Kingston komponente dobivaju…

poruka: 11
|
čitano: 1.984
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kingston komponente dobivaju…".
16 godina
odjavljen
offline
Kingston komponente dobivaju…

Zahtjevam novo prebrojavanje glasova! Nitko iz ZG nije ništa dobio??? {#}

 

Čestitke dobitnicima {#}

 

I zahvala redakciji što su opet napravili nagradnu igru sa više nagrada a ne jednom ultra-skupom!

Freak Show Inc.
 
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Kingston komponente dobivaju…

tko god da je dobio - i neka je. glavno da ništa ne ostane neprijatelju. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kingston komponente dobivaju…

Čestitke dobitnicima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kingston komponente dobivaju…

za kolko će prodavat memoriju :D

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kingston komponente dobivaju…

Kad sam ja reko da taj njihov kompjuter izbacuje ljude sa čudnim imenima onda su me svi popljuvali na forumu. Jedostavna forumula trebas imat neko žnj ime poželjno je da je strano. Stalno su dobitnici neki Arturi, Raul, Ernest. Pazi ti imena. Naravno da nece program izbacit nekog Mateja Marka, Gorana , Ivana jer ih je previše naravno. Izbacit ce tog jednog ili dvoje najčudnijih.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingston komponente dobivaju…
zeroname kaže...

Kad sam ja reko da taj njihov kompjuter izbacuje ljude sa čudnim imenima onda su me svi popljuvali na forumu. Jedostavna forumula trebas imat neko žnj ime poželjno je da je strano. Stalno su dobitnici neki Arturi, Raul, Ernest. Pazi ti imena. Naravno da nece program izbacit nekog Mateja Marka, Gorana , Ivana jer ih je previše naravno. Izbacit ce tog jednog ili dvoje najčudnijih.

mislim da filtar u programu izbacuje evanđeliste. osim toga, oscar wilde je tvrdio: "važno je zvati se ernest" {#} a ja se s tobom kladim u kaj god hoćeš da je cura (mirela) u prvoj rundi dobila memoriju ili tak nekaj a onda je vijeće staraca odlučilo "ma dajmo njoj sluške. koji će joj q memorija." {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Kingston komponente dobivaju…

Prestajem sudjelovati

Spija
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Kingston komponente dobivaju…

Vjerojatnost da nitko ne dobije iz zagreba je valjda 1/1000.

 

Sljedece kolo sve nagrade idu u Zg.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingston komponente dobivaju…

Nije svetopetroušumljanin nego supetarac {#}

 

Čestitam pobjednicima!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingston komponente dobivaju…

čestitke dobitnicima

nego, zanima me, kada će reza za najveci bug online natjecaj u povijesti? (ili sam ga mimoiso, pa nisam vidio rezultate?) {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingston komponente dobivaju…

hehehe, a za koliko bi je ti kupio?

 

šta god da vrijedi...nemam gdje da je koristim. tako da...prodaje se najboljima :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice