Isprobali smo Sony Smartwatch 2

poruka: 18
|
čitano: 8.165
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Sony Smartwatch 2".
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Dizajn + trajanje baterije mu daje prednost pred Gearom

 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Ali mu je i cijena duplo veća nego prethodnoj generaciji... Vjerojatno NFC, ali možda i informacija da gear košta 299 pa bi 99 bilo "premalo" odnosno zašto ne uzeti više! :(

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Intervali punjenja od 4 dana su prihvatljivi. Da li je sat vodootporan bar do nekog stupnja ili ga se mora skidati pri svakom pranju ruku?

Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Sony Smartwatch 2
Bastardo kaže...

Intervali punjenja od 4 dana su prihvatljivi. Da li je sat vodootporan bar do nekog stupnja ili ga se mora skidati pri svakom pranju ruku?

Vodootporan do 1m, također otporan i na prašinu.

16 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

1400 kn je dosta, previse za takav proizvod. Za razliku od obicnog sata, ovaj ce za par godina biti tehnoloski preslab.

http://isvijet.com.hr
 
11 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

tesko sranje,ti satovi,,strasno ko to sebi kupi,,,jos moras punit bateriju,,

Moj PC  
11 2 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

a četiri dana je bolje od jednog...

Ali tesko mi je povjerovati da nisu mogli osmisliti kakav low battery mod, da se npr na 5-10% baterije sve funkcionalnosti iskljuce, a ostane samo sat i da to potraje neko duže vrijeme.

Totalno mi je besmisleno imat sat, na koji se ne moš pouzdat niti da ćeš znat koliko je sati ako npr. na put zaboraviš ponijeti punjač.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Meni to ipak izgleda kao letva na ruci. Plus, premali ekran za precizno
mrdanje prstom po browseru, da ne kažem ikakvo tipkanje.

Sat i trajnost baterije od par dana mi neidu zajedno, mislim da bi
za samo sat trebao imati trajnu bateriju, a za interface punjivu.
No bilo kako bilo, možda apple nije bezvraga gomilao one patente
za zaktivljeni ekran, jer jedino ako se ekran proširi i na narukvicu,
tj. prati oblinu ruke, može sve skupa biti prirodnijih dimenzija i
upotrebljivije.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Smartwatch 2
ezacro kaže...

Dizajn + trajanje baterije mu daje prednost pred Gearom

Još veću prednost mu daje to što se može povezati sa svim androidima, a ne samo s par najskupljih jedne firme.

12 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Ovaj gumeni remen je UGLY, ali cijena od 200$ je luda. Za 200$ si mogu kupiti Huawei Ascend Y300 koji može pokretati 15 miliona drugih aplikacija.

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Nije loša ideja smartwatcha, to je nekakav oćekivani razvoj, prvo mobiteli, tableti, sada satovi. I OK je to, imati sat na kojem možeš vidjeti da ti je stigla poruka, mail, da imaš poziv, vremensku prognozu recimo i nekakve obavijesti od važnosti, primjerice u prometu, naslove vijesti s odabranih portala - produžena ruka smarphonea. Ne mislim je direktno surfanje na smartwatchu ili korištenje aplikacija (osim ajko okljaštrenih) ugodno/moguće. Ali ovakva izvedba mislim da neće proći, najviše zbog baterije/ekrana. Koja svrha ako moraš i jednom tjedno puniti, još jedan uređaj, pored hrpe ostalih koje imamo te zbog cijene koja je too much. Mislim da bi bolju prolaznost imao s nekakvim e-ink ekranom, za te funkcije koje sam gore anveo, baterija bi trajala barem mjesec dana te bi time pružao pouzdanost, a radio bi ono što se od njega očekuje, odnosno što bi meni bilo dovoljno

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Sve je to relativno. Ne moze se tako jednostavno usporedjivati.

Da, neko kupuje cipele od 100 kn, neko od 4500kn.

Neko kupuje obican sat bez ikakvih kerefeka za 20000kn, a nekom je puno 1500 za ovaj (trenutno) state of art sat.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

"iako je dosta debeo" Nije ovako pisao za Samsungov, koji je tri puta deblji... Ovo barem lici na sat.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Sto se mene tice, dok Casio ne napravi neki G-Smart, nista od toga. :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Jel može ovo kontrolirat media player ma mobitelu? Play, pause, playlista i slično? Ak ne, ne vrijedi ni 20kn :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

Naravno da se može integrirati sa androidom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Isprobali smo Sony Smartwatch 2
zaista ne vidim svrhu ovih pametnih satova, i tko bi to mogao koristiti osim nekih geekova koji pate od toga da imaju zadnji krik tehnologije.
12 godina
odjavljen
offline
Isprobali smo Sony Smartwatch 2

 

Evo link gdje je sa drugim remenom, puno lijepše izgleda nego ovaj crveni.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 21:46 (Deawood).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice