MakerBot otpušta 20% radne snage

poruka: 4
|
čitano: 1.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MakerBot otpušta 20% radne snage".
15 godina
offline
MakerBot otpušta 20% radne snage

bilo je i za očekivati: kad se naprintaju pimpeka dosita,nastat će zatišje ("reorganizacija"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
MakerBot otpušta 20% radne snage

Uništava ih prevelika cijena i loša kvaliteta ispisnih glava. Dosta ljudi im je i vraćalo printere, a kod 3D print entuzijasta su postali sprdnja.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MakerBot otpušta 20% radne snage

Ne treba im ljudi jer su počeli 3D printat 3D printere

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MakerBot otpušta 20% radne snage
Ne znam čemu se ljudi toliko čude pošto samo kod nas ljudi odmah utrpaju u tvornicu sve svoje rođake i prijatelje pa se onda svi čude što nemaju za plaće.

Bolje da im radi manje ljudi koji su dobro plaćeni te koji su zadovoljni, nego da sto ljudi više doslovno "prodaje zjake" i uz to ne posluju kako bi trebali.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice