LG G5 na GeekBenchu

poruka: 29
|
čitano: 4.094
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG G5 na GeekBenchu".
15 godina
neaktivan
offline
LG G5 na GeekBenchu

21.02 je predstavljanje ako se dobro cekam, can't wait. G3 i G4 su me odlicno sluzili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
LG G5 na GeekBenchu

Bit će ovo moćna zvijerka koju bi volio ukrotiti

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
mislav_01 kaže...

21.02 je predstavljanje ako se dobro cekam, can't wait. G3 i G4 su me odlicno sluzili.

 Zanima me samo šta je toliko revolucionarno i krajnje neophodno da se mobiteli, kako danas kod sve više ljudi biva, mijenjaju češće nego čarape ? G3, G4 pa sad kako se da naslutiti iz poruke i G5 ? Baš bih želio čuti neki dobar argument, a da nije: "Zato jer mogu!", "Zato jer mi služi u poslovne svrhe!"...

Pametnome dosta: http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,LG-G3,LG-G5/phones/9104,8347,9819

14 godina
online
Re: LG G5 na GeekBenchu
Sickness kaže...
mislav_01 kaže...

21.02 je predstavljanje ako se dobro cekam, can't wait. G3 i G4 su me odlicno sluzili.

 Zanima me samo šta je toliko revolucionarno i krajnje neophodno da se mobiteli, kako danas kod sve više ljudi biva, mijenjaju češće nego čarape ? G3, G4 pa sad kako se da naslutiti iz poruke i G5 ? Baš bih želio čuti neki dobar argument, a da nije: "Zato jer mogu!", "Zato jer mi služi u poslovne svrhe!"...

Pametnome dosta: http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,LG-G3,LG-G5/phones/9104,8347,9819

Nej se srditi. Nema tu neke lude revolucije, nego novi feature (dizajn, novi hardware, čitač otiska prsta i ostale pikaboce). Ljudi koji češće mjenjaju mobitele su zaljubljenici u tehnologiju, a imaju para da u njoj "uživaju" i to je to, nema tu neke mudrosti. Neki mjenjaju aute, neki odjeću i obuću, neki zapiju pare i tako, svatko ima neki svoj porok na koji troši dosta novaca, a mogao bi bez toga. Tvoje pitanje nema smisla, jer je to ljudska priroda koja je svima poznata pa ne vidim čemu uopće čuđenje 

13 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu

Ma ne ljutim se, ali mi je to sve malo previše. Al, okej, u pravu si, svatko ima nešto šta voli i na šta je spreman dat lovu. Zanimalo me samo da čujem njegov stav o tome, možda ni ti ni ja nismo u pravu :D

13 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Taman da na ljeto zamjenim G2, a možda i ne...."starkelja" još uvijek besprijekorno radi....

 
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Sickness kaže...
mislav_01 kaže...

21.02 je predstavljanje ako se dobro cekam, can't wait. G3 i G4 su me odlicno sluzili.

 Zanima me samo šta je toliko revolucionarno i krajnje neophodno da se mobiteli, kako danas kod sve više ljudi biva, mijenjaju češće nego čarape ? G3, G4 pa sad kako se da naslutiti iz poruke i G5 ? Baš bih želio čuti neki dobar argument, a da nije: "Zato jer mogu!", "Zato jer mi služi u poslovne svrhe!"...

Pametnome dosta: http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,LG-G3,LG-G5/phones/9104,8347,9819

 

Recimo da dobijem uvijete u firmi svake godine za flagship mobitel, ovaj dalje dam mami, tati, zeni, bratu i sl. I nemam apsolutno nikakvo argumentirano stajalište osim da mi je to fora i volim prckat po gadgetima. Nema objektivnog razloga to priznajem, al šta ces kad mi se to "sviđa". G3 i G4 sam platio svaki 1200-1500kn meni iz dzepa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 16:38 (mislav_01).
16 godina
neaktivan
offline
LG G5 na GeekBenchu

Toliko mi je dobar G3 da otkad sam ga nabavio jednostavno ne gledam vijesti o telefonima, jedina sam pratio ovu LG G liniju.

Kolega je kupio G4, odlican telefon, isto ocekujem od G5.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Jesam to samo ja, ili flagshipi (osim nabijanja specki) iz generacije u generaciju izgledaju sve monotonije, sličnije i uopće - ružnije?
Novi flagship HTC-a, M10: ?
Novi flagship Samsunga, S5: ?
Novi flagship LG-a, G5: ?
Novi flagship Applea, 7: ?
Hajd, možda ih izvuku materijali, neznam. Možda Sony Xperia Z6 bude malo originalnija... ili Lenovo u dućane i telekome dostavi "nepoderivu" Motorolu Droid2, da barem neki izbor (osim kineza i microsoft lumije)
čovjek dobije... 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Sve je to divno krasno... al ja sam uvijek više naginjao čistom OS-u, znači Stock Android ili jako blizu tome. Znači Nexus, Motorola ili tak nešto. Therefore, mislim da će ovogodišnji Nexus biti THE THING. Prošlogodišnji je bio :) 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
2 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
overhaul kaže...

Jesam to samo ja, ili flagshipi (osim nabijanja specki) iz generacije u generaciju izgledaju sve monotonije, sličnije i uopće - ružnije?
Novi flagship HTC-a, M10: ?
Novi flagship Samsunga, S5: ?
Novi flagship LG-a, G5: ?
Novi flagship Applea, 7: ?
Hajd, možda ih izvuku materijali, neznam. Možda Sony Xperia Z6 bude malo originalnija... ili Lenovo u dućane i telekome dostavi "nepoderivu" Motorolu Droid2, da barem neki izbor (osim kineza i microsoft lumije)
čovjek dobije... 

 Novi Samsungov flagship je S7, a ne S5.

16 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Svake godine novi model nije ništa drugo nego dajete nam još novaca.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Ovo je sve postalo jako dosadno. Već par godina nema nikakve osjetne ili funkcionalne razlike između ondašnjih i sadašnjih flagshipa. Za sve nas i ovaj planet zatrovan plastikom i teškim metalima bilo bi pametnije da se jaki igrači uhvate studioznog razvoja i porade na kvaliteti, ali i dizajnu . Konačno bi valjalo uvesti nove tehnologije, pogotovo što se tiče baterija ili pak poraditi na displejima. Umjesto suludog nabrijavanja rezolucije radije neka se pozabave kvalitetom, jer Amoledima i dalje fali oštrina a Ipsevima crna boja. Fotoparati također ovako dalje ne mogu. Umjesto pukog nadmetanja pixelima, trebali bi poraditi na kvaliteti senzora i lećama... Ima tu prostora za napredak a hoće li mi mobitel prdit na 2 ili 2,2 Ghz posve je irelevantno.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

jedva cekam novi lg g5 jer ce biti unapredjena verz. V10 koji je fantastican ali ipak malo prekasno stigao na trziste

21.2 it si dan D

 

p.s

 

HW se pojacava radi VR- jer je to nex big thing !

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 21:00 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Magnolia_fan kaže...
overhaul kaže...

Jesam to samo ja, ili flagshipi (osim nabijanja specki) iz generacije u generaciju izgledaju sve monotonije, sličnije i uopće - ružnije?
Novi flagship HTC-a, M10: ?
Novi flagship Samsunga, S5: ?
Novi flagship LG-a, G5: ?
Novi flagship Applea, 7: ?
Hajd, možda ih izvuku materijali, neznam. Možda Sony Xperia Z6 bude malo originalnija... ili Lenovo u dućane i telekome dostavi "nepoderivu" Motorolu Droid2, da barem neki izbor (osim kineza i microsoft lumije)
čovjek dobije... 

 Novi Samsungov flagship je S7, a ne S5.

 Ma da, tipfeler dok sam držao po strani post jer sam radio - vidi se u linku na što sam se referirao.
Ali kako je, vidim po silnim TDovima ekipa ipak oduševljena sa svim tim "novim"
modelima, i "nemogu dočekati dane de", nebi se više štel mešati.
Što se mene tiče; super - što manje dizajnerskih novotarija, meni lakši posao. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 23:26 (overhaul).
13 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
MasterOfDisaster kaže...
Sickness kaže...
mislav_01 kaže...

21.02 je predstavljanje ako se dobro cekam, can't wait. G3 i G4 su me odlicno sluzili.

 Zanima me samo šta je toliko revolucionarno i krajnje neophodno da se mobiteli, kako danas kod sve više ljudi biva, mijenjaju češće nego čarape ? G3, G4 pa sad kako se da naslutiti iz poruke i G5 ? Baš bih želio čuti neki dobar argument, a da nije: "Zato jer mogu!", "Zato jer mi služi u poslovne svrhe!"...

Pametnome dosta: http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,LG-G3,LG-G5/phones/9104,8347,9819

Nej se srditi. Nema tu neke lude revolucije, nego novi feature (dizajn, novi hardware, čitač otiska prsta i ostale pikaboce). Ljudi koji češće mjenjaju mobitele su zaljubljenici u tehnologiju, a imaju para da u njoj "uživaju" i to je to, nema tu neke mudrosti. Neki mjenjaju aute, neki odjeću i obuću, neki zapiju pare i tako, svatko ima neki svoj porok na koji troši dosta novaca, a mogao bi bez toga. Tvoje pitanje nema smisla, jer je to ljudska priroda koja je svima poznata pa ne vidim čemu uopće čuđenje 

 Nije to ljudska priroda nego čisti konzumerizam. Daleko je to od ljudske prirode .

14 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Istina, već jako dugo mobiteli nisu zanimljivi.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
itomic009 kaže...

 

 Nije to ljudska priroda nego čisti konzumerizam. Daleko je to od ljudske prirode .

 ma možda je i priroda. ono, utaživanje znatiželje, skupljanje trofeja, tko će ga znati... ali kad imaš neku funkcionalnost koju su flagshipi dosegli prije nekih 2-3 generacije, igranje novim modelom prilično brzo dosadi. Jer nema ništa doista novog. Veći Geekbench rezultat mi osobno stvarno nije neka avantura a ostalo se svodi na što - programe koji su zajednički i OS. Koji je opet zajednički (kad se polove updateima)

EZY-E kaže...

Istina, već jako dugo mobiteli nisu zanimljivi.

 Pa meni (iz profesionalnih razloga) svi prođu kroz ruke i stvarno su sve sličniji, nek se gospoda kibiceri, vlasnici i fanovi ne naljute. To je moj dojam. 
Evo neki dan, novi galaxy A5-2016. Lanjski mi je bio osebujniji. Sada je plagijat vlastitog S6. Tek kada su modeli jedan na drugom, čovjek može zamjetiti male pomake, mrvu drugačije zaobljenje ili udubljenje između S6 i A5. Samsung sam sebi puca u noge (kao i obično). I nije jedini. LG G5 dolazi nakon što je LG izdao V10. Oni vjerojatno neće biti istog dizajna, i hajd, odustali su od g flex, ali i dalje zbunjuju ljude u flagship segmentu. 

lijevo+S6+desno+A5 lijevo+S6+desno+A5
bliže+S6+dalje+A5 bliže+S6+dalje+A5
lanjski+A5 lanjski+A5
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2016 3:49 (overhaul).
10 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Sickness kaže...
mislav_01 kaže...

21.02 je predstavljanje ako se dobro cekam, can't wait. G3 i G4 su me odlicno sluzili.

 Zanima me samo šta je toliko revolucionarno i krajnje neophodno da se mobiteli, kako danas kod sve više ljudi biva, mijenjaju češće nego čarape ? G3, G4 pa sad kako se da naslutiti iz poruke i G5 ? Baš bih želio čuti neki dobar argument, a da nije: "Zato jer mogu!", "Zato jer mi služi u poslovne svrhe!"...

Pametnome dosta: http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,LG-G3,LG-G5/phones/9104,8347,9819

 

Pa gle moraš ga promijenit kad ti ugrade neizmjenjivu bateriju u unibodi kućište zalijepljeno cijanofiksom.

 

...ček malo, LG G serija ima izmjenjivu bateriju... Hm.

 

Beats me. Bit će da je ovaj element "zato jer mogu" izracionaliziran u glavama konzumerista novim "fantastičnim" dizajnom u biti nikad monotonijih mobitela koji su svi redom staklene tablice.

 

Šalim se, ali samo djelomično. S jedne strane tu su istinski ljubitelji tehnologije, a s druge, riječ je o običnom konzumerizmu, potrebi za samoprezentiranjem, novim komadom sjajne i mirišljave plastike, nepoznavanju elementarne higijene upotrebe tehnologije pa ljudi kojima je factory reset misaona imenica misle da im se novi mobitel neće usporiti kad instaliraju istih par desetaka aplikacija koje se vrte u pozadini itd.

 

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Za mene je Sony prestao biti zanimljiv nakon z1 compact, htc nakon one x, Samsung nakon Galaxy s2, Nokia nakon lumije 920 i 1020, iPhone nakon 3gs, lg nakon G2...
HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Da se vratim na Lg - meni su i danas neka njihova dizajnerska rješenja iz prošlosti atraktivna. Sa današnjim SOCovima i ekranima, 
rado bi ih odabrao umjesto ovih uštogljenih realizacija kakve izdaju svi posljednjih godina. Recimo chocolate, neki optimusi... 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

EZY odlična opservacija. Pratim ove teme pojedinih modela na ovom forumu. Činjenica je da je ekipa istinski strastveno i s oduševljenjem zadnji put raspravljala o Samsungu S2. Kako to biva par mjeseci kasnije stiže S3 i prvi (1.) post kojim se tema otvara glasi doslovno ovako: "Stigao S3. Ništa posebno. "  S pravom su lika daunvoutali do obliviona ali eto, vrlo indikativno. Rasprave o svim nakon tih zadnjih modela koji su bili nešto posebno su beskrajno raspredanje o tome koliko kome traje fakin baterija. Jel imaju ti ljudi doma struje...

 

I tko im kriv što kupuju telefone s neizmjenjivom baterijom. Kad smo kod toga, ako su točni oni renderinzi o bateriji koja se kod G5 izvlači s donje strane, to će biti stroj nad strojevima. Evo kako se može kad se hoće. I tanko kućište i izmjenjiva baterija. I poštivanje baze kupaca i fanova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2016 19:12 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Yo Momma kaže...
Sickness kaže...
mislav_01 kaže...

21.02 je predstavljanje ako se dobro cekam, can't wait. G3 i G4 su me odlicno sluzili.

 Zanima me samo šta je toliko revolucionarno i krajnje neophodno da se mobiteli, kako danas kod sve više ljudi biva, mijenjaju češće nego čarape ? G3, G4 pa sad kako se da naslutiti iz poruke i G5 ? Baš bih želio čuti neki dobar argument, a da nije: "Zato jer mogu!", "Zato jer mi služi u poslovne svrhe!"...

Pametnome dosta: http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,LG-G3,LG-G5/phones/9104,8347,9819

 

Pa gle moraš ga promijenit kad ti ugrade neizmjenjivu bateriju u unibodi kućište zalijepljeno cijanofiksom.

 

...ček malo, LG G serija ima izmjenjivu bateriju... Hm.

 

Beats me. Bit će da je ovaj element "zato jer mogu" izracionaliziran u glavama konzumerista novim "fantastičnim" dizajnom u biti nikad monotonijih mobitela koji su svi redom staklene tablice.

 

Šalim se, ali samo djelomično. S jedne strane tu su istinski ljubitelji tehnologije, a s druge, riječ je o običnom konzumerizmu, potrebi za samoprezentiranjem, novim komadom sjajne i mirišljave plastike, nepoznavanju elementarne higijene upotrebe tehnologije pa ljudi kojima je factory reset misaona imenica misle da im se novi mobitel neće usporiti kad instaliraju istih par desetaka aplikacija koje se vrte u pozadini itd.

 

 

 

 

 

 

Meh, ne slazem se. Ne mozes tako generalizirati s visoka. Što je obican konumerizam uopce. Mozemo generalizirati pa reci da si ništa drugo nego ljubomoran i da si samoracionaliziraš svoju nemogucnost ili ne zelju za kupnjom novih stvari kao vlastitom superiornoscu. Glupost zar ne?

 

Mislim gle ta logika se da primjeniti na apsolutno svaku kupnju koja nije nuzno potreba pocevši od cipela do auta. Znaš konzumerizam bi mozda bio kad netko uzme iphone na 24 rate i onda je u problemu.

 

Što se tice "rapsrave o mobitelima". Ima vec neko vrijeme da su dio potrošačke elektronike. Ništa više ništa manje. Nije to više toliko revolucionarno. Uzmi za primjer recimo VR, sada je to nešto novo nešto "kul" kroz par godina ce bit nešto obicno i ne pretjerano zanimljivo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2016 19:49 (mislav_01).
16 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Mene zanima jedno, ako mobitel ima 4GB Ram... koliko će biti odmah "zauzeto" prilikom podizanja OSa? 2Gb?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Ziga kaže...

Mene zanima jedno, ako mobitel ima 4GB Ram... koliko će biti odmah "zauzeto" prilikom podizanja OSa? 2Gb?

 

 

 to tek moramo vidjeti. Ja još nisam dobio marshmallow, ne znam tko jest. Meni je na S6 (kao i većini) sa svime isključenim, 
od 3GB rama, zauzeto 75-80% na 5.1.1 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

i dalje polemika oko istih stvari

ko ima pare taj će uzimati uvijek novo, ko nema taj će gledati sebi da se obezbijedi za naredne dvije godine ili više, i to je sva prica.

to da li se isplati mjenjati flagship za flagshipom okačite mačku od rep

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 na GeekBenchu

Elektronika danas je pravljena da se mijenja. Zaboravimo na grundinge i končare otprije 40 godina. Jbg moja baba ima frižider bolji od mog s dvije glave i čudesima. To je tako. Svatko mijenja prema mogućnostima. Ono što je pravljeno da traje rijetko daje profit. 

Kad je hardware na smartphonima postao odličan, zatvorili su bateriju koja nakon 2 godine korištenja (s maksimalnim kapacitetom od dana kao nova)  neće bit za ništa. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 7:49 (igy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu
Iwa1001 kaže...

Taman da na ljeto zamjenim G2, a možda i ne...."starkelja" još uvijek besprijekorno radi....

 Ja isto taman mislim. Al dida je u Spigenu otpočetka, još 2 maske kupe sa strane prašinu, 2 put resetiran, radi ko zmaj. Ipak ću ga držat do kraja :)

8 godina
offline
Re: LG G5 na GeekBenchu

Meni na G3 32GB, MM 6.0, mi je zauzeto 50-60%.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice