Masovna otpuštanja u Nokiji

poruka: 11
|
čitano: 1.827
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Masovna otpuštanja u Nokiji".
14 godina
neaktivan
offline
Masovna otpuštanja u Nokiji

A kaj je to Nokia? Kaj rade oni?

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
Snabdevaju baznim stanicama i ostalom tk. opremom sve telekome svijeta
15 godina
neaktivan
offline
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
crazy_luđak kaže...

A kaj je to Nokia? Kaj rade oni?

 Nokia kao i Motorola  su ti proizvodi iz davne prošlosti. Legende telekomunikacijske industrije. Nekad davno Nokia i Motorola su bili simboli uspješnih tvrtki dok nitko još nije ni čuo za Apple i Samsung i ostalu gamad. Od početka devedesetih do tamo 2005 nokia je bila broj jedan. Legendarni model 3310 još uvijek ima golemu reputaciju na internetu kao najbolji mobitel ikad napravljen. Čudim se što nisu napravili spomenik Nokie 3310 trebalo bi. Isto tako motorola je od svojih početaka pa isto tak do 2005 bila ime sa velikom reputacijom. Od satelita za vojsku pa do radio stanica motorola je bila broj jedn. Danas su te firme relikvije prošlosti. Ako si mlađa generacija to je ukratko.

14 godina
neaktivan
offline
Masovna otpuštanja u Nokiji

zeroname Ma nisam mlađa generacija nego se sprdam kako bi netko mlađi mogao reagirati.

 

A čak se i tvoj komentar, kada ne bi bio dobronamjeran, može protumačiti kao blago sarkastičan

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
crazy_luđak kaže...

zeroname Ma nisam mlađa generacija nego se sprdam kako bi netko mlađi mogao reagirati.

 

A čak se i tvoj komentar, kada ne bi bio dobronamjeran, može protumačiti kao blago sarkastičan

 Kad si pitao Kaj je to nokia odmah me uhvatila nostalgija za tim davnim vremenima pa sam morao jednostavno. Šteta za tako jednu firmu. Svima je jasno da Nokia neće još dugo.

16 godina
online
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
Koliko znam uskoro ce izbacivati mobitele na Androidu, a ovo je posljedica ugovora kod kupovine Alcatela.
15 godina
offline
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
crazy_luđak kaže...

A kaj je to Nokia? Kaj rade oni?

 Prave karte za GPS, inače odlične mape. :D

 

mat kaže...
Snabdevaju baznim stanicama i ostalom tk. opremom sve telekome svijeta

Nikad nisu bili jaki u BTS-ovima. To je kraljevstvo Ericssona a uskoro će Cisco da ih sve pokupuje.

14 godina
neaktivan
offline
Masovna otpuštanja u Nokiji

Jebeš više Nokiu.Kad god o njima nešto proćitaš uvijek se svodi na otpuštanje radnika.

Nesposoban menadžment,nije ni čudo što su propali.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
Mi imamo 70% njihove bazne, čitav MSC, par BSC-ova. Sve u svemu stotine miliona € opreme (Nolija je kupila Siemens mobilne operacije)
14 godina
offline
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
Racionalizacija = otkazi. Viva la revolution! Imao sam Nokiu 7xxx bananu iz Matrixa. Tad je imala @ kad je internet tek nastajao. Nisam ga ja kupio jer je koštao k'o Sv Petra kajgana.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Masovna otpuštanja u Nokiji
Minuta šutnje za staru legendu. .......................🙌
....................... 🙇
.......................🙅
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice