Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

poruka: 17
|
čitano: 2.266
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note".
9 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Neznam ko bi na ovo pristat.

Kao da te zovu da zamjeniš c klasu starog 1g za novog škodilaka ili gnjolfa

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
3 20 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note
Hrvoje.RH kaže...

Neznam ko bi na ovo pristat.

Kao da te zovu da zamjeniš c klasu starog 1g za novog škodilaka ili gnjolfa

 Malo bi se zezno... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Sretno in! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note
SimeKZ kaže...
Hrvoje.RH kaže...

Neznam ko bi na ovo pristat.

Kao da te zovu da zamjeniš c klasu starog 1g za novog škodilaka ili gnjolfa

 Malo bi se zezno... 

 

Kvaliteta se ne moze pokazati u par godina, Apple, Nokia, Samsung, Sony i ostali svoje ime grade par desetaka godina.

 

Tak da je kolega gore dobre usporedio, to je Bmw M3 2014. za Seat Ibizu, ali daleko od toga da je Seat u ovoj usporedbi okarakteriziran kao los!

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 17:58 (Edge).
13 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Nisam to nigdje vidio na službenom forumu, no ok. Recimo da je istina.

To bi samo krebil napravio.

Većina forumaša zna koliko mrzim Apple i iPhone.
No stjecajem okolnosti - iako vlasnik Xiaomi uređaja, Xiaomi mi se zgadio više no Apple.

I sad da moram birati Xiaomi ili Apple, pogodite što bih uzeo. 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note
sudy_freak kaže...

Nisam to nigdje vidio na službenom forumu, no ok. Recimo da je istina.

To bi samo krebil napravio.

Većina forumaša zna koliko mrzim Apple i iPhone.
No stjecajem okolnosti - iako vlasnik Xiaomi uređaja, Xiaomi mi se zgadio više no Apple.

I sad da moram birati Xiaomi ili Apple, pogodite što bih uzeo. 

 

Što ti ne valja s Xiaomijem? Razmišljam da bi ženi uzeo 1s.

15 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Please reci zasto si zamrzio xiaomi? Jer ja sam mislio uzet mi note pro kad izade.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Bez zamjerke, ali ovo je prava reklama za Apple i iPhone, jer se evidentno neformalno priznaje da je prodaja istih u Kini, puuuuuuuno velika, možda i prevelika, pa kazuju; "hajde, pokušajmo umanjiti kolateralnu štetu"!!!! 

U globalu, Mi Note Pro mi se dopada po specifikacijama, ali da bih ga mijenjao za iPhone 6 Plus, ne želim biti neskroman, ali niti ih nema nešto previše u Europi, niti im je servisna služba prisutna tu negdje, ima tu dosta materijala za raspravu, do duuuugo u noć! 

 

EDIT; evo i druge stranice nešto komentiraju na ove note, hehehehehehe!!!! 

LINK; http://www.gsmarena.com/apple_has_sold_more_iphones_in_china_than_in_the_us-news-10918.php

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 18:45 (ATJLučko).
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note
jdv kaže...

Što ti ne valja s Xiaomijem? Razmišljam da bi ženi uzeo 1s.

acarnoje kaže...

Please reci zasto si zamrzio xiaomi? Jer ja sam mislio uzet mi note pro kad izade.

Odnos Xiaomija prema korisnicima je krajnje debilan i djetinjast.

 

Činjenice:

- proizvode super kvalitetne uređaje (slažem se), ali im je softverska podrška poražavajuća

- traže 50 BETA korisnika za MIUI V6 baziran na Lollipopu za Mi2. Ne Mi4 ili Mi3, nego Mi2!

- krše GPL i sva živa pravila open source svijeta

- MIUI V6 toliko loše radi na MI3 (službeni ROM na službenom mobitelu) da boli. AOSP 4.4.4 radi dosadno stabilno na Mi3

- en.miui forum je hrpa idiota, rijetko pismenih koji spamaju cijeli forum s "tnx", "gona try", "will try it" i slično

Konstruktivan post/tema na službenom forumu osvane često kao i neka velika investicija u ovu našu wolfojebinu

- stupiti u kontakt s nekim niže rangiranim zaposlenicima ili čak da te dožive je 0. Prije će te u S. Koreji netko doživjeti i čuti tvoje probleme, nego na tom debilnom forumu

- njima su najbitnije teme na forumu tipa - "Post your selfie", "Share a screenshot of your low remaining battery percentage % to win credits!" i slično.
Dovoljno je normalnom svijetu otići na taj forum i bit će vam jasno link

- a najbolje od svega, update petkom je najčešće u maniri dodavanja animacija, popravljanja ikonica, dodavanja idiotskih fičra koje valjda 1% ljudi želi koristiti

 

Ali da su im uređaji kvalitetni, jesu. Žao mi je samo što je Mi3 (specifikacijski i sve) proizveo Xiaomi.
Support i odnos prema korisnicima je krajnje degutantan.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 20:18 (sudy_freak).
12 godina
offline
Re: Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note
sudy_freak kaže...

 

Činjenice:

- traže 50 BETA korisnika za MIUI V6 baziran na Lollipopu za Mi2. Ne Mi4 ili Mi3, nego Mi2!

Zbog toga što "Ivan" (iz Xiaomia) posjeduje Mi2 i normalno da će prvo napraviti rom ili port za svoj device prvo a tek kasnije za ostale uređaje.

Više o tome: http://en.miui.com/thread-48984-1-1.html

 

Stvar jednostavno tako funkcionira, ja isto kada portam neki rom prvo ga podijelim na 4pda sa korisnicima koji imaju mobitel kao i ja (Prestigio 4044), a onda ga portam za ostale mobitele sličnih specifikacija (Fly IQ440, Fly IQ441, ZTE V970, NewMan N1, etc...)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 19:52 (Cromaki).
12 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

ROFL

Ma zamisli ti njih i njihove ideje,ona dajte nam vaš novi iPhone 6(+) a mi vama naš flagship,misli koja brutalna ideja!!Vidi se da Kinezima marketing nije jača strana!

Duže gluplju ideju nisam čuo!!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note
Cromaki kaže...

Zbog toga što "Ivan" (iz Xiaomia) posjeduje Mi2 i normalno da će prvo napraviti rom ili port za svoj device prvo a tek kasnije za ostale uređaje.

Više o tome: http://en.miui.com/thread-48984-1-1.html

 

Stvar jednostavno tako funkcionira, ja isto kada portam neki rom prvo ga podijelim na 4pda sa korisnicima koji imaju mobitel kao i ja (Prestigio 4044), a onda ga portam za ostale mobitele sličnih specifikacija (Fly IQ440, Fly IQ441, ZTE V970, NewMan N1, etc...)

Poražavajuće da ne mogu "nabaviti" valjda jedino developeru koji tamo nešto radi.
Drago mi je da si stavio "Ivan" jer se sigurno neki kinez ne zove Ivan 

 

A i još smiješnije je da imaju jednog jedinog tipa za "portanje" i nadograđivanje svojih mobitela.
Mislim da je suludo pričati uopće.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Xiaomi daj čkomi 

 

Nije dovoljno iskopirati nečiji hardware, GUI, prekopirati prezentacije i slikati se kao da si kineski brat blizanac pokojnog Jobsa. Trik je u podršci, kompatibilnosti između različitih uređaja, sinergiji, a prije svega u nametanju trendova, ne tko će biti prvi, nego tko će pokrenuti masu, a ovakvom promidžbom to sigurno neće postići. 

 

A s ovakvim kopiranjem mogu postići neki uspjeh samo kod onih koji doslovno zabunom kupe uređaj ili se uvjere nakon par mjeseci korištenja da nije dovoljno samo kopirati:

 

 

malo smo si očajni 1 malo smo si očajni 1
Malo smo si očajni - 2 Malo smo si očajni - 2
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

 sjetili se sefovi kako za proizvođacku cijenu xiaomi- a dobit noviji model iphone- a. ljisice su ti kinezi velim vam ja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Do prije par mjeseci bih žustro branio te drznike i prokletnike, ali sada se zgražam.

U prilog koliko je Xiaomi debilna kompanija govori sljedeće:

- googlajte Xiaomi i otvorite službenu stranicu (ili kliknite link). Nema nigdje spomena novim uređajima (Mi4 Mi Note/Note Pro)

- na službenoj stranici zadnji flagship je zaboravljeni Mi3 

- i oni žele pokoriti svijet? Bože debila.

- Googlanjem "Mi Note/Note Pro", "Mi4" nema nikakvog indeksa na Googleu sa službenih (engleskih stranica)

- I dalje im je Mi3 najbrži Mi telefon

- no najbitnije od svega je da se hvale prodajnim rezultatima (ne znam samo kome)

- da nisam bannan na tom forumu glupom, tako bi im sasuo sve u tu gnjusnu facu pa nek mi sude onda u Zabranjenom gradu i što već.

Mislio sam uzeti MiBank, MiBand i MiKey, ali nakon ovoga - ni lipe više tim bijednicima ne dam.

 

 

S druge strane, pogledajte konkurente Meizu kako uredno ordađuju svoj posao.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 11:48 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Sve stoji osim da nema spomena o mi note. Ima vrti se flash animacija sa svime, pa je na prvom mijestu mi note i note pro.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Kina - iPhone za Xiaomijev Mi Note

Hvala svim vlasnicima kineza na TD

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice