LulzSec prestaje s radom

poruka: 23
|
čitano: 6.232
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LulzSec prestaje s radom".
14 godina
offline
LulzSec prestaje s radom

jel netko naso sta od tog na torrentima?

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
LulzSec prestaje s radom

nađe se ako znaš tražit..doduše nisu dugo bili upaljeni torrenti ali malo iskusniji surfer može iskopati to...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LulzSec prestaje s radom

Objavili su na twitteru linkove, pa tamo potraži.

14 godina
offline
LulzSec prestaje s radom

radom? to se moze nazvati samo aktivnostima. rad podrazumijeva stvaralačku a ne razaračku djelatnost.

Moj PC  
0 14 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
Ezio kaže...

radom? to se moze nazvati samo aktivnostima. rad podrazumijeva stvaralačku a ne razaračku djelatnost.

Da nije bilo ratova ne bi bilo kompova?

13 godina
neaktivan
offline
LulzSec prestaje s radom

Inače igram i volim Battlefield Heroes i stranica je offline.

Na facebook-u se piše da je LulzSec hakirao stranicu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LulzSec prestaje s radom

Lulzsec/gn0sis/AnonOps su prokuzeni. 

>>> http://pastebin.com/raw.php?i=iVujX4TR

 

Nakon svojih postupaka jedino pametno je da se povuku, jer bi uprotivnom bi se nastavila dizati mediska prasina oko njih koja je vec na granici. Pogotovo nakon uhicenja jednog "potencijalnog" clana njihove grupe.

 

Takodje da ne zaboravimo http://lulzsecexposed.blogspot.com/

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
CodEA kaže...

Inače igram i volim Battlefield Heroes i stranica je offline.

Na facebook-u se piše da je LulzSec hakirao stranicu.

Naravno da se takve informacije plasiraju u javnost, isto ko i za osnivača wikileaksa su izmislili da je silovatelj, a mjere zašitite da ne pobjegne su stavljene kao da je pobio 20 milijuna ljudi. Tak rade sa svima koji se bore protiv njihovih pokvarenih planova.

http://beterz.com/?Referer=179629
13 godina
offline
LulzSec prestaje s radom

Imam ja taj file koji je skinut sa tpb-a, ako ga netko hoce nek mi se javi u PP.

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2011 19:53 (GimmieCorsair).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
GimmieCorsair kaže...

Imam ja taj file koji je skinut sa tpb-a, ako ga netko hoce nek mi se javi u PP.

pazi da ti ne zakucaju politicki organi na vrata :P

13 godina
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
Saphire kaže...
GimmieCorsair kaže...

Imam ja taj file koji je skinut sa tpb-a, ako ga netko hoce nek mi se javi u PP.

pazi da ti ne zakucaju politicki organi na vrata :P

Meh u hrv sam jos siguran ... ne kradam je koliko oni mogu XD samo kako cu provjerit u jednom velikom exel fileu ima li moga username tu (550k usernamea i passworda)

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
offline
LulzSec prestaje s radom

Sviđa mi se poklon AHAHAH

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
Ezio kaže...

radom? to se moze nazvati samo aktivnostima. rad podrazumijeva stvaralačku a ne razaračku djelatnost.

 

za razliku od CIA-e, MMF-a i ostalih koji se ubiše od konstruktivnosti. pogotovo kad treba uništavati ekonomije i čitave zemlje, sabotirati medije i suzbijati neovisno i kritičko promišljanje.

15 godina
neaktivan
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
GimmieCorsair kaže...
Saphire kaže...
GimmieCorsair kaže...

Imam ja taj file koji je skinut sa tpb-a, ako ga netko hoce nek mi se javi u PP.

pazi da ti ne zakucaju politicki organi na vrata :P

Meh u hrv sam jos siguran ... ne kradam je koliko oni mogu XD samo kako cu provjerit u jednom velikom exel fileu ima li moga username tu (550k usernamea i passworda)

pa vi dajte svoje podatke internetu :PP

14 godina
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
GimmieCorsair kaže...
Saphire kaže...
GimmieCorsair kaže...

Imam ja taj file koji je skinut sa tpb-a, ako ga netko hoce nek mi se javi u PP.

pazi da ti ne zakucaju politicki organi na vrata :P

Meh u hrv sam jos siguran ... ne kradam je koliko oni mogu XD samo kako cu provjerit u jednom velikom exel fileu ima li moga username tu (550k usernamea i passworda)

CTRL+F???

Naravno treba malo pricekati dok se ucita...{#}

:D
14 godina
neaktivan
offline
LulzSec prestaje s radom

Pitanje je , gdje su se zaposlili ? 

Jer očito je popularno bit računalni kriminalac , po mogučnosti jedan od večih lopova, pa se onda zaposliti kao stručnjak za IT sigurnost , da li u vladinim ili privatnim sferama, sve već viđeno  {#}

 

EDIT:

eto ipak je rijeć o klincima željnih pažnje, tako da očito neko vrijeme neće nigdje prodavat svoju pamet. 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 9:12 (woodgamesfx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LulzSec prestaje s radom

Klinci ili ne napravili su DarMar i neka su!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LulzSec prestaje s radom

Meni tu sve to skupa smrdi , jer sumnjam da su "klinci" samo uz pomoć alata uspjeli napraviti sve što su napravili, mislim da možda iza njih stoji malo ozbiljnija ekipa, ali opet ne mora bit možda su zbilja i toliko "dobri".

 

Ne znam meni je to daleko od hakiranja , te poštujem hakere , ali meni ovo što su oni napravili nije baš nešto s čime se mogu hvalit i od čega ćemo mi "obični smrtnici" imati neku korist ili ih gledat s poštovanjem. 

 

Pravi primjer konstruktivnog hakiranja je bez pogovora Steve Wozniak , Homebrew computer club isl.

 

 

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
woodgamesfx kaže...

Pravi primjer konstruktivnog hakiranja je bez pogovora Steve Wozniak , Homebrew computer club isl.

Power user =/= haker

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
Bukva kaže...
woodgamesfx kaže...

Pravi primjer konstruktivnog hakiranja je bez pogovora Steve Wozniak , Homebrew computer club isl.

Power user =/= haker

 

Ne kužim , valjda misliš ovo <> ili ovo !=  ? 

&amp;amp;amp;amp;quot;I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&amp;amp;amp;amp;quot;
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 14:53 (woodgamesfx).
15 godina
offline
Re: LulzSec prestaje s radom

Sad idemo u off-topic ali

<> i != su takoreći sinonimi...

 

Pick whatever you like.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
Bukva kaže...

Sad idemo u off-topic ali

<> i != su takoreći sinonimi...

 

Pick whatever you like.

 

Valjda misliš različito ? 

Sorry ali nisam skužio. 

 

EDIT:

nisu sinonimi već operatori ali nema veze. 

 

&amp;amp;amp;amp;quot;I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&amp;amp;amp;amp;quot;
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2011 14:54 (woodgamesfx).
13 godina
neaktivan
offline
Re: LulzSec prestaje s radom
Bukva kaže...
woodgamesfx kaže...

Pravi primjer konstruktivnog hakiranja je bez pogovora Steve Wozniak , Homebrew computer club isl.

Power user =/= haker

  Wozniak sebe naziva hackerom.Osim toga originalna definicija hackera je ''Osoba koja voli na kreativan način zaobilazit probleme i koja je vrlo znatiželjna(tako nekako)''.

Ja sam Plavi zmaj.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice