Lollipop pogoni 9,7% uređaja

poruka: 9
|
čitano: 2.207
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lollipop pogoni 9,7% uređaja".
14 godina
offline
Lollipop pogoni 9,7% uređaja

Po meni izuzetno porazan podatak.

Većina današnjih mobitela može upogonit Lollipop, ali jednostavno nemar proizvođača i teleoperatera koji guraju nove proizvode, a starima ne pružaju programsku podršku jer im nije u interesu.

Na ovo sve mogu reći jedino MASS PRODUCTION koji sve jede na svom putu na štetu kupaca, a u korist proizvođača.

Oduvjek su od "nas" radili budale, a tako će i nastaviti u budućnosti, jer je kapitalizam taj koji diktira napredak, ali najčešće u njihovu korist, a mi hvatamo mrvice i veselo kličemo JOŠ, DAJTE NAM JOŠ.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Lollipop pogoni 9,7% uređaja

Jos mjesec dva i biti ce ravno na 10%, a za par godina... Tko zna,mozda dostigne i KitKat... :D Uostalom kako i bi, kada nitko ne zeli nadogradit starije uredaje,eventualno se smiluju proslom top modelu, i to je to... Google to sada jos pusta,al bi uskoro mogli doc u situaciju MS-a koji na sve nacine pokusava ubit XP...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lollipop pogoni 9,7% uređaja
MasterOfDisaster kaže...

Po meni izuzetno porazan podatak.

Većina današnjih mobitela može upogonit Lollipop, ali jednostavno nemar proizvođača i teleoperatera koji guraju nove proizvode, a starima ne pružaju programsku podršku jer im nije u interesu.

Na ovo sve mogu reći jedino MASS PRODUCTION koji sve jede na svom putu na štetu kupaca, a u korist proizvođača.

Oduvjek su od "nas" radili budale, a tako će i nastaviti u budućnosti, jer je kapitalizam taj koji diktira napredak, ali najčešće u njihovu korist, a mi hvatamo mrvice i veselo kličemo JOŠ, DAJTE NAM JOŠ.

 Ja imam sluzbeni Lolipop i osim buga u alarmu ne znam sto mi je donio. Osim cinjenice kako imam najnoviji "Android" i zbog zoga sam glavni u selu.

12 godina
offline
Re: Lollipop pogoni 9,7% uređaja
BlueMax kaže...

 Ja imam sluzbeni Lolipop i osim buga u alarmu ne znam sto mi je donio. Osim cinjenice kako imam najnoviji "Android" i zbog zoga sam glavni u selu.

 čoveče, nove ikone, čoveče :D

 

problem s androidom jest u tome sto je u verziji 2.2 imao sve potrebno s korisnicke strane, eto falio je T9 u dialeru zbog patentne borbe sa appleom :D

ja sam zadovoljan sa 5.1.1 CM 12.1, fluidan, milijon efpeesove onih bitnih :D i tak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2015 0:40 (LudaRajcica).
14 godina
offline
Re: Lollipop pogoni 9,7% uređaja
BlueMax kaže...

 Ja imam sluzbeni Lolipop i osim buga u alarmu ne znam sto mi je donio. Osim cinjenice kako imam najnoviji "Android" i zbog zoga sam glavni u selu.

I ja na mobu (LG G3) imam službeni Lollipop. Nije poanta svake nove verzije da donosi vizualno vidljive promjene, ima puno toga što se okom ne vidi, ali se osjeti - sigurnosni update, optimiziranost sustava, itd. Nažalost imaš krivu predodžbu o tome šta nove verzije androida trebaju donesti.

Ispod ću dati par linkova gdje su navedene razlike između Lollipopa i KitKat-a, te Lollipopa 5.0 i 5.1, tako da vidiš da ima razlika, ali većina njih nije vidljiva.

 

Link 1

Link 2

Link 3

14 godina
neaktivan
offline
Lollipop pogoni 9,7% uređaja

Jedino što mi je taj Lollipop na Samsungu donesao je da sam morao napravit factory reset, druge stvari niti ne primjetim, pogotovo neke performanse koje su spominjali.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Lollipop pogoni 9,7% uređaja

Kako ti radi nakon reseta? Meni se ne da resetirati, za sad trpim bugove...

15 godina
neaktivan
offline
Lollipop pogoni 9,7% uređaja

Sramota, javna sramota za Sony! Obećava od početka veljače nadogradnju Lollipopa na xperiu Z, pa sve do danas, i još uvijek ništa. Puna tri mjeseca laži, laži, laži .....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lollipop pogoni 9,7% uređaja

Zbog toga mi dosta prijatelja prelazi na IOS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice