Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

poruka: 51
|
čitano: 7.238
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno".
14 godina
neaktivan
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Pickbox će vam biti aktivan do: 03.04.2016.

 

Jaka muda :D

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
Cekaj, kod je za tri-cetiri dana free!?
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

I ja sam "dobio" cila tri dana a uz to niti ne mogu pokrenut ništa od ponuđenih serija ni s jednim preglednikom (firefox, edge i onaj od google)

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Nigdje u tekstu ne piše koliko vremena imam za: "Želiš neograničeno gledati više tisuća sati serija, filmskih klasika i animiranih filmova? Uz novi broj Buga koji ti daruje pretplatu na Pickbox to možeš vrlo jednostavno i besplatno.".

 

Smrdi na sramotnu navlakušu.

 
15 0 hvala 4
8 godina
protjeran
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
jdv kaže...

Nigdje u tekstu ne piše koliko vremena imam za: "Želiš neograničeno gledati više tisuća sati serija, filmskih klasika i animiranih filmova? Uz novi broj Buga koji ti daruje pretplatu na Pickbox to možeš vrlo jednostavno i besplatno.".

 

Smrdi na sramotnu navlakušu.

 Pa kad to i jest smrdljiva navlakuša za naivne.

Napa je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Ovo je zbilja zalosno...kao nemoj napisati koliko dugo vrijedi pa ce ljudi implicitno shvatit da se dobije mjesec dana besplatno...to mora da su neke high-end marketinske fore. Ako pise PROMO ne citaj i dovidenja

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

mislio sam kupiti bug zbog teme o wordpress-u i "dronovima" ,ali mislim da nakon ovoga neću ,malo je jadno navlaciti ljude na ovaj nacin

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
nicky.sl kaže...

I ja sam "dobio" cila tri dana a uz to niti ne mogu pokrenut ništa od ponuđenih serija ni s jednim preglednikom (firefox, edge i onaj od google)

 Ne cmizdriti poklonjenom konju ne gledaš u zube, za sve ostalo je WatchSeries a mjesečna preplata je samo šaku bažulja.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
10 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
rambox kaže...
nicky.sl kaže...

I ja sam "dobio" cila tri dana a uz to niti ne mogu pokrenut ništa od ponuđenih serija ni s jednim preglednikom (firefox, edge i onaj od google)

 Ne cmizdriti poklonjenom konju ne gledaš u zube, za sve ostalo je WatchSeries a mjesečna preplata je samo šaku bažulja.

 Slažem se da se poklonjenom konju ne gleda u zube ali ja sam htio probat jahat tog konja al ne ide (samo učitava i ništa ne prikazuje)

Sami sebi smo najveci neprijatelji
13 godina
neaktivan
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Šta je tu poklonjeno, pa moraš kupit "BUG" časopis...

 

Moja definicija poklonjenoga podrazumijeva dobitak bez ulaganja.

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
nicky.sl kaže...

I ja sam "dobio" cila tri dana a uz to niti ne mogu pokrenut ništa od ponuđenih serija ni s jednim preglednikom (firefox, edge i onaj od google)

 Nisam baš upućen u detalje kako im sustav radi, ali možda si već koristio neke njihove promo kodove, pa ti zato blokiraju pristup? Ovo je čisto moja pretpostavka, ne znači da sam u pravu...

Svinja kaže...

Ovo je zbilja zalosno...kao nemoj napisati koliko dugo vrijedi pa ce ljudi implicitno shvatit da se dobije mjesec dana besplatno...to mora da su neke high-end marketinske fore. Ako pise PROMO ne citaj i dovidenja

Evo dodana je napomena o periodu koji dobiju svi oni koji ne izvuku "nagradne" kodove, jesi sada zadovoljan?

loky4i4 kaže...

mislio sam kupiti bug zbog teme o wordpress-u i "dronovima" ,ali mislim da nakon ovoga neću ,malo je jadno navlaciti ljude na ovaj nacin

Znači Pickbox te uopće nije zanimao, ali naglo ti je pao interes za WP i dronove?

Wuk19 kaže...

Šta je tu poklonjeno, pa moraš kupit "BUG" časopis...

 

Moja definicija poklonjenoga podrazumijeva dobitak bez ulaganja.

 Kupuješ sadržaj, tekstove i DVD, a kod za probno gledanje Pickboxa je - povrh toga!

...
8 godina
protjeran
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Jeli mozete uzeti net.hr ili forum.hr domenu? Mislim da ste sada broj 1 :)

10 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Jok, nisam prije nikad ni čuo za njih a kamoli da sam koristio neke druge kodove.

Jednostavno neće vrti vrti al ne prikazuje film, sad jel meni fali neki kodek il šta ja znam ali neću se ni zamarat previše s tim jer dok ja to nariktam promo kod će pristat vridit.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
16 godina
neaktivan
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Ja sam isto dobio 3 dana.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 23:16 (ROADRUNNER).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Ni meni ne učitava ništ u FF-u

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Kao prvo, hvala.

 

Kao drugo, NE HVALA!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 0:06 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Bice da je to neki fazon za prvi april

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
nicky.sl kaže...

Jednostavno neće vrti vrti al ne prikazuje film, sad jel meni fali neki kodek il šta ja znam ali neću se ni zamarat previše s tim jer dok ja to nariktam promo kod će pristat vridit.

 Pickbox koristi Flash/Silverlight pa ti najvjerojatnije fali (ili je starija verzija) nekog od tog dvoje :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
10 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
Tanelorn kaže...
nicky.sl kaže...

Jednostavno neće vrti vrti al ne prikazuje film, sad jel meni fali neki kodek il šta ja znam ali neću se ni zamarat previše s tim jer dok ja to nariktam promo kod će pristat vridit.

 Pickbox koristi Flash/Silverlight pa ti najvjerojatnije fali (ili je starija verzija) nekog od tog dvoje :)

 Flash najnoviji instaliran i ništa a Silverlight nisam nikad koristio nit ću

Sami sebi smo najveci neprijatelji
13 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Sigurno da nitko neće kupovati Bug samo zbog šanse da dobije dulji period besplatni Pickbox. A ovo razdoblje koje se dobije minimalno je sasvim dovoljno da se usluga testira. Dobio sam i ja 3 dana iako mi je 15 minuta bilo dovoljno da shvatim da je ponuda jadna, a web aplikacija je konfuzna i radi katastrofalno loše. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Predobro! Ja dobio na pola godne hahahha više srece svima želim!

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Hvala. Isprobao i osim par crtića, ponuda Pickboxa mi se ne sviđa.  Neš ti gledanje američkih sapunica, recikliranih sticomova i blockbustera, bez ijednog kvalitetnog filma europske produkcije. Sličan problem kao i na Netflixu.

Nego, prijedlog za slične buduće akcije; free Lynda, Pluralisight, Codeschool i slično.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Dobijete li 3 dana, 1mj ili pola godine uvijek vam trebaju samo 3 minute da skuzite koje sranje je pickbox. Frajeri u ponudi imaju Terminatora,Rockya koje sam pogledao barem 10 puta. Toliko...

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
Bash kaže...

Dobijete li 3 dana, 1mj ili pola godine uvijek vam trebaju samo 3 minute da skuzite koje sranje je pickbox. Frajeri u ponudi imaju Terminatora,Rockya koje sam pogledao barem 10 puta. Toliko...

 

Slažem se. Pogotovo netko tko ima neku od IP TV-a skuži da sve što se nudi na pickboxu je već 6 puta pogledao na tv-u

11 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

ako netko ima kod a da ga ne misli iskoristiti neka mi ga pošalje na PP da probam taj pickbox

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Jesu li crtani filmovi sinkronizirani ili su titlovani?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
nicky.sl kaže...
rambox kaže...
nicky.sl kaže...

I ja sam "dobio" cila tri dana a uz to niti ne mogu pokrenut ništa od ponuđenih serija ni s jednim preglednikom (firefox, edge i onaj od google)

 Ne cmizdriti poklonjenom konju ne gledaš u zube, za sve ostalo je WatchSeries a mjesečna preplata je samo šaku bažulja.

 Slažem se da se poklonjenom konju ne gleda u zube ali ja sam htio probat jahat tog konja al ne ide (samo učitava i ništa ne prikazuje)

prvo, stvar ne radi na bilo kojem drugom pregledniku osim internet explorera (obavezan silverlight). ocito im nitko jos nije javio da se taj preglednik ukida... jadno...

 

e sad o ponudi bi se moglo raspravljati, ima tako tu i tamo nesto, no jadno poprilicno...

netko je pitao za crtice, nisu sinkronizirani samo su titlovi.

 

za kraj, 3 dana? ono, nemoj me...ajde da su dali 7 ili 10 dana, sto je normalno za one najskrtije, oni normalniji daju po mjeec dana, no tri dana...i opet: jadno!

 

opci dojam? i tri dana je previse. jadno, jadno i poprilicno jadno. jedni razlog za uzimanje pickboxa moze nekome (kome to nesto i znaci) biti postojanje domacih titlova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 16:14 (flash6).
14 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
Miro kaže...

Znači Pickbox te uopće nije zanimao, ali naglo ti je pao interes za WP i dronove?

 principi ,btw. može se dosta toga naci i na netu  

14 godina
offline
Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno

Gdje se uopće na pickboxu upisuje taj kod?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupi novi Bug i gledaj Pickbox besplatno
bruno03 kaže...

Gdje se uopće na pickboxu upisuje taj kod?

Ideš na aktivacija i vidiš 5 tabova od kojih je skroz desno "promo kod". Tamo upišeš i to je to.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice