Krenuo Mango za WP7

poruka: 56
|
čitano: 7.484
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krenuo Mango za WP7".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

meni još ništa :/

16 godina
offline
Krenuo Mango za WP7

uuuuu, jako dobro! Forcao update i sve radi fenomenalno. A i primjećuje da je brži...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
irmascher kaže...

meni još ništa :/

 evo uspio tj trenutno se updejta nakon dosta pokusaja, vec sam bio lud. od sinoc sam pokusavao. budi uporan.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
irmascher kaže...

update nece nista pobrisat ;)

 

u mene je Omnia 7 sa slobodnim rom-om, al nema još update-a :(

 

Ja imam Omniju (tcom), isto čekam..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

probaj onom force metodom.. nemas sto izgubiti. tako nas je dosta updejtalo mob

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Ja imam Omniu i nikada nisam dočekao T-mobile update (mislim na prijašnji update, ne mango). Danas sam updatao preko Zunea na Mango... Nemaš što izgubiti, zašto čekati...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
PICART kaže...

Ja imam Omniu i nikada nisam dočekao T-mobile update (mislim na prijašnji update, ne mango). Danas sam updatao preko Zunea na Mango... Nemaš  što izgubiti, zašto čekati...

  Pa preko Zunea i idu updejtovi, neće ti T-mobile slati update.

Operator samo da zeleno svjetlo da se može početi slati update uređajima zaključanim na njegovu mrežu.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
16 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Uglavnom... Mango se pokazao kao pun pogodak - WP7 se približio (u nekim stvarima i pretekao) iOSu i Androidu i pogodio je točno u sredinu između totalne kontrole i vrhunskog iskustva (Apple) do totalne slobode ali nekonzistentnog iskustva (Android). Sad ipak imamo na izbor između HTCa, Samsunga, LGa, ZTE i Nokie; a što god odaberemo, sigurni smo da neće biti fragmentacije i neujednačenog iskustva koja je bolna točka Android ekosustava.

Isto tako, MS nije tako strog sa svojim Marketplaceom, pa se može naći i remote za kontrolu utorrenta i sl., što nećemo nikad vidjeti na iPhoneu (iako se torrent protokol može i mora koristiti i za legalne sadržaje - tak da se odterete hosting serveri)

 

Sve je više aplikacija za WP7 koje koriste prednosti Manga (multipli live tileovi, rad u pozadini itd.); a isto tako su ohrabrujuće vijesti koje dolaze iz svijeta... MS i Samsung potpisali su novi deal koji između ostalog garantira i svijetlu budućnost WP7 uređaja, HTC je entuzijastičan jer im WP7 nosi 30% profita, a Nokia Sea Ray je iza ugla

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

E da... ja nisam mogao dočekati da update dođe preko Zunea, nego sam si sa RUU toolom instalirao HTCov update na 7720.68 :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Krenuo Mango za WP7

ma bit ce aplikacija za wp7, cekao se najvise mango, one najbolje ce normala biti, al one glupe nece niko.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
Domagoj kaže...
blaggy kaže...

Moram samo napomenuti da se Omnia 7 mogla kupiti u T-mobilu i da će to predstavljati problem. :(

Jesi siguran? Imaš kakav link da to podkrijepi?

Bilo kako bilo, to samo znači da update još nije pušten, iako realno može biti pušten već sutra (istina, može i za mjesec dana, no to nekako sumnjam).

Nemam link nažalost, ali htio sam kupiti Omniu 7 u T-mobilu i cijena je bila paprena pa sam odustao i nakon 2-3 tjedna nakon toga su povukli iz redovne prodaje pa je nakon toga bilo samo za biz korisnike, to je bilo otprilike u 1-2 mj ove  godine.. Sada imam Omniu 7 koja je kupljena u Vipu i koja je otključana na sve mreže, a Manga nigdje..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
blaggy kaže...

Nemam link nažalost, ali htio sam kupiti Omniu 7 u T-mobilu i cijena je bila paprena pa sam odustao i nakon 2-3 tjedna nakon toga su povukli iz redovne prodaje pa je nakon toga bilo samo za biz korisnike, to je bilo otprilike u 1-2 mj ove  godine.. Sada imam Omniu 7 koja je kupljena u Vipu i koja je otključana na sve mreže, a Manga nigdje..

 ti si otključaval ili takva dolazi?

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Koliko znam, nije otključana u Vipu. Barem ne ona skuplja s AMOLED ekranom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
PICART kaže...

Ja imam Omniu i nikada nisam dočekao T-mobile update (mislim na prijašnji update, ne mango). Danas sam updatao preko Zunea na Mango... Nemaš što izgubiti, zašto čekati...

Probao sam force-at ali mi svaki puta javi da nije dostupan internet (hm logično zar ne?) ili beskonačno vrti upit bez odgovora.

Koliko vremena ti je trebalo da ga force-as?

12 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

ja sam onu noć kad je izašao mango prolazio ko ti, puno puta probao i neće i otišao razočaran spavat... i drugi dan ujutro, reko idem probat i iz prve... zato budi uporan i bude došlo, još ja imam omniju kupljenu u t-mobile....  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Ja jos otkrivam novitete koji su dosli sa MANGOm, sve sto mogu reci jeste svaka cast na ovom UPDATEu!!!!

Moj TROPHY je postao i upotrbljiviji i brzi i bolji i baterija traje duze!!!

 

POHVALA :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Upravo sam forsao update na svojoj Omniji 7 (pod T-mobileom), apsolutno nikakvih problema, jedino mi je došao mali update prije manga, vjerojatno novi firmware ili što već. Radi brže i sviđa mi se osvježenje u svemu. Iako još nisu riješili neke sitnice koje mene muče (encoding u naslovima mailova primjerice). 

 

Enivej, moguće je :)

 

Odlučio sam se na to jer mi T-mobile nije dao oduševljavajući odgovor o upitu vezanom za mango - nemaju informacije kažu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
mkapic kaže...

Odlučio sam se na to jer mi T-mobile nije dao oduševljavajući odgovor o upitu vezanom za mango - nemaju informacije kažu.

  Naravno da ti naš T-mobile ne može pomoći, kad je Deutsche Telekom taj koji određuje datum odobravanja updatea za sve regionalne operatere pod njim.

Isto kao što Vodafone odlučuje za VIP.

Zar vi stvarno mislite da ovi naši bedaci imaju kakve odluke u svemu tome.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
FlyBoy kaže...
mkapic kaže...

Odlučio sam se na to jer mi T-mobile nije dao oduševljavajući odgovor o upitu vezanom za mango - nemaju informacije kažu.

  Naravno da ti naš T-mobile ne može pomoći, kad je Deutsche Telekom taj koji određuje datum odobravanja updatea za sve regionalne operatere pod njim.

Isto kao što Vodafone odlučuje za VIP.

Zar vi stvarno mislite da ovi naši bedaci imaju kakve odluke u svemu tome.

 woohooo već me bilo strah da se ne ponovi situacija sa WiMo 6.x

kod mene normalno radi.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Kakva?

 

Btw, ja sam dobio update, ali nije radio - bacao je greške pa sam flashao ROM inženjerskim Mango RTM ROM-om, osposobio INTEROP, instalirao root alate i uredio registry pa sad imam i tethering (wifi hotspot) :-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2011 9:34 (Tonči).
16 godina
offline
Re: Krenuo Mango za WP7
BrnC kaže...
PICART kaže...

Ja imam Omniu i nikada nisam dočekao T-mobile update (mislim na prijašnji update, ne mango). Danas sam updatao preko Zunea na Mango... Nemaš što izgubiti, zašto čekati...

Probao sam force-at ali mi svaki puta javi da nije dostupan internet (hm logično zar ne?) ili beskonačno vrti upit bez odgovora.

Koliko vremena ti je trebalo da ga force-as?

Sve skupa pola sata, najprije prvi update pa drugi...  I to od prvog pokušaja. Točno slijedio uputstva i sve radi ko urica :D

15 godina
neaktivan
offline
Krenuo Mango za WP7

Evo proradio force update na Omiji 7 (kupljena u Vip-u i zaključana na njihovu mrežu).

Prvo sam uključio Airplane mode,spojio sam ga na računalo i slijedio upute za force update. Bez uključenog airplane moda nisam mogao dobit update.

Zasada sve radi osim nekih third-party aplikacija. (ali to je bilo za očekivat)

Konačno mogu sačuvat postavke za kameru. XD

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Krenuo Mango za WP7

Jel se kome dešava da mu telefon ne prepoznaje kontakt sa pozivnim brojem.

 

Npr imate u tel sacuvano 065xxxxxx a kad vas zove taj kontakt na telefonu se ispise +38765xxxxxx i telefon ga ne prepozna kao sacuvan kontakt.

 

Ima li kakvog rjesenja tome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Jedino rjesenje jeste da editujes sve brojeve koji su bez prefixa DRZAVE (+387), tj. da im dodas pozivni za drzavu.

Dakle gdje god je memorisan broj 065xxxxxx ti ga prepravi na +38765xxxxxx kao sto dobijas na ekranu kada te zovu!!!

15 godina
offline
Krenuo Mango za WP7

Da ali stvar je u tome sto recimo kad primim poruku onda stoji pozivni za drzavu tj +387 a kada primim sms onda stoji samo pozivni operatera...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenuo Mango za WP7

Definitivno je bila u T-mobu , ja sam je osobno kupio i radio u t-mobile partner shopu po cijeni od 990kn na pretplatu od 100 kn mjesecno!!!!!!!!!!!Bugovci provjeravajte malo informacije koje stavljate:)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice