iWatch za dva tjedna?

poruka: 3
|
čitano: 1.343
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iWatch za dva tjedna?".
15 godina
offline
iWatch za dva tjedna?

znači, ako nisam sportaš (a nisam), onda sam običan ljud? ono, topovsko meso? najniže u hranidbenom lancu? ograničeno besmrtan?! jao meni. jabuka nije zatukla samo snjeguljicu ... {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 14 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iWatch za dva tjedna?

Mislim da se podrazumjeva da oprema za sportase treba biti izdrzljivija nego za obicno koristenje jer postoji veca mogucnost da potrgas ono sto imas na sebi.

Naravno ljudi koji se aktivno bave sportom trebaju odredene specijalizirane funkcije koje drugim ljudima u zivotu ne trebaju.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iWatch za dva tjedna?
Ajar kaže...

znači, ako nisam sportaš (a nisam), onda sam običan ljud? ono, topovsko meso? najniže u hranidbenom lancu? ograničeno besmrtan?! jao meni. jabuka nije zatukla samo snjeguljicu ... {#}

bit ce da je i tebi jabuka zapela u grlu?

 

ne razumijem kukanje nad pratecim komentarom obicne glasine. a i sami tekst je poprilicno jasno srocen tako da mi nisu jasne tvoje jadikovke nad obicnoljudskom sudbinom.

 

ono sto u tekstu ne pise, a takodjer je javno poznato, to je da sam prozvod dolazi u trecoj varijanti koja je namijenjena takvima poput tebe i kosta ravno 0 kn. jos nije poznato sluzbeno ime tog prozivoda, no strucnjaci se slazu da ce isti naci svoje mjesto na trzistu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 13:30 (flash6).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice