James Watson prodao Nobelovu medalju

poruka: 10
|
čitano: 3.292
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "James Watson prodao Nobelovu medalju".
14 godina
neaktivan
offline
James Watson prodao Nobelovu medalju

Nadam se da planira nešto korisno s tim novcem, ali ipak je njegov novac i što got napravi nemam pravo da se bunim

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
James Watson prodao Nobelovu medalju

I ja bi ju prodo za te pare

http://www.soundstream.com/
 
12 2 hvala 0
9 godina
offline
James Watson prodao Nobelovu medalju

Nakon davanja nobelove nagrade za mir gosponu Obami, ista je po meni izgubila smisao i Watson je ucinio pravu stvar.

 
23 0 hvala 0
15 godina
offline
James Watson prodao Nobelovu medalju

viš ti kak je njuškalo popularno u svijetu. bum ja probal s printerom. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
James Watson prodao Nobelovu medalju

Ne razumijem poriv kupovanja tuđih medalja i nagrada i da ju dobijem prodao bi ju isti tren. Nobelovac će uvijek ostat nobelovac imao u svom posjedu medalju ili ne niti mu medalja treba za dokazivanje toga da je nobelovac. Isto tako kupnja medalje nikog ne čini nobelovca i ako ju nije kupio muzej (ne piše u tekstu tko je kupac) jednostavno ne razumijm tko bi dao tolke pare za medalju.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: James Watson prodao Nobelovu medalju
BlackDog22 kaže...

Ne razumijem poriv kupovanja tuđih medalja i nagrada i da ju dobijem prodao bi ju isti tren. Nobelovac će uvijek ostat nobelovac imao u svom posjedu medalju ili ne niti mu medalja treba za dokazivanje toga da je nobelovac. Isto tako kupnja medalje nikog ne čini nobelovca i ako ju nije kupio muzej (ne piše u tekstu tko je kupac) jednostavno ne razumijm tko bi dao tolke pare za medalju.

U najmanju ruku ima povijesnu vrijednost. U drugu ruku sama medalja kao predmet izrađen od orginalnog autora (odobrenog od strane komisije Nobelove nagrade), kao nesto sto dobijaju samo oni ciji se uspijeh smatra dovoljnim za takvo nesto samu medalju svrstava u nesto visoke vrijednosti zbog raritetnosti objekta, kao i "Limited Edition" proizvodi. Oni mozda nisu nista bolji od normalnih ali sama cinjenica da ih ima u manjoj zalihi nego normalnih im daje cijenu.

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
neaktivan
offline
Re: James Watson prodao Nobelovu medalju
BlackDog22 kaže...

Ne razumijem poriv kupovanja tuđih medalja i nagrada i da ju dobijem prodao bi ju isti tren. Nobelovac će uvijek ostat nobelovac imao u svom posjedu medalju ili ne niti mu medalja treba za dokazivanje toga da je nobelovac. Isto tako kupnja medalje nikog ne čini nobelovca i ako ju nije kupio muzej (ne piše u tekstu tko je kupac) jednostavno ne razumijm tko bi dao tolke pare za medalju.

Kolekcionarstvo.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
12 godina
protjeran
offline
Re: James Watson prodao Nobelovu medalju
g12356 kaže...
BlackDog22 kaže...

Ne razumijem poriv kupovanja tuđih medalja i nagrada i da ju dobijem prodao bi ju isti tren. Nobelovac će uvijek ostat nobelovac imao u svom posjedu medalju ili ne niti mu medalja treba za dokazivanje toga da je nobelovac. Isto tako kupnja medalje nikog ne čini nobelovca i ako ju nije kupio muzej (ne piše u tekstu tko je kupac) jednostavno ne razumijm tko bi dao tolke pare za medalju.

Kolekcionarstvo.

eto novog trenda za milijunase{#} kupovanje nobelovih nagrada, tko prvi skupi sve najjaci{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
neaktivan
offline
James Watson prodao Nobelovu medalju

Tužno je da se ljudi svim silama trude obogatiti, a onda shvate da im toliko novaca ne treba, pa kupuju skupe stvari bez realne vrijednosti. A tužno je zbog toga štu da bi se obogatili plaćaju radnike najmanje što mogu, zagađuju okoliš da smanje troškove proizvodnje i uglavnom rade veliku štetu da bi došli do novca koji im realno nije potreban. 

Najveći društveni problemi proizlaze iz raslojavanja na enormno bogate i jako siromašne. A prvih nema bez drugih. Hrvatska nije danas siromašnija nego prije 25 godina, nego je samo to što imamo drugačije raspoređeno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
James Watson prodao Nobelovu medalju

Ova priča s prodajom Nobelove medalje ima zanimljiv epilog.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice