Kim Dotcom bankrotirao

poruka: 29
|
čitano: 4.853
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Dotcom bankrotirao".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao

On je mislija da su pirati badass, ali nije ima pojma što ga čeka s političarima i odvjetnicima {#}

 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Internetski poduzetnik {#}

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
3 9 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Kad bacim pogled na sliku, imam osječaj kao da je to inozemni Žak koji snima novi spot haha :D

 
14 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Provjerena taktika,udri gdje najvise boli - po novčaniku!

Epistula non erubescit
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Kim Dotcom bankrotirao

tak mi ga je žao da mi sve suze cure niz leđa. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 6 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Nek je ko ga hebe

http://www.soundstream.com/
 
5 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao

Pa nemam ni ja para, pa kog boli ona stvar .. haha

GL&HF
11 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Nije se htio povući dok je mogao još ...

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Ne znam za vas ali meni bi bilo zao da se Mega ugasi, bas sam naviko na prostranih 50GB, veliki bandwidth, i stalno ga koristim (puno vise nego dropbox/skydrive/gdrive)

Niste li ste stesali prije ljeta?
Moj PC  
19 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kim Dotcom bankrotirao
Zar se Mega Upload nije ugasio već?
 
0 8 hvala 0
15 godina
offline
Kim Dotcom bankrotirao

meni dela...zasad :)

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao
Dex.pwn kaže...
Zar se Mega Upload nije ugasio već?

"Megaupload" je ugasen, i onda je pokrenuo novi "mega" 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 16:29 (gogi321).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao

Pa šta je očekivao? Ako su mu prvi put ugasili, i drugi put će mu ugasit -,.,- Gdje mu je log'ka bila :D 

12 godina
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Lik je frajer a jedina mu je mana(medijska) sto je extravagantan a da je to mana, vidi se po odgovorima na forumu :D 

 

Jbga, meni je lik frajercina, ne pretvara se u nesto sto nije a zna sto je i cime se bavi.

 

 

A to zasto su ga ughasili? ljubomora... i dan danas ima na stotine istih servisa koji su jos uvijek tu... pokusali su uplasiti internet a on je bio zrtva! Mozda zbog svoje extravagance.... al imho SVAKA MU CAST! takav i treba biti pred zakonom, drzavom i ostlaim sluzbenim, degenskim, institucijama!

 
16 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Hahaha! Koja seljačina :D

 

Ono što je Mamić za naš nogomet to je ovaj lik za internet :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 17:39 (Trickortreat).
 
2 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao
LudaRajcica kaže...

Lik je frajer a jedina mu je mana(medijska) sto je extravagantan a da je to mana, vidi se po odgovorima na forumu :D 

 

Jbga, meni je lik frajercina, ne pretvara se u nesto sto nije a zna sto je i cime se bavi.

 

 

A to zasto su ga ughasili? ljubomora... i dan danas ima na stotine istih servisa koji su jos uvijek tu... pokusali su uplasiti internet a on je bio zrtva! Mozda zbog svoje extravagance.... al imho SVAKA MU CAST! takav i treba biti pred zakonom, drzavom i ostlaim sluzbenim, degenskim, institucijama!

Treniranje strogoće...

--------------------------------------------------------------------------------------------
15 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Nije mi jasno kako netko može potrošit 10 milja eura na odvjetnike pa zar oni nemaju cjenovnik po kome naplačuju. Osim ako u tih 10 milja nije uključeno podmazivanje različitih insitucija i ljudi da ga se ne izruči.

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kim Dotcom bankrotirao
zeroname kaže...

Nije mi jasno kako netko može potrošit 10 milja eura na odvjetnike pa zar oni nemaju cjenovnik po kome naplačuju. Osim ako u tih 10 milja nije uključeno podmazivanje različitih insitucija i ljudi da ga se ne izruči.

Imaju definiran jedino minimalan iznos, maksimalan ne. :) tak da njima sve paše..

FOR THE HORDE
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao
Trickortreat kaže...

Hahaha! Koja seljačina :D

 

Ono što je Mamić za naš nogomet to je ovaj lik za internet :D

 

 

Šta? Ja svaki put kad gledam Mamića na Novi ili na Youtubeu, svaki put moram da pišam pola sata haha {#} Lik se upali na sve, k'o vatra na benzin haha {#}

16 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom bankrotirao

To samo dokazuje kakva su ga...d odvjetnici.

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Drugim riječima, oni koji bi trebali dobiti novce, glumci, muzičari, programeri ga neće nikada dobiti, ali odvjetnici hoće :)

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Bankrotirao je mos mislit,ima taj para po cijelom svijetu......

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Nije dovoljno što je izgubio novac. Takvom kriminalcu bez obraza je mjesto na doživotnom pritvoru. Novac je sad pripao poštenim i radišnim pravnim djelatnicima, a ne u rukama velikog kriminalca i lopova. Iako je taj novac trebao pripasti autorima, već ovako smatram da je pravda djelomično zadovoljena.

 

No to je tek početak. Trebalo bi zatvoriti i sve ostale kriminalce koji narušavaju sliku IT industrije. Za početak Anonimuse, razne ripere i crackere poput Yifi, Reloaded, Skidrow, one koji su izradili kriptovalute i razne mešetare oko toga. One koji pronevjeruju novac s Kickstartera i ostalih crowdfunding servisa kao što je Chris Roberts. Leglo kriminala u IT-u je još uvijek preveliko.

 
3 9 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao
Sinatra kaže...

Nije dovoljno što je izgubio novac. Takvom kriminalcu bez obraza je mjesto na doživotnom pritvoru. Novac je sad pripao poštenim i radišnim pravnim djelatnicima, a ne u rukama velikog kriminalca i lopova. Iako je taj novac trebao pripasti autorima, već ovako smatram da je pravda djelomično zadovoljena.

 

No to je tek početak. Trebalo bi zatvoriti i sve ostale kriminalce koji narušavaju sliku IT industrije. Za početak Anonimuse, razne ripere i crackere poput Yifi, Reloaded, Skidrow, one koji su izradili kriptovalute i razne mešetare oko toga. One koji pronevjeruju novac s Kickstartera i ostalih crowdfunding servisa kao što je Chris Roberts. Leglo kriminala u IT-u je još uvijek preveliko.

Ni to nije dovoljno! Treba ograničiti prodaju PC-a i smiju ga imati samo osobe sa dozvolom kao i nošenje oružja (za dobiti dozvolu treba proći poligraf na kojem se kuneš da nećeš piratizirati). Svi koji sada posjeduju PC, tablet ili smartphone moraju i odmah predati u najbližu policijsku postaju jer su si oni potencijalni pirati a ako ne oni nikada se ne zna kada će njihov PC pasti u ruke nekome tko bi skinuo pjesmu, film ili igru.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao

Da, treba ga i kastrirati za sve je on kriv i ostali pirati.... Da nije njih ne bi vidjeli ni 2 svjetska rata...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 21:34 (ahmedy).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao
bubimir5 kaže...
Sinatra kaže...

Nije dovoljno što je izgubio novac. Takvom kriminalcu bez obraza je mjesto na doživotnom pritvoru. Novac je sad pripao poštenim i radišnim pravnim djelatnicima, a ne u rukama velikog kriminalca i lopova. Iako je taj novac trebao pripasti autorima, već ovako smatram da je pravda djelomično zadovoljena.

 

No to je tek početak. Trebalo bi zatvoriti i sve ostale kriminalce koji narušavaju sliku IT industrije. Za početak Anonimuse, razne ripere i crackere poput Yifi, Reloaded, Skidrow, one koji su izradili kriptovalute i razne mešetare oko toga. One koji pronevjeruju novac s Kickstartera i ostalih crowdfunding servisa kao što je Chris Roberts. Leglo kriminala u IT-u je još uvijek preveliko.

Ni to nije dovoljno! Treba ograničiti prodaju PC-a i smiju ga imati samo osobe sa dozvolom kao i nošenje oružja (za dobiti dozvolu treba proći poligraf na kojem se kuneš da nećeš piratizirati). Svi koji sada posjeduju PC, tablet ili smartphone moraju i odmah predati u najbližu policijsku postaju jer su si oni potencijalni pirati a ako ne oni nikada se ne zna kada će njihov PC pasti u ruke nekome tko bi skinuo pjesmu, film ili igru.

 

 

Jel bi se tu ubrajalo igrice od Lise Ann, Madison Ivy i npr. Madelyn Marie? Samo da nije to :( ja onda prvi gubim komp {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao
Sinatra kaže...

No to je tek početak. Trebalo bi zatvoriti i sve ostale kriminalce koji narušavaju sliku IT industrije. Za početak Anonimuse, razne ripere i crackere poput Yifi, Reloaded, Skidrow, one koji su izradili kriptovalute i razne mešetare oko toga. One koji pronevjeruju novac s Kickstartera i ostalih crowdfunding servisa kao što je Chris Roberts. Leglo kriminala u IT-u je još uvijek preveliko.

Nešto si ti previše informiran o crackerskim grupama za jednog poštenjačinu.

 

I BTW, ne rade to radi love. Rade to jer mogu i znaju. Pola njih imaju regularne daytime poslove, žene, djecu. Crackiraju jer je to izazov, podizanje osobne ljestvice znanja na novu razinu. Konstantno učenje i napredovanje u tehnologijama o kojima .... poput tebe nemaju blage veze.

 

Yo, ho, ho and a bottle of rum...

My name is Legion... For we are many!
13 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom bankrotirao

Neće imati poslove i brak jednom kad budu u zatvoru.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom bankrotirao
Sinatra kaže...

Neće imati poslove i brak jednom kad budu u zatvoru.

Da, a ne bi lose bilo ni dodati mu optuznicu za 2 svjetski rat....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice