U kvartalu će se prodati 71,5 milijuna iPhonea

poruka: 5
|
čitano: 1.090
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U kvartalu će se prodati 71,5 milijuna iPhonea".
14 godina
offline
U kvartalu će se prodati 71,5 milijuna iPhonea
Praši se kao da je đaba :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
U kvartalu će se prodati 71,5 milijuna iPhonea

Nema džabe ni u stare babe ;)

★OMG! 了不起 NISPE !
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: U kvartalu će se prodati 71,5 milijuna iPhonea
Jedino iphone nije imao veći zaslon pa eto nam prilike. Zato se dobro i prodaje. Sve drugo je već zasićeno i ne vjerujem da će itko više ikad prodati više mobitela pa i sam apple u budućnosti. Kao što je samsung napravio Bumm sa s3 tako je sada i apple sa 6 i 6+. Sreća za nas da konačno imamo ponudu. Još samo da imamo eurića!!!
13 godina
offline
U kvartalu će se prodati 71,5 milijuna iPhonea

samsung -40% apple +40% ... ja svoj + i dalje čekam, ima dva tjedna od kad su mi krivi poslali iz tekoma. {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U kvartalu će se prodati 71,5 milijuna iPhonea
Zdravirijus kaže...
Jedino iphone nije imao veći zaslon pa eto nam prilike. Zato se dobro i prodaje. Sve drugo je već zasićeno i ne vjerujem da će itko više ikad prodati više mobitela pa i sam apple u budućnosti. Kao što je samsung napravio Bumm sa s3 tako je sada i apple sa 6 i 6+. Sreća za nas da konačno imamo ponudu. Još samo da imamo eurića!!!

Ima 7+ milijardi ljudi, a Apple ne prodaje ni 200 milijuna telefona godisnje. Moze to porasti jos barem deset puta.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice