no imam flagship telefon jer mi treba. Po kavama ne idem, a i ak odem ne držim telefon na stolu. Nemam telefon da bi se pokazao nego zato da ga koristim.

 ne pusim pricu...

 

prica je standardna ali i dalje nisam naletija na uvjerljivu pricu kako studentu" bez viska love" treba flagship

al eto radi konstruktivne rasprave volio bi cuti dobar razlog?!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 14:26 (Abomb).
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Abomb kaže...

 ne pusim pricu...

 

prica je standardna ali i dalje nisam naletija na uvjerljivu pricu kako studentu" bez viska love" treba flagship

al eto radi konstruktivne rasprave volio bi cuti dobar razlog?!

 

Prije G2 imao HTC Wildfire, nakon što sam prešao na ovaj telefon preporodio se.

 

Dosta koristim Internet vani (što se tiče faksa, što za osobne stvari), mejlovi, chat, pregledavanje dokumenata, GPS za bicikl, glazba, fotografiranje (eto volim imati kvalitetne slike a ne nekakve mutne/zrnate ispodprosječne fotografije) itd. Igre ne igram.

 

OK, prošlo bi to i s nekim mobitelom srednjeg ranga, no ovaj sam platio 2500kn prek njuške prije godinu dana što je OK cijena, i nije mi niti malo žao.

 

Ono što želim reći je da nemam taj telefon radi preseravanja i pokazivanja, a ne znam iskoristit 90% njegovih funkcija kao neki. Nego stvarno zato što ga koristim svakodnevno za sve i svašta. Brz je, responzivan, dobra baterija/ekran i nije mi žao niti jedne lipe što sam ga kupio jer mi je ubrzao i olakšao dosta stvari u životu za koje sam inače morao čekati da dođem doma na komp i obavim ih. A što se tiče birtija i kava, na njih baš i ne idem, radije sam taj novac koji bi potrošio na to preusmjerio u neke pametnije stvari.

 

No da bi dao prek 4-5-6K kn za telefon ili da bi sad išao mijenjat G2 za neki novi flagship, nebi jer nemam potrebu za tim. No tko ima viška i voli nek izvoli 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 14:51 (lllnuclearlll).
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

Evo i mene napokon, taman na vrijeme za S6.

Izgledom mi je žešće razočaranje (S6 Edge još oke izgleda, ali obični je užas). Fora je ono s mijenjanjem boja, ali želio sam da nastave kako su izgledali Alpha i Note 4 samo još poboljšaju. Čvrst je, bocnuli su Apple to je oke. Ali ponovit ću da mi se ne sviđa staklo iza kao što sam zato pljuvao iP4.

Ne kužim previše upotrebljivost tog zakrivljenog ruba, ali čitao sam da je ergonomija bolja. Mislim da će to bit korisno tek za par godina.

Što se procesora, RAMa, memorije i ekrana nema mu ravnih još najmanje godinu dana jer nitko još nema tu tehnologiju pa su usporedbe izvan pameti. I smanjili su potrošnju baterije i ubrzali punjenje prilično puno, ali nedovoljna je autonomija vjerojatno zbog ekrana. Kamera je također, vidjeli smo, neusporediva osim s Lumijom.

Čini mi se da su povukli mnooogo veza i novca iz džepa da naprave najbolje mobilno plaćanje i oba standarda bežićnog punjenja, pa i slizali se s Microsoftom (valjda će pomoći u marketingu S6). Sviđa mi se i novi, lakši TW (već ovaj na Note4 ima jako malo lagga, S6 će nadam se letit).

Sve u svemu već godinu dana smanjuju gimmicke i mogućnosti OSa kojeg su natrpali, i uređuju ga tako da je stvarno već dobar, a što se hardvera i mogućnosti tiče - odrasli su i to je ono što se čekalo još od S3. Nadam se da će se trud isplatit i da neće više ameri vikat plastikaner kineski i kopija ajfona nego oni koji trebaju mob stvarno da nešto dobro za posao ili multimediju odradi kupe to bez ikakvog fanbojizma prema ikome.

 

Koga zanima više o ugrađenoj tehnologiji ili novim stvarima u uređivanju sučelja (ja sam saznao da ima "teme" i uskoro 3rd party themes):

https://www.youtube.com/user/samsungmobile/custom

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 15:35 (logik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S6

"Jedino što bi moglo pomrsti konce povratku Samsunga na uzlaznu putanju na tržištu flagshipa jest činjenica da su i Apple i HTC, najjači mu takmaci..."

 

A Xiaomi i ostali kinezi koji nude slične performanse i veći izbor dizajna za nekoliku puta manje cijene? Ili se možda varam, dok god bude dovoljno snobova koji padaju na iFon i Zamzung kinezi će kod nas ostati marginalizirani.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S6
Peruneph kaže...

A Xiaomi i ostali kinezi koji nude slične performanse i veći izbor dizajna za nekoliku puta manje cijene? Ili se možda varam, dok god bude dovoljno snobova koji padaju na iFon i Zamzung kinezi će kod nas ostati marginalizirani.

 Prosječan korisnik na zapadu nije čuo za kineze i istočnjačke brendove, tako da neće još neko vrijeme xiaomi biti u priči.

Swedish latin super funk.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice