Lian Li kućište za na zid

poruka: 17
|
čitano: 2.696
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lian Li kućište za na zid".
10 godina
offline
Lian Li kućište za na zid
Ajme baze, pitan se kako se toga nitko dosad nije sitija? Savrsenstvo za ispod televizije
Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
3 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lian Li kućište za na zid
nicky.sl kaže...
Ajme baze, pitan se kako se toga nitko dosad nije sitija? Savrsenstvo za ispod televizije

 

Šta su baze u ovom kontekstu?

10 godina
offline
Re: Lian Li kućište za na zid
Quiem kaže...
nicky.sl kaže...
Ajme baze, pitan se kako se toga nitko dosad nije sitija? Savrsenstvo za ispod televizije

 

Šta su baze u ovom kontekstu?

 

?!!?
Sami sebi smo najveci neprijatelji
14 godina
offline
Lian Li kućište za na zid

BRAVO,topla voda izmisljena,prije par god(tocnije 21,1,2012 god) napravio sestri na stranici od kompa tako nesto,jos sljaka,plexi odozgo

 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Lian Li kućište za na zid

320 $ za zbijeno mini itx kuciste koje je teško kao i moj tt chaser a31, lol ne hvala :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lian Li kućište za na zid
OŽUJSKO PC kaže...

BRAVO,topla voda izmisljena,prije par god(tocnije 21,1,2012 god) napravio sestri na stranici od kompa tako nesto,jos sljaka,plexi odozgo

 

Muko matere koji smisao za estetiku i jos si to zabija nasrid zida pored tv-a a da o kablovima u svim smjerovima ne govorim.
Sami sebi smo najveci neprijatelji
14 godina
offline
Lian Li kućište za na zid

nisam gledao na estetiku(nisam peder) nego sam to nabrzinu slozio na zid da djeca ne mogu dohvatiti,naravno moze se to puno bolje napraviti,mislim puno bolje i od toga pederskog lijanlija za 320 dolara 3 godine poslije

 
1 21 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lian Li kućište za na zid
OŽUJSKO PC kaže...

nisam gledao na estetiku(nisam peder) nego sam to nabrzinu slozio na zid da djeca ne mogu dohvatiti,naravno moze se to puno bolje napraviti,mislim puno bolje i od toga pederskog lijanlija za 320 dolara 3 godine poslije

krasan ti je jezik.

13 godina
neaktivan
offline
Lian Li kućište za na zid

Opcepoznato je da samo pederi imaju uredne i namjestene stanove.

Pravi muskarci seru u spajzu i svaki komad namjestaja je drukciji i nije poravnat ni sa cime.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
16 0 hvala 1
15 godina
offline
Lian Li kućište za na zid

Nije loša ideja, ali cijena je tipična za Lian Li.

 

Inače dobra stvar da se opet ažurni, s obzirom da je vjest stara barem mjesec dana, ako ne i više...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lian Li kućište za na zid

opet sat hrvatskocrkvenog jezika,oprostite na jezicini!

 
3 9 hvala 0
15 godina
offline
Lian Li kućište za na zid

koliko se ja razumijem u poljoprivredu, noitko nikad nikome nije branio postavljanje računalne skalamerije na zid, čak i s vanjske strane obitavališta (jasno, u kavezu s filtrima okolo: bolje struji zrak, zimi se idealno ohladi za igranje na ultra-postavkama a i teže ga je ukrasti). osim na zid, dobro ide i na strop, a neće se buniti ni na podu jednako ga se može ugraditi u hladnjak (ledenica) ili na drvo u šumarku no to je tema za drugi post. zapravo i ne postoji mjesto gdje se računalo ne može postaviti, ovisi za što se upotrebljava. i ne - ne treba vam lian-li {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lian Li kućište za na zid

to je zargon sto znaci ajme koja dobra fora tako nesto  {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 13:50 (4mal).
14 godina
offline
Lian Li kućište za na zid

Fora zgleda ali uz malo truda, svako kučište moš postaviti na zid...ili u obliku visuljka sa dvije čvršće kuke ili postaviti čvršću policu na zid pa ga tamo staviti!

 

Čini mi se da misle kako su otkrili toplu vodu!

 

EDIT: @nicky.sl  je valjda želio reći: "Ajme Bože{#}

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 15:00 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Lian Li kućište za na zid
Da sam htio rec "ajme boze" reka bi tako, ja sam htio reci " ajme baze " i nu baze reka san to.
Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lian Li kućište za na zid

Ko je god čuo za roženičnjake čavle i čekić zna da je svako kućište potencionalno za na zid     :P

 

Ali šalu na stranu, po meni je Lian Li među top 3 proizvođača kućišta (ako ne i No.1),  a to ima i svoju cijenu.

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Lian Li kućište za na zid
nicky.sl kaže...
Da sam htio rec "ajme boze" reka bi tako, ja sam htio reci " ajme baze " i nu baze reka san to.

A dobro,dobro...{#}

Some people are so poor... all they have is money!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice