Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u BlackBe

poruka: 8
|
čitano: 1.852
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u BlackBe".
10 godina
odjavljen
offline
Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u BlackBe

Oni su trebali davno propasti,mislim mnogo ljudi danas koristi Android,iOS i Windows Phone mobitele ali blackberry ? To je kao da koristis Windows 3.1 u 2015....

Problemi sa vasim racunalom ? Javite se u PM da sredimo :)
Moj PC  
0 6 hvala 0
10 godina
offline
Re: Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u Bla
Nemas ti pojma, koliko je tebi godina?
Hejjjjj
14 godina
offline
Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u BlackBe

BB je i dalje najsigurnija platforma out-of-the-box i to ju čini zanimljivom poslovnim korisnicima.
Mene osobno BB potsjeća na SAP. Platforma koja je užasavajuće "sklepana", s milijardu problema, nelogičnosti i abnormalnih komplikacija, koju čak niti proizvođač ne zna posložiti da radi kako treba a opet svi ju koriste. Mnogi poslovni subjekti su jednostavno previše inertni (a najčešće i zakopani do grla pa time i ovisni o postojećem sustavu) da bi odabrali nešto drugo, a vjerojatno se dosta dobije i ispod stola.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u Bla
jozef kaže...

BB je i dalje najsigurnija platforma out-of-the-box i to ju čini zanimljivom poslovnim korisnicima.
Mene osobno BB potsjeća na SAP. Platforma koja je užasavajuće "sklepana", s milijardu problema, nelogičnosti i abnormalnih komplikacija, koju čak niti proizvođač ne zna posložiti da radi kako treba a opet svi ju koriste. Mnogi poslovni subjekti su jednostavno previše inertni (a najčešće i zakopani do grla pa time i ovisni o postojećem sustavu) da bi odabrali nešto drugo, a vjerojatno se dosta dobije i ispod stola.

 

 Haha, točno! koliko čujem od ljudi da je taj SAP s*anje a opet svi ga koriste :)

15 godina
offline
Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u BlackBe

it's not over until the fat lady sings (

). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 15:48 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u Bla
@Silwncer, sorry bro, but you don't have an idea 💡
14 godina
offline
Re: Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u Bla
@ Silwncier (ili kako već)

Lupetaš gluposti, nemaš pojma o RIM-u i njegovim prednostima u odnosu na ostale mobilne OS-eve.
Ne koriste svi smartphone samo kao ti za Facebook i WhatsApp.
Očito nemaš pojma o poslovnom okruženju i RIM-u pa se ubuduće suzdrži od ovakvih "bisera" no tko zna, jednoga dana možda i ti shvatiš "zašto RIM u firmi".
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
offline
Re: Još nije sve gotovo - iznenađujuća dobit u Bla
Novi BB je u stanju vrtit Android aplikacije tak da mozete imat BB i sve apove koji vam trebaju privatno, ali ako vam admin dopusti :)

BB je super ali vrijeme ga je pregazilo. Ko ga treba taj ga ima ko ga ne treba taj ga sigurno nema.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice