Kickstarter je generator zarade i radnih mjesta

poruka: 3
|
čitano: 749
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kickstarter je generator zarade i radnih mjesta".
16 godina
offline
Kickstarter je generator zarade i radnih mjesta

A to za RH znaci....?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kickstarter je generator zarade i radnih mjesta

Da ima pameti, za našu vlast ovo bi trebalo značiti da je dobro da što prije olabave regulativu, pojednostave papirologiju, i da crowdfunding prebace iz sive zone u potpuno legalnu. Po mogućnosti i da stave neke porezne olakšice, pa da se kod nas isplati i ljudima iz drugih zemalja pokrenuti firmu i financirati ju crowdfundingom. Ali kako živimo u Hrvatskoj, onda ovo ostaje samo kao interesantna vijest iz daleke nam Amerike.

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kickstarter je generator zarade i radnih mjest
izith kaže...

Da ima pameti, za našu vlast ovo bi trebalo značiti da je dobro da što prije olabave regulativu, pojednostave papirologiju, i da crowdfunding prebace iz sive zone u potpuno legalnu. Po mogućnosti i da stave neke porezne olakšice, pa da se kod nas isplati i ljudima iz drugih zemalja pokrenuti firmu i financirati ju crowdfundingom. Ali kako živimo u Hrvatskoj, onda ovo ostaje samo kao interesantna vijest iz daleke nam Amerike.

 nasa vlast? sto bi to trebalo biti? mozes li mi molim te to definirati? :D

 

ako te zanima takva vrsta financiranja, otvoris tvrtku u nekoj pravnoj drzavi a ne korumpiranoj koloniji sto mi jedino i jesmo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice